Diskuse na téma pomazánky

Ahojky, připravovala jsem nedávno obloženou mísu na oslavu narozenin a našla jsem docela dobré tipy na recepty na pomazánky na www.atraktivni.cz/recepty. Už mě totiž nebaví dělat jenom česnekovou. Jsou tam teda i jiné recepty, ale pománky už jsem vyzkoušela, doporučuju nivovou :)

Livka77 06.04.2023

Maminka mě naučila pomazánku z uzeného sýra, tam je pouze nastrouhaný sýr, kukuřice, pomazánové máslo a majolka, sul, pepr. Vsichni z mého okolí ji milují, nebo i rybičkový salát je u nás velmi oblíbený. Do kalsické česnečky stačí přidat nastoruhanou mrkvičku a zase je o něco jinačí a veselejší. Nivová, hermelínovka, vajíčková, ale i třeba z červené řepy a tvarohu. Jooo my jsme hodně pomazánkoví. :D

Markéta Livka77 15.06.2023

Rybičkový ten je muj, žádný jiných bych ani nemusela. :))

Denisa 02.02.2023

Jaký mixér je tady na ty pomazánky nejlepší, když potřebuju něco rozmixovat úplně do hladka bez hrudek?

Andrea Denisa 14.02.2023

Mám mixér od oravy a ten mi pomele všechno úplně do hladka :)

Marta Denisa 24.02.2023

Používám tyčový.

Markéta Denisa 15.06.2023

Souhlas, tyčový je na tohle podle mě nejsnazší a nestojí pak ani moc.

Milena 11.02.2022

kdyz prijde necekana navsteva tak treba rozmixujte uzeneho lososa s trochou masla a slehackou a ozdobte chlebicky!

Marta Milena 24.02.2023

Tak ještě toho lososa v tý ledničce mít, to spíš třeba vajíčkovou pomazánku, ty vajíčka se tam najdou spíš.

Laugher 06.01.2017

Pomazánek je na internetu spousta

tady je taky spousta tipů na pomázánky, papriková s jáhlami, ředkvičková atd... http://www.svet-zdravi.cz/recepty/pomazanky

natalie 06.11.2013

Tak už týden vařím dietní jídla podle časopisu Moje šťastná hvězda a ono to funguje.. přidala jsem k tomu jenom trochu delší procházky se psem a už má po týdnu dole 2 kila, tak snad to tak půjde dál, ať v létě můžu v klidu do plavek :-)

Jana 06.11.2012

Ale ani tady nemají špatné recepty prostreno.cz :-D

andy80 26.08.2012

Ahoj. Já jsem docela dost pomazánek našla na http://www.senzarecepty.cz/recept/pomazanky/ U nás nejoblíbenější pomazánky jsou hermelínová a česneková(nesmíte ale na nikoho dýchnout. Dobré recepty mají i na www.vareni.cz Andrea


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat