Diskuse na téma Menopauza

Ahoj, snad se nebudu ptát hloupě, ale jsou nějaké doplňky, které se berou v období menopauzy nebo po ?

Denča97 28.11.2023

Dobrý den, doporučuju tento esenciální olej https://www.madokonalost.cz/patchouli-sillage-esencialni-olej-10-ml/. Je 100% přírodní a je skvělý během menopauzy, která je doprovázená pocením a návaly horka.

Dáša 15.11.2023

Někdo bere, aby si pomohl od potíží s návaly a změnami v náladách a jsou i takové ženy, které si projdou menopauzou bez potíží, ale to nebyl můj případ. Radila jsem se s ženskými v práci, které si tímto prošly nebo právě procházejí. Od jedné z nich jsem dostala tip na nehormonální doplněk stravy Wecare s pupalkou, červeným jetelem, kořenem z rebarbory a dalšími bylinkami, které pomáhají s návaly horka a mírněním nálad. Mě zabral během pár dní, beru druhý měsíc a funguje.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat