Diskuse na téma Co nás ve vztahu spolehlivě ubíjí

Příčin, proč si zdánlivě z ničeho nic přestaneme rozumět, může být několik: neustálá kritika, konec zamilovanosti, málo ocenění, nuda, nedostatek komunikace... Co vás ve vztahu ubíjí?

Madi 29.06.2022

A jak to zase oživit v posteli? Už se nám nějak oboum nechce…

Michaela Madi 30.06.2022

Taky to tak máme

miška4 Madi 26.07.2022

Já tohle taky řešila a začala jsem se prostě víc snažit, objednala jsem nějaký hračky do postele, olejíčky, prádýlko….zabralo to ;) koukněte třeba na https://e-kondomy.cz/ tam jsem našla hodně super věcí :-)

Michaela Madi 27.07.2022

Moc děkuju za tip :)

miška4 Madi 28.07.2022

Ráda se stalo ;-)

Simona 12.12.2018

nejhorší je, když dva spolu nespí. Je to začátek konce.Znám to z vlastní zkušenosti. Jen u nás byl problém v erekci a manžel se za to dost styděl. Nakonec se to vyřešilo návštevou eshopu supererekce.com

Laugher 28.01.2017

Mě hrozně ubíjí naše hádky o úplných kravinách

Klára 29.09.2012

co mne ubíjííí,partner si mne nevšímá a to jsme spolu teprv 1,5,mám z manželství dcerku a víc si všímá ji jak mne,,,,,,,možná proto,že dcerka přišla o tatínka a já o manžela...:-O

Scayannka 28.05.2012

Kocourku byl si vždy fajn chlap i na pokec i dobrý chalupář, ta tvoje slepice neví co má doma:-P:-P:-P

superkutil@seznam.cz 23.04.2012

Lily, jestli chceš si pokecat napiš i sex může být *4**4* i ostatní můžou !!!

Pete 22.04.2012

treba si nájsť spoločný záujem, či už sú to filmy, kino, televízia, ideálne šport, prechádzky, ale aj knižka pomôže, ale aj tak treba to ticho prekonať a začať sa rozprávať o všetkom, úplne o všetkom aj keď to bude niekedy absurdné, všímať si jeden druhého a hlavne všetko spolu riešiť a nájsť vždy, vždy riešenie, ale také, aby obe strany boli spokojné, nie, aby sa niekto cítil porazený, ponížený. Prajem veľa šťastia, život vo dvojici je krásny aj keď ťažký :-)

rene kesely 22.09.2011

laska je boj ale ikruta bolestiva

sabina 21.09.2011

ach ano ..v pár řádcích pravda uplná...ale....to ale...vystihla jste to presne..boze to je tak strasne si uvedomit ,ze se zatlouka uz i to pomyslne viko..

Jaruška 21.09.2011

Nesmyslné věci, které někdo řešit, dlouhodobý stres, problémy v práci, které si partneři tahají domů, a lidé zvenčí.

danka7 21.09.2011

Nejvíc ubíjí starosti o věci, které vypadají, že jsou strašně důležité, ale ve skutečnosti jsou jen žrouti vztahu. "Ale miláčku, víš přeci, ež teď mám termín v práci." "Ale drahá, teď musím jít nakoupit ty břidlice na stavbu." "Ale ty můj, vždyť jsem se už přeci domluvila s kamarádkou." "Ale vždyť už jsme to slíbil." "Ale všichni říkají, že je to strašně důležité." "Ale musí se to udělat, než nastane špatné počasí." Každé ALE je jeden malý hřebíček do rakve vztahu. A kladivo většinou mají oba partneři.

Anny 21.09.2011

Život je příliš krásný a také krátká na to, aby se rozčiloval nad hloupostmi, a maličkostmi, které nejsou podstatné, nad těmi mám vám rukou a neřeším je. Nejhorší je nedostatek času, když se lidé začnou odcizovat, tak tomu už nepomůže nic. Kde není láska, není vztah.

megan2 21.09.2011

Mě totálně ubíjí,když příjde manžel domů z práce,lehne na gauč a leží-přepíná programy u tv..pak se zvedne a s pivíčkem a cigárkem si zaleze na balkon...deti nedeti,proste ho to v tu chvíli nezajímá.On byl přeci celý den v práci..Další užasnej zabiják je tchýně-která nám vše dopředu perfektně naplánuje,vymyslí..prostě všechno ví ona za nás nejlíp :( Pak jsou i další věci,ale myslím,že je to asi všude stejné >:( Nezájem o finance-on nenakupuje,tak peníze nepotřebuje,ale rodičák není nekonečný ;*( .DOma pořádně taky nic neudělá..ale člověk je tak nějak kvůli dětem raději zticha..

Lilieanna 21.09.2011

Největším zabijákem u nás jsou maličkosti, které se neřeší , hromadí, narůstají, až přetečou v maxiproblém , a ten jde řešit jen ztěžka. ;*( , protože manžel je výbušný, vyvzteká se rychle a o ničem za pár minut neví, ale mě to hryže ještě hoooodně dlouho *3* . Jak naučit chlapa, aby uznal svou chybu, když ji udělá ? *4*

Jana 21.09.2011

Mam typicky talianský vzťah,v ktorom ma občas ubíja manželova majetníckosť,žiarlivosť ,ale po20 rokoch spolužitia som si na to našla vlasny recept.....:-P

Denisa 21.09.2011

Mám pohodový vztah, a pokud mi něco na vztahu vadí, tak si to vždycky vyříkáme a snažíme se s přítelem najít kompromis, který by byl snesitelný pro oba dva.

kacatko 21.09.2011

Mne ve vztahu ubíjí vlastní blbost,jelikož si za každou maličkostí,či jinak vysloveným slovem představuju nevěru,že mne nemá rád apod. a přitom to není pravda..Takže si myslím,že největším ubíjejícím podnětem jsou naše nepodstatné pocity...

Lilie 21.09.2011

Nedostatek času je spolehlivý zabíják vztahu.

Demi 21.09.2011

Zabiják vztahu???Třeba i nepřejícné okolí. Rodina, tcháně nebo i vlastní rodiče, kteří nemohou zetě vystát.

Anička Tušková 21.09.2011

Já už jsem zvyklá na vše.. Když manžel zavelí uvař kafe, tak skočím a uvařím kafe i kdybych měla zrovna na práci sebevíc důležitou věc :D Když zavelí ať koupím balík cigaret, tak letím a koupím cigarety.. i když mi vadí.. po více jak 30 letech manželství se člověk nade vše povznese... O nějaké zamilovanosti se už nedá mluvit, ale přesto bych ho za nic na světě nevyměnila!!!! Nedostatek komunikace mi nevadí... on leží u televize a já mám alespoň čas sama na sebe.. to má také své výhody...... :-)

oli Anička Tušková 13.02.2013

ale ve vztahu hraje respekt vuci partnerovi velkou roli, a to potrebuje kazdy. mas halt v sobe materske pudy a chces se o nekoho starat, a dela te to dobre, proto te to nevadi, ja bych to takhle nesnesla, partnerstvi je o dvou partnerech, a ne o sluzce a milostivemu panu


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat