Diskuse na téma Mamadiva

Zdravím. Ráda bych se podělila o informaci. Objevila jsem celkem zajímavé stránky s produkty patřící do řady bio kosmetiky, bio drogerie.Nejsou to nejlevnější věci, ale na druhou stranu, mají celkem výběr (oleje,parfémy,vlasovou kosmetiku, ale i nějaké preparáty pro kojící maminky) a za tyhle věci se bohužel platí trochu víc, než v běžné kamenné drogerii.Jde o stránky mamadiva.cz

Bettyb 16.12.2015

A dívala jste se také na ty bytové doplňky? Třeba čajové, kávové konvice, šálky a tak? Je to pod odkazem Leonardo.

Helen Bettyb 17.12.2015

No dívala jsem se na ty svícny co tam mají, jsou moc krásné, hlavně ten růžový a na to, že jde o designové doplňky, nejsou ani moc drahé.

Bettyb 28.11.2015

Tak pardon, ty stránky Leonardo jim teď nějak nefungují, posílám tedy rovnou link: http://www.mamadiva.cz/bytove-do9lnky-leonardo/

Bettyb 28.11.2015

A ještě teda, pro úplnost informací, mají také stránky s originálními bytovými doplňky Leonardo.To zase najdete na leonardocz.cz

Helen Bettyb 29.11.2015

Přírodní kosmetiku mám ráda. Ze stránek mamadiva.cz jsem objednala bio olivová a glycerinová mýdla+šampon Tilia.Udělám z nich balíčky pod stromeček.Snad se budou líbit.Já osobně přírodní kosmetiku používám, a jsem spokojena.

Bettyb Helen 13.12.2015

Ahoj. Už Vám mýdla přišla? Jak jste spokojena?

Bettyb Helen 13.12.2015

Ahoj. Už Vám mýdla přišla? Jak jste spokojena?

Helen Bettyb 14.12.2015

*4*Zdravím. Zásilka přišla v pořádku, přivezla to GLS. Pro sebe jsem brala ,na vyzkoušení šampon Biosilk color Therapy, předtím sjem si ho nevšimla, je v oddělení Outlet. neobsahuje sírany a udržuje barvu vlasů, což se mi hodí.zatím sjem ho použil jen asi dvakrát, ale zdá se, že dobré.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat