Diskuse na téma Catering

Dobrý den, nemáte prosím zkušenosti s nějakou cateringovou agenturou, která dokáže udělat akci pro 200 lidí, v opravdu dobré kvalitě? Děkuji

Lada 16.06.2022

Asi bych vybrala rovnou i v rámci místa, kde ty lidi budou.

Ina 25.11.2017

Bezlepkové potraviny? Tak to jsou machři. Já je oslovím asi s nabídkou přípravy oslavy manžela.

Dadulina Ina 27.11.2017

Něuděláš chybu, jsou opravdu profíci a hlavně chystat pro tolik lidí oslavu, to bych nedala psychicky ani fyzicky. Několik dnů před oslavou bych nebyla jinde než v kuchyni.

Vladula 20.11.2017

Děkuji za tip. Potřebuji udělat firemní večírek před vánocemi. Informace o incateringu je pro mě důležitá.

Andrea 04.11.2017

Zařizovala jsem na večírek u nás ve firmě catering. Vyzkoušela jsem www.incatering.cz, neznala jsem je, ale jednání mi přišlo velmi milé a profesionální. A ve firmě byli všichni naprosto spokojení.

Kamila Andrea 15.11.2017

Takže jídlo i prezentace vypadali dobře? Já dostala za úkol vánoční večírek v práci, ale teda náš ředitel je opravdu přísný pedant.

Andrea Kamila 17.11.2017

Můžu jedině doporučit. Jídlo opravdu chutné a krásná prezentace, jen bych se asi domluvila co nejdříve, protože věřím, že před Vánocemi bude o catering velký zájem.

Dadulina Andrea 23.11.2017

Na základě recenzí jsem objednala u incateringu občerstvení taky na vánoční večírek. Dokonce nám připraví i bezlepkové pochoutky.

iva 28.10.2017

Kde tu akci chcete pořádat?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat