Diskuse na téma Příspěvek na bydlení

Dobrý den, už jsem zoufalá a hledám radu. Povím vám svůj příběh s úřady a ocením jakoukoliv radu, protože už jich mám dost. Jsem na MD ted pobírám RP 3800. Nedávno jsem bydlela v bytě kerý byl nebytový prostor a ještě jsem pobírala 7600. To mi na uředě řekly, že tím, že je to nebytový prostor, že nemám nárok na příspěvek na bydlení a byla jsem odkázána na HN. Tam ikdyž můj nájem byl 8500 jsem nic nedostala protože podle vyměřovacích náhladů na to vlasně mám. S alimenyt sem byla ráda, že sem zaplatila nájem to ano, ale co jíst už sem neměla. A že si mám přijít až mi klesne RP. Ten měsíc sem přišla a slečna za stolem mi řekla, že mám přijít až příští měsíc, že ted mi stejně nic nedá, protože potřebuje výpisy z ůčtu a tam to musí být vydět. takže sem se musely vystěhovat protože úřady nám nic nedaly. Ted sem se přestěhovala do normálního bytu za 5500, už pobírám jen 3800 a opět mi úřady zdělily, že mi příspěvek nedají protože barák je družstva a byt má nějaký vlastník a já jsem až třetí osoba takže dávky čerpat nemohu a že jedině hmotná nouze. Můžete mi prosím někdo vysvětlit proč je tenhle stát tak debilní? Pak se diví že jsou lidi zadlužený když ani normální matka nemá na to aby nakrmila svoje dítě? K čemu maj ty tabulky? Chtěla bych vidět naše polityky vyžít na měsíc s 4tis zaplatit nájem a ještě nakrmit sebe a dítě. No hlavně by mě zajímalo jestli je tu někdo kdo by mi mohl pomoct a uvést na pravou míru, na internetu všude čtu jak na to má nárok pomalu každej, přitom mě si přehazujou jak horkej brambor. Popravdě už mě to fakt nebaví sedět tři hodiny v čekárně aby mi řekly: Bohužel, vám to dát nemůžeme. Děkuji


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat