Diskuse na téma Držíte dietu?

11. 04. 2011 | Hubnutí

Hubnete? Držíte dietu? Jakou? Poraďte s ostatním váš zaručený recept na štíhlou postavu! Nebo jste diety už vzdala a jste spokojená tak, jak jste?

miška4 31.03.2024

Zhubla jsem s ketodiet.cz. Dlouho se mi nedařilo a s ní šly konečně kila dolů, šlo to tak snadno, že jsem tomu skoro ani nemohla věřir :)

Adriy 27.03.2024

Já jim střídmě, žádné přípravky nepoužívám. Chodím cvičit 3x týdne do posilky https://zone4you.cz/fitness-treneri/. Mám zaplaceného trenéra na pár lekci. Podle mě je to lepší, než do sebe cpát chemii, hladovět zbytecne

Tichavka 26.02.2024

Ahoj určitě je dobré podpořit to nějakými přípravky na hubnutí.. třeba hubnoucí čaje, tabletky na odvodnění :) minimálně mně to pomohlo při hubnutí :)

Alizee 17.01.2024

Já zkusila hodně diet a jediná, která mi chutnala a opravdu jsem díky ní zhubla a váhu si udržela je česká dieta KetoDiet. Jídla mi chutnala, zasytila mě a hubnout jsem začala hodně rychle takže úplná paráda. Koukněte na jejich stránky, mají teď 15% slevu na objednávku, já od nich pořád objednávám proteinové tyčinky, kaše a mlsání :)

Anička 05.01.2024

Za mě teda Ketofit. Teď už si od nich kupuji tady ty koktejly https://www.ketofit.cz/vanilkovy-proteinovy-koktejl-20-porci, mají je jako novinku a jsou výborný! Předtím jsem jela balíček na měsíc a následně začala vařit dle LC a kila šla krásně dolů. Váhu si držím. Koktejl si dávám když nestíhám jíst a nebo mám velký hlad a nemám nic nachystáno. Zasytí mě na na 2-3 hodinky. A chutná skvěle.

Lucifer 25.11.2023

Dietu ne, cvičím, zdrave se stravuju. Chodim v Brně do fitka. Nevím odkud jseš, ale můžu doporučit zonko www.zone4you.cz. Musím cvičit mezi lidma, jinak nemám motivaci.

Mnada 28.10.2023

Já jsem konečně zhubla s https://www.ketodiet.cz/ nejen že jsem s ní začala hubnout fakt rychle ale váhu si pořád držím a hlavně mi to moc vyhovovalo i protože jsem netrpěla hlady a naučilo mě to zdravě se stravovat :-)

Andrea Mnada 29.11.2023

Podle toho co všude čtu to vypadá super. A ta jídla ti opravdu stačila a chutnala ti?

Alča 13.10.2023

Ano, jsem na dietě druhý měsíc , objednávám si krabičkovou dietu u Zdravého stravování a kilíčka jsou dolů a začínám se cítit o dost lehčeji.

anastaziaa 24.05.2023

Já jsem na radu kamarádky taky zkusila KetoFit a je jsem z toho nadšená. Po měsíci jezení moc dobrých jídel jsem zhubla 6 kilo a váhu si pořád držím. Měla jsem od nich balíček na 4 týdny, nemusela jsem už nic k jídlu dokupovat, zlepšila se mi i kvalita vlasů a pleť, protože to obsahuje vitamíny, kolagen atd. :)

Pavlata anastaziaa 26.05.2023

To zní báječně :) hlavně se mi líbí, že to je vyvážená strava podle toho co tam čtu, měla jsem vždycky u díet strach, že budu mít potom něčeho nedostatek a tohle vypadá že je snad i lepší než to co normálně jím :D

anastaziaa anastaziaa 29.05.2023

Já myslím, že určitě i je, já osobně třeba nemám čas si vyvařovat a řešit co a kdy jím takže tohle mi opravdu moc vyhovuje, kupuju si od nich teď jídla dál a tak jsem si na to pohodlí zvykla že už to neplánuju měnit :)

Pavlata anastaziaa 30.05.2023

No tak už jsem si objednala ten balíček na měsíc tak jsem na to opravdu zvědavá, trošku jsem ještě googlila a všude čtu samou chválu tak doufám, že to bude i můj případ :)

StelaSt 23.01.2023

Ahoj ženy mě pomohlo pravidelně se hýbat. Nikdy mě nebavilo chodit běhat nebo na dlouhé procházky ale našla jsem se ve cvičení. Chodím sem https://zone4you.cz/ vždycky se mi tu někdo věnuje když potřebuji a cvičení mě tady fakt baví

Žofkan01 StelaSt 26.01.2023

Čauky tam jsem nikdy nebyla, je možnost se tam jít nějak nezávazně podívat?

Markéta 19.04.2022

Ahoj holky, uvažuju o ketofit dietě a zajímalo by mě jakou máte tady s tou dietou zkušenost a jak jste zvládaly ty jejich jídla ?

Pavla Markéta 01.05.2022

Jo tak tato dieta je jediná, která mi chutnala, takže za mě jídla mají fakt dobrá.

Tichavka Markéta 14.04.2023

Ahojky, já jsem tedy moc spokojená, krásně jsem zhula a chystám se objednat set na druhou fázi. :) S jídly jsem v pohodě, chutnají mi a hlavně často nestíhám, takže mě dost zachraňují. :)

Kačátko Markéta 24.04.2023

Určitě doporučím, já jsem zkoušela i konkurenční, ale tahle mi chutná nejvíc. Navíc mají opravdu velký výběr jídel. Já teď jedu už 4 týdenní na udržování, takže si dám přes den třeba jen koktejl, polévku, snídani, posle toho jak stíhám a na co mám chuť. Sladké mají výborné. :)

Verča 31.03.2022

Já začala cvičit a líp se stravovat. Co mi hodně pomohlo je tílko a legíny se sauna efektem. Mají je na korzetynahubnuti.cz

Aneta Verča 21.04.2022

Tak já to zkusila a zatím jsem z toho nadšená!

Verča Verča 26.04.2022

Tak to je paráda, já jsem fakt ráda, že jsem to našla, dokonec mi zmizela i celulitida :)

Aneta Verča 27.04.2022

To věřím, to jsem právě četla že je to na to super

Verča Verča 29.04.2022

Fakt jo, mě to ani nenapadlo

Erika 31.03.2022

Já už druhý týden držím keto dietu, nakoupila jsem si na ketodiet.cz a opravdu začínají být vidět výsledky na oblečení hlavně :-) Moje oblíbené kalhoty jsem konečně v pase dopla a trika jsou mi volnější :-) Doporučuju se na webovky mrknout a vybrat dietní plán který je pro daného člověka vhodný, doporučuju si spočítat na kalkulačce BMI :-)

Linda Erika 01.04.2022

Jaké jsou mezi těma dietama rozdíly ? Koukala jsem na net a je jich docela dost teda ..

Erika 17.02.2022

Jak dlouho můžu tady ty kupované diety držet ? Nemůže pak nastat jojo efekt ?

Darina 04.08.2021

Uvažuju o neinvazivní liposukci. Nemáte zkušenost s tím jakého se dá dosáhnout výsledku ?

Tereza Darina 12.08.2021

Momentálně mám za sebou třetí ošetření laserem Verju a takový výsledek jsem upřímně nečekala a to pořád nejsme u konce a čekají mě ještě tři ošetření. Šla jsem do toho z toho důvodu, že nehrozí žádný jojo efekt, ošetření nebolí a výsledek je trvalý.

Darina Darina 01.09.2021

Kde tady to ošetření dělají a na kolik přijde ? Kolik ošetření je vůbec potřeba, aby byl efekt co nejlepší ?

Denča Darina 05.03.2022

Nechceš spíš vyzkoušet něco neinvazivního ? S čím mám super zkušenost, tak je tady to ošetření, které tvaruje postavu a zbaví tě i celulitidy https://aetherclinic.com/treatment/rf-lifting-se-stimulaci-svalu-dma/

Sára 26.06.2021

Máte někdo zkušenost s tabletkami https://www.theoherbs.cz/stillslim/ zaujalo mě, že jsou čistě přírodní.

Lenča Sára 01.07.2021

Nemám, ale moc se mi to líbí, asi to zkusím...

Erika 03.12.2019

Můžu se zeptat kolik killo a za jak dlouho jste dali na té dietě od prodietixu ? Taky by mě zajímalo jestli se kila některé z vás nevrátily ?

Dianadia 26.04.2016

Právě držím druhý týden ketofitovou dietu a jsem nadšená…4 kila dole a cítím se báječně!

Jarka 08.04.2016

Chtěla bych si teď na jaře nechat sestavit vhodný jídelníček na hubnutí. Mužete mi doporučit kam zajít v Brně?

Zita Jarka 10.04.2016

V Brně na poklinice Viniční k paní Kužmové, hodně lidí si ji vychvaluje.

Jarka Zita 16.10.2018

Nakonec jsem se rozhodla pro svět zdraví. Po několika letech jsem se potkala se svou spolužačkou ze střední, kde mívala hodně kilo navíc, ale teď vypadá naprosto úžasně a doporučila mi přímo i poradenské centrum kam chodila ona. Zatím jsem u nich 14 dní a udělali na mě velký dojem.

Leonka Jarka 16.12.2018

Jak jsi na tom teď jestli se můžu zeptat ? Držíš se teď přes svátky nebo hřešíš ? :)

Emma 23.01.2016

Nehlidam se co jim ale snazim se jist dobre a je to na me i videt, samorejme je potreba i pohyb!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat