Diskuse na téma Zánět močových cest

Poraďte prosím, co užívat abych se zbavila oapkujícího se zánětu močových cest. Předem moc děkuji za rady.

anastaziaa 23.09.2020

Tak já už ty sáčky Uroperfect manóza zkusila a opravdu mi to pomohlo a zánět se mi nerozběhl! Hodně se mi ulevilo, takže odteď už budu mít vždy jedno balení v zásobě. Mockrát děkuju za tip :)

Mnada anastaziaa 25.09.2020

Tak to ráda čtu, já si je už koupila, abych je měla v zásobě kdyby něco, tak uvidím.

Sofie Mnada 28.09.2020

taky sjem ho brala, doporučila mě ho kamarádka. AKorát sjem krom toho brala i probiotika, které jsou dobré na podporu imunity jako celku

Tana 22.09.2020

Ráda jsem pomohla, snad vám to pomůže tak jako mně :-)

Tana 17.09.2020

Určitě si kupte sáčky UroPerfect Manóza Rapid https://www.drmax.cz/swiss-naturevia-uroperfect-manoza-rapid-10-sacku?gclid=EAIaIQobChMI9Yzh5tzc6wIVzOvtCh1tzgWPEAQYASABEgJhf_D_BwE berou se hned jak začnete mít první nepříjemné pocity. Mně to zatím vždy pomohlo, aby se mi zánět nerozběhl.

Mnada Tana 19.09.2020

Aha, super, děkuju moc za radu, hned si pro ně zajdu, snad mi to taky zabere.

anastaziaa 09.09.2020

Taky hledám, zkoušela jsem různé doplňky ale pořád se to se mnou táhne :(


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat