Diskuse na téma Postele, matrace, ložnice

07. 08. 2012 | Prosím o radu

Chtěla bych vám dát tip na opravdu skvělé postele, matrace i ložnice :-) Levné, kvalitní, moderní, praktické a nepřeplácané .-) teda podle mého názoru :-) www-postele-matrace-mt.sk (slovenská stránka, ale je to česká firma tady v ČR)

Oplatka 15.01.2024

Co se postele, roštů, matrací a ostatního týče, tak my jsem nakupovali všechno na Prospánek. Byly jsme teda přímo na prodejně a tam jsme si vše vybrali a za nás teda super. Ještě jsem tam měli díky Sphere kartě 5% slevu na celý nákup.

Koki Oplatka 22.01.2024

Tak tam nakupuju taky moc ráda, docela často chce někdo i slevové kódy na skupinkách na fcb. A to byla nějaká akce nebo co s tou kartou?

Oplatka Oplatka 25.01.2024

Nene sleva je na každý nákup pokaždé. Mají tam tedy mnohem více partnerů kde jde uplatnit sleva. Tady to jde teda uplatnit jen na prodejně, ale já tyhle věci raději nakupuji vždy osobně. :) Kartu si můžeš předplatit https://www.sphere.cz/prodej-karet-b2c/. Já s ní teda šetřím dost pěnez.

Sára 17.10.2023

Holky jestli teda taky můžu doporučit tak třeba teď na zimu je aktuální třeba mikroplyšové povlečení s prostěradlem. Kdo nezkusil vřele doporučuju. Věřím že se do toho zamilujete stejně jako já a můj partner. Ten o tom nechtěl ani slyšet a už týden do mě ryje ať už to povleču. :) Kupuji teda od MK lůžkoviny, tam to mám vyzkoušeno a je to kvalitní. Letos se chystám i na jejich beránkovou deku.

Karla Sára 20.10.2023

Já se na něho teda chystám letos konečně taky. Minulej rok mě to nějak uteklo, ale řekla jsem si že ho prostě nutně potřebuju. Prosím tě a jak se to pere? Neudělá to nějaký cucky třeba když to vyperu?

Sára Sára 25.10.2023

Vůbec se nemusíš bát, když to budeš prát podle manuálu tak se tomu nic nestane. Já to teda peru samotný, ono je to dost hutný a těžký, takže se do pračky stejně nic jinýho nevleze. My máme toto https://www.mkluzkoviny.cz/povleceni-mikroplys-exclusive-marco-fialove/ a k tomu i prostěradlo. To si teda musíš koupit samostatně. Nežmolkuje ani to nepelichá třeba, prala jsem ho už několikrát a pořád je jako nové. :)

Ella 11.04.2023

Dobrý den, kde bych prosím koupila kvalitní lůžkoviny? Jako myslím tím povlečení?

Bety 04.07.2022

O nich jsem nikdy neslyšela. To je kde?

Jana 03.07.2022

Já mohu také doporučit nabytek-mikulik. Na radu sestry jsme tam kupovali nový obývací pokoj i s ložnicí a skvělý.

Dáša 28.06.2022

Tahle je vážně super https://www.vyprodejpovleceni.cz/postele-z-masivu/postel-ikaros-140x200-cm--bila/, máme ji doma a nemohu si ji vynachválit.

Olinka 23.06.2022

Byla jsem se v jednom takovém podívat a přišlo mi to vše strašně drahé a ten prodavač byl velice neochotný.Nikdy víc.

Dáša 21.06.2022

Nejlepší je takové věci nakupovat v nějakém specializovaném obchodě.

Denisa 20.06.2022

Já bych poradila www.nabytek-mikulik.cz, kteří jsou dobří. Mají i prodejnu, kam se můžeš podívat.

Olinka 20.06.2022

Poradíte mi kde koupit nějakou kvalitní postel?

Lenka 30.05.2022

Já jsem objednala super postel u nabytek-mikulik. Náhodou jsem na ně narazila při cestě na služebku, tak jsem tam šla mrknout a super.

Verča 31.03.2022

Taky mám od polstareaperiny.cz jsou fakt hodně kvaliní

Hana K. Verča 21.04.2022

Objednala jsem si od nich teď polštář tak jsem na něj zvědavá

Verča Verča 26.04.2022

Tak co, spokojenost?

Hana K. Verča 28.04.2022

Tak zatím je úžasně nadýchanej a moc pohodlnej, takže jsem moc spokojená :)

Verča Verča 29.04.2022

To jsem ráda :-)

Alena 30.03.2022

Já jsem peřiny a polštáře nakoupila na super eshopu vyprodejpovleceni

Marika 22.02.2022

Jaké máte peřiny a polštáře? Vybírám a chtěla bych nějaký opravdu kvalitní, který vydrží. Díky

Terka Marika 24.02.2022

Taky budu ráda za zkušenosti, nemáte někdo péřový?

anastaziaa Marika 25.02.2022

My nedávno kupovali https://polstareaperiny.cz/perove-prikryvky/set-deluxe-2x-perovy-polstar-2x-perova-prikryvka.html a moc nám to vyhovuje, polštář je úžasně poholný a peřina krásně nadýchaná.

Marika Marika 26.02.2022

To vypadá moc dobře, děkuju za radu :-)

anastaziaa Marika 27.02.2022

Ráda jsem poradila :)

Magda 22.10.2021

Cauky my mame nove koupenou postel z okay a jsme moc spokojeni, poradili nam i s vyberem a doporucili jaka by se nam domu do naseho prostoru hodila nejvic. :) Doprava i cena naprosta bomba.

marybla 21.08.2021

Zdravím a má ten nabytek-mikulik kvalitní postele? Hledáme manželem novou postel a chceme už opravdu kvalitní, jelikož na spaní se nemá šetřit!

Zuzka marybla 26.08.2021

My od nich máme celou ložnici a je to opravdu kvalitní česká výroba :-)

marybla marybla 29.08.2021

Zuzko díky, právě se mi moc líbí tato postel https://www.nabytek-mikulik.cz/dvouluzko-smart-l-s-led-paskem-v-cele , tak mě zajímalo zda je ten nábytek opravdu, tak dobrý jak jsem četla v diskuzích :-P děkuji

Zuzka marybla 02.09.2021

Tak za nás rozhodně ano, doporučila jsem je více lidem a všichni jsou spokojení!

Aneta 29.07.2021

Já jsem si vybrala super postel s velice dobrýma roštama a matracemi nabytek-mikulik.

Jarmila 28.07.2021

Na spánku nechceme oba dva určitě šetřit.

Aneta 21.07.2021

V každém obchodě s nábytkem si něco vybereš.Jde o to jestli chceš třeba obyčejné postele a nebo nějaké lepší postele s kvalitní matrací a roštem.

Jarmila 19.07.2021

Ahoj kde bych si mohla vybrat s manželem nějakou kvalitní ložnici?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat