Diskuse na téma Jakou značku UM preferujete ?

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Aneta 20.09.2022

My kupujeme Naše mléko, jsme za tento produkt velmi rádi, protože malému chutná a vypadá, že i jeho pokožce svědčí.

Pavla Aneta 01.10.2022

Jsme na tom úplně stejně a čeho se Áďa může ujíst jsou tady ty kašičky https://www.nase-mleko.cz/zbozi/kozi-kase-kukuricno-ryzova-s-broskvi-a-dyni-multipack-3x-225g/

Linda Aneta 14.10.2022

V čem je to kozí mléko lepší oproti kravskému?

Amber Aneta 03.11.2022

No, tak hlavně v něm nejsou bílkoviny kravského mléka a taky se blíží mateřskému mléku a je pro děti snadno stravitelné. Ty kašičky z kozího mléka od nase-mleko.cz jsou moc dobré, taky je kupujeme.

Nikča Aneta 14.11.2022

Takže by se dalo říct, že je to kozí mléko pro děti lépe stravitelné? :)

Amber Aneta 23.11.2022

Přesně tak, některé děti mají problém s kravskou bílkovinou a může se to projevit buď střevními, kožními problémy nebo bolením bříška apod ..

Sandra 02.04.2020

Holky od kolika měsíců jste tady ty mňamky pro děti zavedly ?

Lení 14.12.2019

Jaký je mezi nimi vůbec rozdíl ?

Andrejka 25.11.2019

Taky nemám ráda ty novinky a radši se držím toho co se osvědčilo a funguje už několik desítek let. Na sunaru mi vyrostly obě moje děti a vyroste na něm i to třetí :)

Majki636 Andrejka 03.01.2020

Děkuju moc, hodně jsem si o tom sunaru načetla a kupuju od nich mléko taky

Renča Majki636 02.04.2020

To se nedivím .. Dcerka je má taky moc ráda, stejně tak ty jejich kapsičky a křupínky, nosíme je pořád všude s sebou, protože na svačiny je to super a hlavně člověk nemusí pořád něco vymýšlet a vyvařovat.

Fialka 30.01.2019

Výborný je ten complex. U dcery jsme bojovali s bolením bříška, takže jsem začala dávat umělé mléko a krásně se to díky němu srovnalo.

snany 27.01.2019

U všech tří dětí Nutrilon, je pravda, že jsem ani jinou značku nezkoušela

Simča 26.01.2019

Dívala jsem se na ta mlíčka od sunaru, protože budu také přikrmovat akorát moc nejsem moudrá jestli je lepší complex nebo premium ?

Martina Simča 28.01.2019

Nedá se říct, že jedno z nich je lepší, ale jaké je tam u něj zaměření. Complex je vhodný pro děti, co mají problémy s bolením bříška, kdežto premium je pro děti bez tady těch problémů. Jinak jsou obě stejně donrá a kvalitní. Sunar je na trhu několik let, takže bych vůbec neměla nějaké pochybnosti.

Betka 30.11.2018

Ahaa já myslela, že to mají automaticky všechny. To mě překvapilo tedy.

Martina 30.11.2018

Jak píšeš o tom tuku. Tak ten má jen sunar a je podobný kvůli tomu mateřskému mléku.

Betka 29.11.2018

No a v čem teda nejlepší?

Martina 29.11.2018

Je nejlepší o tom žádná, ale když nemůžeš kojit, tak potřebuješ pro miminko co nejkvalitnější výživu a tu ti dá sunar.

Hela 28.11.2018

Ani náhodou nejsou stejné. Si přečtěte o sunaru www.sunar.cz má dobře popsané stránky a jejich mléka.

Betka 26.11.2018

Ale tuk přece je v mléku normálně a nejlepší je stejně kojení.

Lenka 22.11.2018

A v čem je sunar nejkvalitnější jak píšete co se u nás dá koupit? Přece UM mléka jsou stejné.

Elen 19.05.2018

Já teda nepřikrmuju, protože mám mléka stále hodně, ale když už bych měla zvolit náhradu, tak bych šla do sunaru. Hodně jsem si tyhle diskuze pročítala a hodně maminek a miminek je s ním spokojeno a řadí se mezi nejkvalitnější mléko, které se u nás dá koupit.

Leona 16.05.2018

Nám zase sedl hnedka sunar premium www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/. Hledala jsem co nejkvalitnější náhradu za mateřské mléko a dle složení si myslím, že se mi to povedlo.

Erika 06.05.2018

Potom už se přechází na sunar premium :)

Andy 04.05.2018

Mohla bych vědět na jé mléko se přechází potom ? Dívala jsem se totiž, že je to do 6. měsíce www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka/

Diana 02.05.2018

Taky se musím přidat, protože máme vyzkoušený ten nový sunar HA pro Comfort, protože nám ho doktorka doporučila z toho důvodu, že já sama jsem silný alergik, tak aby se tomu u malé něajkým způsobem předešlo.

Erika 26.04.2018

Já bych nedala dopustit na sunar. Na trhu je několik desítek let a má na něm svoje místo a hlavně jde neustále dopředu. Není to dlouho, co jsem se dívala a mají zase nová mlíčka, což je naprostá bomba, protože na to, že se jedná o nejkvalitnější mléka, tak jsou oproti jiným značkám cenově dostupnější.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat