Diskuse na téma Vigantol - vitamín D

Ahoj maminky, dáváte miminkům pravidelně kapičky Vigantol, pan doktor nám je předepsal a máme dávat do roku než zaroste fontanela a jako prevenci křivice, je to vitamín D a tak si říkám jestli je mám dávat i v létě až budeme často na sluníčku nebo jestli to není potřeba?

Krista 03.05.2021

K tomu vitamínu z woldoshop. Jak se užívá? A je to na dlouhodobé užívání?

anastaziaa 26.04.2021

Já dávám tenhle vitamín D https://www.lekarna.cz/swiss-naturevia-vitamin-d3-efekt-400-iu/ v kapičkách, vigantol nedělal malé dobře na trávení, tohle je mnohem šetrnější.

Romana 25.04.2021

já teda vitamín D dávám, ale ne ten na předpis, ale kupuju si sama přes internet, taky kapky kvůli dávkování

Jirula 02.04.2021

Kdyby náhodou, tak Decko doplnuju i já. Na imunitu je třeba. Beru ho v kapkách. Tyto se mi osvědčily nejvíc https://www.woldoshop.cz/vitaminy/woldohealth-vitamin-d3-kapky-s-vysokym-obsahem--vitamin-d3--50-ml/. Tak to je muj tip.

Maruška 22.10.2019

já dávala vigantol všem svým dětem, fontalnelka se krásně zatáhla... a žádné zdravotní problémy nebyly. Přes léto protože jsme byly každý den venku jsme užívali 1kv, a v zimě 2kv... Ale určitě nevysazuj sama od sebe, vše konzultuj s doktorkou. :)

Barbora 17.10.2019

Někde jsem četla, že je vhodný i pro dospělé ? Berete ho společně s dětma nebo je lepší si koupit něco vyloženě pro dospělé ?

Erika Barbora 22.10.2019

Ahoj Baru. já ho brala i v těhotenství 5kapek, protože jsem ho měla velký nedostanek . Teď si ho dávám jen v zimě s dětma :) stejně jako oni 2kapky. Jen ho rozmíchej v čaji nebo v mlíku.. není to chuťovo vubec poznat *1*

Lenka 25.01.2019

Dostali jsme ho při první návštěvě u naší paní doktorky, dávám ho malému pořád a dcerce jsem ho také dávala do 2 let. A tedˇjí ho dávám i v zimním období, kdy nemá takový styk se sluníčkem :-) http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0012023&tab=info

Anna 28.12.2018

Jasně že doktor nebo doktorka nejlíp ví :) taky nám poradila, je to ideální, člověk nemusí hledat nic a zjišťovat co kde a jak

Tereza 27.12.2018

taky to teda v novém roce vyzkouším. řeknu doktorce že bych ráda vigantol a vysvětlím jí to, tak jsem moc zvědavá jak to dopadne, ale snad mi to napíše

Terez 26.12.2018

taky jsem si o něj řekla u obvodní lékařky a u dětské pro dceru. bez problémů jsem to měla napsané a brala jsem ho a beru ;) tak to taky zkuste, člověk nikdy neví

Simona 19.12.2018

pokud lékař uzná za vhodné tak to napíše, ale většinou asi jo. takže ono není moc co řešit. řekni si a uvidíš

Julča 17.12.2018

holky a myslíte že když si řeknu doktorovi tak mi to napíše? Protože jako né že bych byla nějaká odbornice, ale myslím že vitamín D naše malá natálka potřebuje

Nelina 17.12.2018

Bohuzel ne, prez leto mas vitamin D ze slunicka, prez zimu ale ne a je dobre ho doplnovat, mam Vigantolvit.

Gabina 10.12.2018

A co presne? Ve strave to nestaci že?

Nelina 04.12.2018

To mi povidej, ja teda s vitaminem D zacinam uz na podzim.

Tereza 20.11.2018

Take jsem se na nej ptala, uz ho beru, myslim ze letosni zima bude dlouha... :-(

Alenka 13.11.2018

Nikdy jsem to neresila, ted jsem se nato ale ptala dr, mela jsem ho nedostatek a doporucil mi vigantolvit.

Beata 05.11.2018

No, pro prcka prez zimu je to jasna volba, u sebe to nejako resite vitamin D??

Kája 15.06.2017

Já dávám, je to důležité pro vývoj dítěte, navíc Vigantol je ověřený a důkladně testovaný takže jsem i po této stránce klidná.

Hanka Kája 18.06.2017

Které vitamíny a minerály jsou pro tělo nejdůležitější, když hodně často cvičím?

Verča Hanka 21.06.2017

V podstatě veškeré co mají tady v nabídce u každého máte popsané k čemu jsou :) https://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/

Katka Verča 22.06.2017

Tam jsem kupovala ve Zlíně na pobočce oblečení do posilovny a musím uznat, že mi drží už pěkně dlouho :-)

Sára 29.05.2017

Kapičky vigantol dávám každý den už tři a půl měsíce a vyhovuje nám


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat