Diskuse na téma Odřeniny

Téma ,,Stříbro na odřeniny". Kdo používáte a jaký?

Dáša 21.03.2023

Ahojky teplo se nám už blíží a jelikož mám děti, které pořád padají a mají věčně nějaké odřeniny nebo drobné poranění, tak bych se ráda zeptala, co na to používáte? Hlavně něco co neštípe a zároveň i vyčistí. Děkuji moc :-).

Jarka Dáša 27.03.2023

Pro tento případ já mám neustále při sobě pryskyřicovou mast Abilar, ta u nás nesmí chybět. Daleko rychleji se ranky zahojí a dá se využít i na bodnutí a drobné popáleniny.

Dáša Dáša 30.03.2023

Jarko, tak to je super, dívala jsem se a dá se využít na hodně věcí, což je praktické, protože takový pomocník se vždy hodí. Děkuji :-D

Alice 21.10.2021

Stříbro nepoužívám, ale co se mi osvědčilo na odřeniny i malé popáleniny je sprej Hemacut. Je to opravdu super, hezky hojí, stačí dvakrát denně aplikovat. A za pár dní je to zahojené :-)

Bea 24.09.2021

Stříbro nepoužívám, nejvíc mě vždycky zabral sprej Hemacut :-) https://hemacut.cz/

Viola 30.08.2021

Já jsem hemacut koupila v lékárně. Mají ho, je volně prodejný a v poho k dostání.

Jitka 21.06.2021

za mě se osvědčil sprej na odřeniny hemacut, vůbec nestípě, stačí mi dvakrát denně nastříkat na ránu a je to, ani náplast není potřeba :-) všechny informace najdete na https://hemacut.cz/

Andrea 21.05.2021

Ahojky, stríbro teda nepoužíváme doma. Ale sprej Hemacut je na takový to domácí zranění nejlepší teda aspon podle mě :-) nic jiného už nepotřebuju

Hanka 12.11.2017

Od solcoserylu je účinné i to jejich dražé.

Sindy Hanka 19.11.2017

A to reparil dražé je přesně na co ?

Markéta 21.10.2017

mně pomohl reparil při otoku, když jsem si vyvrkla kotník, hezky chladí a otok po něm splaskne

Lea 23.09.2017

na co ten reparil konkrétně je ?

Barča Lea 07.10.2017

Tady to máte Leo popsané, na co přesně se dává :) www.pilulka.cz/reparil-n-gel-1x100g

Lída 19.06.2017

Pro nás je top Reparil N gel :)

Petra Lída 21.08.2017

A na co je konkrétně dobrý ?

Alka 12.06.2017

U nás doma se nejvíc osvědčíla mastička od rosenpharmy :) https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/neophytiol máme ji doma v lékárničce a vždycky, když jedeme na výlet, na dovolenou, nesmí nám chybět!

Nikita Alka 29.08.2017

Tak tahle mastička je naprosto skvělá! U nás doma má všestranné využití :) Teď v létě jsem ji používala i já na potničky. To mi pomohla moc :)

Lucka 23.05.2017

Jako první pomoc mamé mastičku od rosenpharmy :) https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/neophytiol

Laugher 06.01.2017

Za mne mohu doporučit Flamigel

Ámos Laugher 27.01.2017

Jo, tak ten je o něco levnější.A nelepí to na ráně?Gely jsou většinou takové uleptané.

Léto a hojení ran 17.12.2016

Ale tak možná vyzkoušet, k tomu moři. Když to vydezinfikujete, a pak potřete, myslím, že ublížit to nemůže.

Kája 12.12.2016

Ahoj. I když v zimě zase až tak moc hojení neřešíme, přesto přispěji do diskuse.Mám odzkoušené mokré náplasti, i Zalve. Obojí je super.

Léto a hojení ran - Klára M. Kája 14.12.2016

Byl by ten zmiňovaný Zalve použitelný i k moři, například když šlápnu v Chorvatsku na ježka?

Kája Léto a hojení ran - Klára M. 16.12.2016

Na ježka? No, nevím, to asi ne. Je to vyloženě na sedřenou, nebo popálenou kůži.

Marcela 10.12.2016

No a poradí mi někdo něco na ty klíšťata?

Lenka35 08.12.2016

Mám odzkoušené všechno možné, přípravky s obsahem stříbra, gely, pak tekutý obvaz, a tak. Jezdím na in-linech, takže jsem takový nadšenec. Letos v létě jsem dala na diskuse a kupila Zalve, funguje. Cenu si dohledejt*18*e na Heurece.

Marcela 04.12.2016

Máte něco odzkoušeného proti klíšťatům?

Raduška Marcela 06.12.2016

Teď řešíte klíšťata? Tak snad jen očkování proti encefalitidě.

Raduška 27.11.2016

Dobrý den, na hojení ran mám odzkoušený Hemagel i Zalve. Obojí super.

Raduška 27.11.2016

Dobrý den, na hojení ran mám odzkoušený Hemagel i Zalve. Obojí super.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat