Diskuse na téma Znáte někdo mnam.cz?

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neznáte mnam.cz? Chtěla bych zkusit někoho pohostit, ale ráda bych věděla, jak to probíha :) děkuji

Laugher 05.01.2017

Pokud vaříš líp, než většina restaurací a chceš se tím pochlubit, tak pak se staň domácím kuchtíkem. Jednoduše vymysli mňamózní menu, nahoď ho na MŇAM a pohosti lidi, kteří jsou ze stejného těsta, jako ty a ještě k tomu si přivyděláš peníze

Agáta Laugher 06.02.2017

A hostinu uspořádám doma? :-O

Barbora Veselá 05.01.2017

Taky jsem se na to dívala a vypadá to suprově :) Zvažuji účast jako host...Dost se mi líbí to menu masterchefa, ale to už je obsazeny :(

Kajinka 19.12.2016

My byly s karádkou na výletě v Karlových Varech... Když jsme vymýšlely program, tak jsme narazily právě na mňam :) Byly jsme na jedné hostině a uplná paráda :) Fakt super večer, který zpestřil náš výlet :)

Marika Kajinka 04.01.2017

Ahoj, taky bych se ráda zúčastnila nějaké hostiny přes mňam... Můžeš mi prosím napsat, jak to probíhá?

Verča 15.12.2016

Corinnee, já už jsem na jedné véči přes mnam.cz byla, i když jako host :) Kamarád je takový experimentator, takze jsme to museli zkusit :) Byl to naprosto super vecer :) Kdybych se tak nebála, tak bych takový veče klidně připravila, ale obavam se, ze takovych kvalit, jako naše hostitelka asi teda nedoshuju :/ :(

Kristynka 30.11.2016

holky to zní moc dobre. Akorát u nás jsem teda v Olomouci zatím nic nenašla, škoda :(

Petra.A 25.11.2016

Jááá už jsem byla na meníčku :) Byly to mořské potvůrky a večer byl naprosto úžasný. Určitě do toho půjdu zase a možná v budoucnu i jako hostitel

Corinnee Petra.A 27.11.2016

Fakt? tak to ráda slyším, pořád mi to vrtá hlavou, ale jestli to bylo fajn, tak to asi zkusím.. Chtěla bych na nějakou asii :)

Verča 30.10.2016

Přímou zkušenost nemám, ale ale taky jsem přemýšlela, že to zkusím a nějakého hostitele navštívím, přijde mi to jako super nápad :)

Veverka Verča 21.02.2017

Ahoj, je to super zkušenost. Rozhodně doporučuji. Oproti monotonním nabídkám v restauraích je to velmi příjemné zpestření. Taky je fajn, že potkáte spousty skělých lidí :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat