Diskuse na téma TopVue

27. 09. 2011 | Oblíbené značky

Ahoj, máte někdo zkušenosti s kontaktními čočkami TopVue?

Simča 01.05.2017

Jé díky za tip. A kokáma že když si je objednám teď tak už ve středu budu mít doma. To je rychlost.

Simča 01.05.2017

Holky, a kupujete zvlášť čočky a roztok, nebo se to dá koupit dohromady za nějakou lepší cenu?

Mirka 13.04.2017

Nazdárek, holky a od kud čočky objednáváte? Nějaký spolehlivý a levný e-shop?

Kamča Mirka 13.04.2017

Já nejvíc kupuju na www.kontaktni.cz/vyrobce/topvue.html tady www.cocky-kontaktni.cz/topvue.html Mají tam super ceny a akce.

Kamča Kamča 01.05.2017

Ahoj, určitě tě nejlíp vyjdou čočky v balíčku i s roztokem, já beru tyhle https://www.kontaktni.cz/topvue-air-6-cocek-roztok-gelone-360-ml Roztok je super, nikdy sem neměla s čočkama ani s roztokem problém.

Kamča 13.04.2017

Ahoj, měla sem už za 8 let možnost vyzkoušet hodně značek, ale TopVue mi v oku sedí úplně nejlíp. Nejvíc mi vyhovují TopVue Premium i když ani TopVue Air nejsou špatný. Chce to vyzkoušet, který ti sednou líp.

Zorka 05.04.2017

Ahoj, jsou to moje asi 3.čočky a asi ty nejlepší. V oku je necítím, nevysouší oči a nepálí ani neřežou. Mám pocit jako by pod nimi oko dýchalo. Super.

Natali 29.09.2012

Půjčka ano, ale na něco rozumne9ho, pokud možno nejle9pe na něco, co mi penedze do kapsy přinese, ne na blbsoti typu nove1 televize když už me1m dvě a podobně. V současne9 době kdy roste inflace, je druh dobre1 věc, ale mused se s nedm umět zache1zet a hlavně čedst male1 pedsmenka na konci stre1nek a vědět co znamene1 RPSN.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat