Diskuse na téma Jak vymalovat dětský pokoj

29. 05. 2012 | Pro šikovné ruce

Zdravím vás všechny předělávám sakum prdum:-) dětský pokoj a chci ho nějak hezky vymalovat. Máte nějaké tipy a rady jak na to?

Laugher 26.01.2017

https://www.living.cz › Fotogalerie › Dětský pokoj fotogalerie

Hanka 27.11.2015

Ty jo, na tom Lusitu maji naprosto bozi veci, a to nejenom ty komiksove. Diky za tip!

Markett 26.11.2015

Fotky sice mám, ale mrkněte sem www.lusito.cz/e-shop/teens/kolekce-komix, mají v té kolekci víc věcí, tak třeba načerpáte nějaké nápady.

Markett 22.11.2015

A co se dceři líbí? Má nějaké koníčky, které byste na těch doplňcích mohla promítnout? Náš syn je nadšený komiksový fanoušek, tak jsme mu nedávno pořídili houpací křeslo a lustr s komiksovým potiskem. Je z něho nadšený a všichni kamarádi mu to chválí. Takže jsme se trefili (naštěstí), a to je dokonce starší než vaše dcerka.

veruberu Markett 25.11.2015

To zní dobře, holka sice komiksová není, ale jako inspirace je to moc fajn, nemáte někde prosím obrázek, že byste mi ho poslala na email? Předem díky:-)

veruberu 17.11.2015

Ahoj, my právě dětský pokoj pro dceru (13) zařizujeme a rádi bychom jí na Vánoce pořídili nějaký designový kousek, ale vůbec nevím, kde se podívat a hlavně jestli máte nějaké konkrétní tipy, protože já na tohle bohužel moc nejsem..díky moc:-)

Ewa veruberu 18.11.2015

A nebylo by lepší odsunout překvapení a spíš se třináctileté zeptat, co by se jí líbilo?

natalie 12.11.2013

Máte holky už někdo zkušenosti s tím novým časopisem Moje šťastná hvězda? Já na něj dnes narazila v kanclu a musím říct že fakt dobrý.:-)

jajka 22.07.2013

Rozhodla jsem se pro deštný prales, je to na www.bytexpert.cz/reference ... najedeš si na 3D malby

elisska 01.07.2013

Ne co si mám pod tím představit?

jajka 20.05.2013

Holky viděly jste už někdy 3D malbu?Vypadá to perfektně nejenom v dětském pokoji(o čemž vážně uvažuju) a možná i obývák-záleží na motivu

JarkaNe 26.06.2012

Dovolenou závidím brala bych ji hned všema deseti, doporučení mi dát můžete podívám se, zvážím a uviíme.

mocoa 25.06.2012

Píši až teď, byli jsme na zasloužené dovolené ;), tak pokud už nemáte hotovo, tak určitě najměte tu firmu a klidně vám dám doporučení pokud máte zájem ,ať se s tím množstvím nabídek na trhu nemusíte lopotit, člověk nad tím stráví hodně času - mluví ze mě zkušenost :-p

mocoa 19.06.2012

Určitě mrknětě se na net, zadejte poptávku a uvidíte ;)

JarkaNe 14.06.2012

Aha, takže jak to tak čtu, tak vy prostě radíte, najmout firmu, ať to vše udělá hezky za mě a na závěr uklidí po sobě i ten nepořádek, ona to nakonec není vůbec špatná představa.

mocoa 09.06.2012

Jojo krásná představa, jen si dejte pozor na míchání barvy, abyste chytla ty správné odstíny, to taky není jen tak:-/

JarkaNe 02.06.2012

S nepořádkem tak nějak počítám, ale že by se mi extra chtělo pouštět do toho úklidu říct teda nemůžu. Pokojík bych chtěla taky barevný, ale asi ne každou zed jinou barvou-nějak sio to nedokážu představit a hlavně sladit,Brala bych asi tak 2-3 barvičky třeba i klidně základ zelenou a jen pak ladit odstíny nebo tak něco ani sama nevím. :-)

mocoa 01.06.2012

Jé tak to Vám nezávidím, malování nesnáším, všude nepořádek a podlahu abyste drhla tak minimálně týden vkuse. Jinak my jsme nechali klukům vymalovat každou zed trochu jinak a ještě jsem jim tak pak nalepila i samolepky na zed - takže třeba modrá zed ve stylu moře, zelená ve stylu les,hodně to pokíček oživí a až omrzí, můžete je s klidem sundat:-p


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat