Diskuse na téma Šicí stroj

23. 09. 2020 | Prosím o radu

Jak vybrat dobrý šicí stroj? Podělte se prosím o zkušenosti se značkou, modelem, prodejnou, e-shopem...

Sára 17.12.2020

Můžu se naučit šít na šicím stroji sama?

Anet Sára 20.12.2020

Určitě jo ;) dneska se dá najít spousta videí a fotonávodů a když si objednáš šicí stroj tady https://www.sicistroje-shop.cz/ tak by ti měl přijít už seřízený s navlečenými nitěmi takže se s tím nebudeš muset trápit, pro mě to byl na začátku celkem boj to nastavovat

Sára Sára 21.12.2020

Super, díky za odpověď, tak se na to zkusím vrhnout a snad to nějako půjde

Anet Sára 22.12.2020

Za málo, kdybys potřebovala poradit, klidně napiš ;)

Sára Sára 22.12.2020

Možná tě vezmu za slovo, díky moc

Bety-tyna 28.11.2020

Jak už jsem psala já mam Singer ale dražší protože šiju často, dceři, která se šitím začíná a plánuje šít jenom občas jsem kupovala tenhle https://www.sicistroje-shop.cz/singer-promise-1408 a je s ním moc spokojená. Přišel už rovnou připravený k šití (navlečené nitě, seřízený) takže s tím odpadá starost pro někoho, kdo začíná a neví jak na to.

Síma Bety-tyna 28.11.2020

Mockrát děkuju za radu, líbí se mi, zkusila jsem si ho i porovnat s ostatními v tom porovnávači a rovnou jsem ho objednala. Už se těším až přijde

Bety-tyna Bety-tyna 28.11.2020

Není za co, hlavně ať dobře slouží.

Síma 28.11.2020

Představovala bych si nějaký do 3 tisíc.

Bety-tyna 27.11.2020

Záleží kolik do něho chceš investovat…

Robert 26.11.2020

JUKI

Síma 26.11.2020

Jaký stroj byste mi doporučili na občasné šití? Nějaký skladný ideálně.

Tana 30.10.2020

Děkuju moc, to jsem přesně potřebovala. Jaký šicí stroj máš ty, nebo alespoň jakou značku?

Bety-tyna Tana 30.10.2020

Já mám Singer, ale chce se koukat hlavně na parametry případně se jich doptat přes chat když nebudeš vědět ;)

Tana Tana 30.10.2020

Děkuju, už mám vybráno, mají výbornou zákaznickou podporu, s tím jsem se snad ještě nesetkala. Už se těším až mi šicí stroj přijde.

Bety-tyna Tana 31.10.2020

Není za co, já jsem s nima právě taky moc spokojená, mají úplně všechno na co si vzpomeneš, takže když potřebuji i nějaké komponenty, objednám a za dva dny je mám doma :)

Bety-tyna 30.10.2020

Prodejnu Strima znám, mají také e-shop https://www.sicistroje-shop.cz/. Já si třeba šicí stroj koupila online tady, mohla jsem si tam každý stroj dát do porovnávače parametrů, takže mi to hodně ulehčilo vybírání.

Mnada 30.10.2020

Nejlepší jsou prodejny Strima, já si stroj kupovala u nich v ve specializované prodejně v Brně a mohla jsem si ho i vyzkoušet, vše mi ukázali a vysvětlili. Když jsem měla problém tak mi stroj zadarmo a rychle opravili. Takže pokud nevíte jaký, doporučuju zajít sem, určitě vám s výběrem pomůžou.

Julča Mnada 30.10.2020

Já bych ho raději koupila online..

Tana 30.10.2020

Já taky hledám šicí stroj, jsem začátečník a vůbec se v nabídce strojů nemůžu zorientovat. Poradíte na co se zaměřit, jakou značku apod.?

Julča 23.10.2020

Poradíte jaký šicí stroj z malých a skladných je kvalitní a vydrží?

Radka Julča 28.10.2020

Záleží na co ho chceš využívat…na občasné šití, opravy nebo chceš šít často…?

Julča Julča 28.10.2020

Na takové běžné domácí použítí, ale chtěla bych se naučit šít i oblečky pro mimi. Takže nechci úplně nějaký obyčejný.

miška4 29.09.2020

Super, moc díky za ochotu, moc jsi mi pomohla :o)

miška4 29.09.2020

Mám objednáno a jsem moc mile překvapená, že se o zákazníka i na dálku takhle zajímají, ptala jsem se na vše co mě napadlo a ochotně mi odpovídali a nakonec mi pomohli vybrat i stroj přímo pro mě, už je na cestě a nemůžu se ho dočkat :o)

Kiska miška4 29.09.2020

Potom kdyby náhodou někdy byl nějaký problém s tím strojem tak poskytují zdarma servis.

Jajka miška4 30.09.2020

A jaký šicí stroj si prosím nakonec vybrala? Zrovna taky sháním, díky :)

miška4 29.09.2020

To je skvělý, přesně taký porovnávač jsem potřebovala. Moc díky, koukám, že mají taky širokou nabídku, super.

Kiska miška4 29.09.2020

Není za co, ráda jsem poradila. Není to dlouho, co jsem sama tápala a tady mě “zachránili” :D

Dianadia 28.09.2020

Taky by se mi hodila rada, už jsem si našla nějaké favority, ale moc se nevyznám v těch parametrech. S jakým šicím strojem jste spokojení?

anastaziaa 25.09.2020

A jakou máš představu? Budeš ho používat denně nebo příležitostně, jsi začátečník nebo šiješ už dlouho?

miška4 anastaziaa 26.09.2020

Nejsem úplný začátečník, šiju ale spíš pro radost, ale chtěla bych kvalitní šicí stroj, který mi vydrží...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat