Diskuse na téma Tipy na výlet na on-line bruslích

14. 03. 2010 | Pohyb a sport

Plánuji s rodinou (kluk 4roky, holka 7) společné výlety na on-line bruslích - máte někdo nějaký tip v praze a okoli? diky

Blanka 29.06.2022

Jůů co jsou online brusle, ne dělám si srandu, asi to měly být inline. Já si teďka stáhla super appku strava a jezdím střídavě na okruzích v Plzni. Oba nají přes půl kiláku, tak se to dá dobře na hoďku.

Daniela 17.12.2021

Jak řešíte sportování teď v zimních měsících ? :)

Ála Daniela 20.12.2021

Jelikož jsem si pořídila loni pás, tak běhám doma :)

Emily Daniela 21.12.2021

Tak to já si koupila eliptický trenažer, nahradila jsem tím běh, protože venku už mě to neláká vzhledem k počasí a chtěla jsem ten pohyb obměnit, tak jsem si koupila pro mě cenově dostupný model a splnil všechna moje očekávání https://www.fitham.cz/bh-fitness-ifdc19

Daniela Daniela 04.02.2022

Přemýšlím buď nad pásem nebo posilovací věží ... co je podle vás lepší ?

Ála Daniela 25.02.2022

Tak každé má něco do sebe. Nejlepší je kombinace obojího, co si budeme ;). Pás už mám a chci si ještě pořídit eliptický trenažer od trinfitu, tak vybírám model :)

Viktorka 09.07.2018

nebolí vás z toho klouby? Jak tomu předcházite?

Háňa 23.04.2013

Ahoj, není to sice tip jen na brusle, ale my s rodinkou vyrážíme na víkend za sportem sem http://www.sport-areal-satalice.cz/. Je tam několik cyklostezek, kde se dá samozřejmě i na bruslích. Nedaleko je zámek, kam se dá dojet a bývají tam různé akce, jako rytíři, výstava pohádek atd. Zároveň je v tom areálu i spousta dalšího vyžití, když už vás kola a brusle přestanou bavit. Třeba beachvolejbal, petang, fotbal a když už jste úplně zničený, tak zajít na masáž a do whirpoolu :)

Milena 17.03.2010

tak nevím jak na on-line, ale na in-line bruslích se dobře jezdí ve Stromovce, super je to z Podolí podél Vltavy do Modřan, jezdím na bruslích s dětmi od malinka ve vozíku, mám tři a stále se to dá kombinovat, část posádky brusle, kolo nebo vozík. Mimo Prahu, a není to daleko od to má Prahy, mám to vyzkoušené, Poděbrad kolem řeky do Nymburka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat