Diskuse na téma kdo tu vyrábí domácí jogurty?

Holky, vyrábíte si doma některá z vás domácí jogurty? Jedí Vám je děti? Prosím o radu, jak je děláte a co do nich je potřeba a nejlépe kde to seženu.

Majki636 03.02.2022

Od kdy jste dětem začaly dávat dětem kašičky ?

kamila 16.11.2021

Holky dáváte bobíka i dětem okolo roku? Je to v pohodě?

Inna kamila 17.11.2021

mrkni na www.bobik.cz, je tam spousta informací

Lenka 09.11.2021

Já bohužel nemám čas dělat doma jogurty ale naše děcka taky milují Bobíka, takže ušetřím čas a navíc má skvělé složení

Simona 16.03.2021

Domácí jogurty dělám, ale ne vždy, záleží podle toho jaké se mi podaří koupit ovoce. Jinak synovy dopřeju i takového bobíka, ten mu teda chutná moc :)

Lenka Simona 28.10.2021

Jaké je u toho bobíka složení ? Není to pro menší děti moc hutné ?

Simona Simona 08.11.2021

Složení je tam v pořádku, to se stačí kouknout tady www.bobik.cz a není zas tak hutný :) je vhodný pro děti cca od 7. měsíce, přijde na to, co dítě všechno papá

Ivka Simona 10.11.2021

Souhlasím, bobík jako jeden z mála jogurtů není tak šíleně přeslazený :) U nás ho děti milují

Tamara Simona 12.11.2021

No poměr cena výkon je jednoznačně bobík nejlepší

Lenča34 25.05.2017

Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé mlékárenské bakterie, spojím s mlékem a jogurt je hotov. Nejvíc se mi osvědčily živé kultury od značky Vivo, jogurt dobře chutná a nepotřebuji k tomu doma na výrobu žádný jogurtovač. Výroba jogurtu vyjde cenově cca 3,75 Kč za jeden malý kelímek jogurtu a pipadá mi stejný jako ten z obchodu. Ty kultury seženete na www.zakvasky.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat