Diskuse na téma Vlasová kosmetika

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Pavla 28.02.2024

Taky mi na Clinicalhair.cz moc pomohli, jsem ráda, že jsem je objevila, protože už jsem si nevěděla vůbec rady.

Tejmy 23.01.2024

Hodně si kupuji kosmetiku na Notinu, protože mají super slevy a celkově i ty ceny jsou lepší. Teď mají 30% slevu právě na vlasovou kosmetiku.

Lenule Tejmy 25.03.2024

Vzhledem k tomu, že bydlím v Brně a prodejnu kousek od bytu, tak by to byl hřích tam nechodit :D

Anička12 22.01.2024

Ahoj, jakou dáváte ochranu proti teplu na vlasy před žehlením? Přijde mi, že se sprej nedostane na všechny vlasy.

Sára Anička12 24.01.2024

Dávám prvně fixační sprej, když dělám vlny, ale pomůže i když chci mít rovné vlasy. Nelítají pak všude možně. Potom nanáším sprej proti teplu, mám teď doma Kerastase z notina a jsem s tím spokojená, vlasy chrání, ale taky nádherně voní.

Anička12 Anička12 25.01.2024

O značce vím, ale nikdy jsem ji nezkoušela. Říkala jsem si, že bych se mohla odměnit, když jsem na mateřské :D Tak já ho zkusím objednat a pak poreferuji.

Katka 21.01.2024

Prosím o radu, odpadávají mi kusy vlasů po barvení, lámou se jen je pročešu rukou. Ke kadeřníkovi nechci, dají se vlasy nějak opravit doma levně? Děkuji

AndreaVon Katka 24.01.2024

Ahoj, zkus https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-kondicioner-bezoplachovy-damsky-bonfire-250ml/, vlas to zacelí a hezky se procesávají.

Katka Katka 25.01.2024

Děkuji, zrovna dnes jsem byla v rossmannu a viděla jsem tam tu značku. Nebyla jsem si uplně jistá, tak jsem ještě koukala na net. Už mám v košíku. Tak uvidíme, jak zabere.

KlarkaM1994 Katka 26.03.2024

Mám od něj ráda fialové kapky na žluté tony. Nádherně mi to vytáhlo žlutou z vlasů :)

PetraK 19.01.2024

Ahoj, jak prosím děláte velké vlny. Chtěla bych na ples aby vydržely celý večer.

Simca2211 PetraK 20.01.2024

Zkus před sušením nanést fixační sprej, vyfoukat a pak žehličkou (jednoduchej postup na youtube) jakoby překládat vlasy. Používám tuto https://freylish.cz/products/zehlicka Nejlepší je, když jsou zakulacený hrany žehličky.

PetraK PetraK 25.01.2024

Děkuji, dělala jsem se s velkýma natáčkama, ale stejně spadly, takže půjdu asi cestou té žehličky a toho fixačního spreje jak píšete. Dám vědět, jak se podařilo.

Šárka 03.01.2024

Používáte někdo nějaké speciální přípravky nebo kartáče na prodloužené vlasy?

Klárka Šárka 14.01.2024

Ahoj, já mám klasický se štětinami, nijak se mi vlasy necuchají, mám pravé příčesky z clipinhair.

Šárka Šárka 25.01.2024

Mám mít schůzku v kadeřnictví na prodloužení, ale jak tak koukám na ty příčesky, tak se mi začínají líbit víc. Jsou o hodně levnější... A pokud čtu tak jsou to pravé vlasy. Vy v nich i spíte nebo si je sundáváte? Asi do nich půjdu, nadchla mě ta cena.

Katka Šárka 25.01.2024

Mám tyto https://www.clipinhair.cz/130-clip-in-vlasy-43cm-100-lidske-remy-70g-stredne-hneda.html

Heluss 21.09.2023

Já mám taky problém s lupy a nic mi na to nezabírá. Našla jsem že se dá jít na nějaké vyšetření vlasové pokožky, kde zjistí proč se to děje a můžou to pak rychle vyřešit, ale nevím o tom víc..

miška4 Heluss 27.09.2023

Já jsem byla na tomhle vyšetření https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ to bude asi to co myslíš. Zjistí tím příčinu problému a potom to jde efektivně řešit. Mají více poboček, tak snad najdeš nějakou blízko u tebe ;)

Heluss Heluss 18.10.2023

Skvělý děkuju moc, už jsem se objednala. Na jak dlouho to prosím tě tak bylo než se ti to zlepšilo?

miška4 Heluss 23.10.2023

Já jsem měla tu kúru na tři měsíce, ale to bude u každého hodně jiné. Opravdu doporučuju se tam objednat, vědí co dělají ;)

Věrka 20.09.2023

Můžete mi poradit něco na lupy? Zkusila jsem snad všechno co se dá koupit a nic mi nepomáhá :( dělají se mi takové velké lupy a vlasy se mi hodně mastí, už si opravdu nevím rady.

Eliška 18.08.2023

Ahoj holky, chci se prosím zeptat na transplantaci vlasů. A to metodou přímé implantace. Hledám info pro manžela, dost ho trápí nadčelní plešatění. Koukala jsem se na možnosti. Jsme z Prahy a přímou implantaci dělá https://www.abclinic.com. Tak bych byla ráda za zkušenosti s touto klinikou. Moc děkuji.

Tichavka 18.08.2023

Ahoj všichni, nemáte někdo doporučení na nějakou vlasovou kosmetiku? Vlasy se mi teď v létě lámají a mám je vysušené od moře, tak je potřebuji dát dokupy.

Sandriskaa Tichavka 21.08.2023

Já mám ráda bambucké máslo. Je hodně univerzální, a když si ho dám jako masku, tak mi to vlasy hezky "oživí". Nebo bych se podívala na Notino, mají velký výběr a produkty dobře popsané.

Tichavka Tichavka 21.08.2023

Nemáš třeba nějakou konkrétní značku na doporučení? Chci něco, čemu můžu věřit

Sandriskaa Tichavka 22.08.2023

No podle mě produkty od L`oréal nic nezkazíš. :) Taková dobrá klasika https://www.notino.cz/loreal-professionnel/

Adrika 27.07.2023

Používáte nějaké masky na vlasy? Mám teď vlasy hodně vysušené, asi ze sluníčka a z chlóru v bazéně tak hledám něco na vyživení, po čem se ale nebudou mastit vlasy.

Amina Adrika 28.07.2023

Taky jsem si toho teď na mých vlasech všimla, zkusila jsem nějaký hydratační šampon ale nic moc, tak budu ráda za tipy :-)

Radka 26.04.2023

Ahoj holky, kluci, když už jsem tady, zajímalo by mě, jestli některá máte taky nějaký zkušenosti s přírodní kosmetikou na vlasy? Díky.

Maruška Radka 26.04.2023

Ahojky, Co se týče přírodní kosmetiky, já jsem zkusila hennu poprvé minulý rok, respektive kadeřnice. Nejprve mi vlasy čistila metodou Malibu C od silikonů a kovů. Asi třikrát Malibu C během pěti měsíců a pak jsme použili hennu od Khadi, měděnou a chytla nádherně. Teďka už se barvím doma sama, ale mají fakt krásný ty barvy, ale je opravdu potřeba mít na ně vlasy ready, tzn. buďto nebarvené nebo barvené hennou nebo vyčištěné. Na chemické barvy by nemusela chytnout hezky. Když budeš barvit hennou, hodně se ti zlepší kvalita vlasů a současně pak je dobrý používat jen přírodní kosmetiku na vlasy. Já od nich používám i šampony a masky, střídám více druhů a mám vlasy jak miminko, navíc dobře kryjou šediny, protože to je můj největší strašák.

Lorinka Radka 22.05.2023

Čistě přírodní kosmetiku má i značka LaOrganica. :) Ti mají netestovanou, přírodní kosmetiku, vše dělané v malých firmičkách, takže opravdu kvalitní výrobky. Kupuji kondicionér a šampon s granátovým jablkem a velmi mi vyhovuje. :)

Marica Radka 08.07.2023

Počítá se třeba i domácí kúra z Aloe vera? za mě super.

marybla 22.04.2023

Ahoj Holky, chválíte tady vlasovou kosmetiku od Tomase Arsova, máte zkušenosti i s jejich parfémy a vitamíny pro vlasy? Díky.

Dianadia marybla 23.04.2023

Ahoj, dostala jsem k Vánocům od přítele a upřímně jsem docela skeptická vůči značkám, které nejsou až tak profláklé, a na které nejsem tak zvyklá, ale můžu teda říct, že mě překvapila vůně a výdrž parfému, která tvá opravdu celý den. Mají rozmanitý výběr, já konkrétně mám tuhle https://shop.tomasarsov.cz/fig-caviar-wood-parfem-50ml/ a zkusím i další. Klidně dejte tipy.

StankaHoy marybla 24.04.2023

Ahoj holky, já jsem taky dostala tip na kosmetiku od Tomas Arsov, protože se mi dost mastily vlasy, tak jsem zkusila jejich Green Tea řadu a taky mi dobře sedí.

Judita marybla 19.05.2023

Parfémy příjemně voní, já mám ráda ten Jasmine. :) A teď na léto teda doporučuju zkusit i ty jejich opalovací oleje, ten Mango Boost to je paráda, nádherně voní, je jemňoučký a nenechává mastný film.

KlarkaV marybla 25.11.2023

Používám keratinovou vodu a hair booster šampon s kondicionerem. Vlasy uhladí a hezky voní, konzistenci je lehký.

Stela 17.04.2023

Ahojky, prosím Vás mám docela dost vysušené vlasy a nevím už co s nimi dělat, zkoušela jsem různé masky na vlasy, zábaly, ale moc se mi nedaří je dát nějakým způsobem do pořádku.

Vanda Stela 21.04.2023

A zkoušela jsi i nějakou kvalitnější vlasovou kosmetiku? Já mám třeba vyzkoušenou od Tomas Arsov, konkrétně tuto péči https://shop.tomasarsov.cz/koktejl-pro-vase-vlasy/ , která je doplněna i o vitamíny. A vlasy vypadají úplně jinak, znovu se jim navrátil lesk, jsou pružnější a zdravější. Tak bych určitě zainvestovala, protože jinak je do kupy asi nedáš.

Stela Stela 25.04.2023

Tak to jsem nezkoušela, protože nemám s žádnou zkušenost a proto hledám v diskuzích. Je pravda, že ho v diskuzích doporučují, tak si zkusím sadu objednat a doufám, že to bude dobrá investice :-)

Dendy 24.03.2023

Já už dlouhou dobu používám tento šampón a vlasy jsou po něm super, moc mi vyhovujehttps://www.notino.cz/kerastase/resistance-extentioniste-sampon-pro-rust-vlasu-a-posileni-od-korinku/

Terka Dendy 29.04.2023

Ten si taky kupuju a nedám na něj dopustit, nikdy jsem neměla vlasy v tak super stavu jako co ho používám :)

Dubova Dendy 01.03.2024

to je taky můj oblíbenec, opravdu vlasy rostou rychleji a přijde mi,že jim dodává i na objemu po umytí

Lenka 21.03.2023

Ahoj již delší dobu mě hrozně svědí pokožka hlavy, šampony měním dost často, používám i přírodní, ale nemohu se zbavit toho svědění. Máte někdo podobný problém?

Monika Lenka 30.03.2023

Já používám šampon na lupy Abicare s pryskyřicí a také mě svědila i pokožka hlavy, takže bych ho být tebou také vyzkoušela. Mě třeba po něm pokožka přestala svědit a zbavila jsem se i lupů. Tady je odkaz na něj, aby jsi věděla o který se jedná https://www.lekarna.cz/repolar-abicare-shampoo-200ml/ .

Lenka Lenka 04.04.2023

No tak pokud mi taky pomůže, tak budu šťastná, protože je to opravdu nepříjemné, když se docela často škrábeš ve vlasech, pak se na tebe lidi nedívají moc dobře.

Jana 13.03.2023

Já nakupuji veškerou vlasovou kosmetiku na www.notino.cz, mají tam toho neskutečně hodně a za dobré peníze

Anita 27.02.2023

Já si vlasy bohužel úplně zničila roky odbarvování a teď už mám pocit, že to nejde vrátit zpátky. Vyzkoušela jsem už tolik přípravků na vlasy a nic mi je neuzdravilo :(

Pavlata Anita 28.02.2023

Mně s tímhle moc pomohli na klinice Clinical Hair & Health. Doporučuju to neodkládat a objednat se tam na vyšetření, protože nebýt jich tak to ještě pořád řeším a vyhazuju peníze z okna za přípravky, které nepomáhají.

Anita Anita 28.03.2023

Našla jsem to dobře, že je to tohle https://www.clinicalhair.cz/ ? Na jaké pobočce jsi byla?

Pavlata Anita 29.03.2023

Já jsem byla v Praze, ale určitě jsou stejně profesionální i na ostatních pobočkách ;)

Anita Anita 30.03.2023

Jasný moc díky, jsem taky z Prahy tak se hned zítra objednám

Hana 27.02.2023

Já jsem se ještě nebarvila, ale dala jsem barvu mamce a ta je moc spokojená.

Renata 26.02.2023

Tak pak napiš, jak se nabarvíš, jak jsi spokojená. Já nad tou barvou přemýšlím.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat