Diskuse na téma Vrásky

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Mnada 28.02.2024

Já používám od Nezestarni.cz živý kolagen s dračí krví a je to to nejlepší co jsem kdy na pleť používala. Vyhladil mi vrásky, zpevnil pleť, zbavil mě nerovností a barevně se mi sjednotila pleť :-)

Sandriskaa 26.02.2024

Ahoj, za mě super tohle. Používám od nich víc věcí a poměr cena kvalita fajn.. příjemně chladí :) https://www.notino.cz/the-ordinary/argireline-solution-10-serum-pro-redukci-vrasek-a-jemnych-linek/?at=lAHwPAoMCNns8K4GEK6E0qACEAEaJDY1ZWM1NzA3LTAwMDAtMjI5OS05MTkxLTMwZmQzODEzMjIzNCokQjg1RjABIfBSNzFBRC03RTMyLUM2ODItMDhEQTJBQ0M1NzNGMiSjgJcixsvzF7iZoSKN96ciwvCeFaaL7xeOvp0V1LKdFZD3pyI6DmRlZmF1bHRfc2VhcmNoSAE

diana27 Sandriskaa 12.03.2024

Taky jsem pořídila na základě doporučení. Je lepší než plno dražších přípravků, které jsem používala.

Karla 27.12.2023

Já potřebuju hlavně něco co zpevní pleť, připadám si o tolik starší a nic mi na to nezabírá

anastaziaa Karla 25.01.2024

Taky jsem hledala a kamarádka mi doporučila https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-helix-formula-minutova-anti-age-pece-50ml.html je to čistě přírodní živý kolagen a podle mě je to úplný elixír mládí, protože mi to neuvěřitelně pleť vyhladilo a zpevnilo. Teď od nich užívám i živý kolagen v kapslích Invita skin beauty a připadám si o několik let mladší a říká mi to i okolí :-)

Dianadia 18.12.2023

Taky jsem si moc oblíbila kosmetiku Iuvenio. Jestli chcete vidět účinky okamžitě zkuste jejich peptidovou kúru Pro01, je hodně účinná a navíc úplně bez konzervantů.

Iveta 12.12.2023

Já vyživuji pleť zevnitř doplňkem stravy Wecare Beauty a navenek používám sérum s kaviárem a arganovým olejíčkem.

Věrka 20.09.2023

Používáte někdo veganskou kosmetiku Iuvenio? Četla jsem o jejich séru https://www.iuvenio.com/nano/ a hodně mě to zaujalo, tak by mě zajímalo jestli to nemáte někdo vyzkoušené, jestli to stojí za to?

Micha-ella Věrka 25.09.2023

Já od nich používám už skoro rok všechno od čistícího gelu přes fresh, sérum crosslinked, krém retouch a vital..mám i to nano sérum a musím říct, že se mi díky tomu pleť dala krásně dohromady. Měla jsem ji unavenou, povadlou, nesjednocenou, vrásky okolo očí a pusy a teď ji mám krásně pevnou, sjednocenou, vrásky se mi vyhladily...nedám na tuhle kosmetiku dopustit.

Pavlína2 Věrka 28.09.2023

Taky jsem si ji oblíbila. Zkusila jsem ji asi před půl rokem poprvé a postupně jsem začala používat jenom jejich přípravky a mám teď pleť nejhezčí za posledních pár roků :)

Bety-tyna 20.09.2023

Potřebovala bych něco co opravdu rychle pomůže vyhladit vrásky. Dělají se mi hlavně okolo očí a všechny oční krémy, které jsem zkusila mi přijde, že s tím vůbec nic nedělají. Poraďte prosím něco co vám opravdu zabírá??

Heluss Bety-tyna 21.09.2023

Podívej se na Notino, tam mají obrovský výběr, můžeš si tam zadat že chceš vidět přímo jenom kosmetiku na vrásky a určitě něco najdeš, dá se tam koupit kvalitní kosmetika za super ceny ;)

MajdaaD Bety-tyna 27.10.2023

Po čem se mi opravdu zlepšila pleť je živý kolagen od nezestarni.cz užívám od nich kolagen Face i kolagen v kapslích a skvělá je i jejich kosmetika s živým kolagenem. Nejen že se mi neuvěřitelně zlepšila pleť ale i kvalita vlasů a hybnost kloubů :-)

Milena 18.08.2023

Holky, chci se zeptat... Uvažuji o faceliftu. Dívala jsem se na pražskou kliniku, Abclinic. Dělá to tam doktor Patzelt. Zkušenosti s ním jsou skvělé, co jsem si hledala. Navíc mají letní akci za super cenu. Ale čas běží. Mohu poprosit o zkušenosti s faceliftingem? Nebo třeba přímo s klinikou? :) Děkuji moc :)

Karla 10.07.2023

Já jsem si teď koupila na oční okolí tento zpevňující krém https://www.alpik.cz/zpevnujici-ocni-krem-s-granatovym-jablkem-a-maca-peptidy-weleda-12-ml/ a musím říct, že je super. Perfektně mi vyhovuje a určitě bych ho všem doporučila.

Andrea 12.05.2023

Ahoj holky, vyzkoušela jste některá kosmetiku od výrobce KK kolagenu?

KaNadanka Andrea 14.05.2023

Já od užívám pravidelně kolagen, ten můžu doporučit jako jeden z mála produktů, který opravdu funguje a mimo něj používám i jejich kosmetiku. Zejména Hyaluronové sérum pro hydrataci pleti, hezky hydratuje a vyživuje pleť, zdá se mi taková plnější, zářivější.

Irča Andrea 18.05.2023

Já vyzkoušela na dovolené opalovací olej, hledala jsem něco, co nakopne opálení a tohle se mi vážně osvědčilo. Obecně jejich produkty jsou super, taky jsem samozřejmě začala kolegenem, líbí se mi příběh zakladatelky, která chtěla dopřát ženám efekt a ne reklamu, což jde vidět na výsledným produktu.

Gracy Bee 24.03.2023

Ahoj, já jsem teda na vrásky vyzkoušela kde co a uvalila za to hodně velké částky. Nakonec se mi nejvíce osvědčil tento výrobek a nedám na něj dopustit https://www.notino.cz/avene/physiolift-vyhlazujici-pletove-serum-na-hluboke-vrasky/, rozhodně doporučuji vyzkoušet taky

KlarkaB Gracy Bee 25.11.2023

Jak a kdy prosím aplikujes? Avene jsem ještě nikdy nevyzkousela. Nepálí na pleti? Mám se sery takovou zkušenost..

Helena 13.03.2023

Pokud hledáš opravdu něco málo objeveného tak musím teda doporučit toto : - https://www.topvet.cz/pece-o-plet/aktivni-pletove-kremy/60562-bioaktivni-krem-s-hadim-jedem, neznala jsem dříve ale jsem neskutečně spokojená a výsledky se již dostavily

Karlita Helena 31.03.2023

Hele, tak to je super, že jsi našla konečně něco, co ti vyhovuje. To já pořád ještě hledám... Ale tady ten hadí jed zkusím. Jaké jsou účinky? Nebo spíš, kdy jsi je začala pozorovat?

Lola Helena 21.04.2023

Ten je perfektní, já používám celý set i s mamkou a jsme z něj nadšené. Jak krém tak i sérum, je velmi příjemný na pleti, nedusí pokožku a je lehoučký. Krásně hydratuje a vyhlazuje pleť. Do toho investujeme velmi rádi. :)

Romana 07.02.2023

Zatím používám pouze ricinový olej, působí ke zpomalení projevů stárnutí pleťi. Tu mám teď opravdu pěknou a používám ho i na řasy a obočí, které jsou díky němu krásně husté.

Kristýna 26.09.2022

Úžasný jsou tyhle ampule https://www.byfemme.cz/miracletox-time-rewind-tox-ampoule-4ks/ mám po nich pleť úplně obnovenou, vrásky co se mi začaly dělat jsou vlastně úplně pryč :-)

Adina Kristýna 27.09.2022

Vážně? To zní skvěle, za jak dlouho si viděla takový rozdíl?

Kristýna Kristýna 29.09.2022

Už po první aplikaci jsem měla pleť jako obnovenou, je to jako ošetření mezoterapií akorát o hodně šetrnější a neinvazivní.

Adina Kristýna 30.09.2022

Tak já si je hned objednala tak se nemůžu dočkat až to vyzkouším :)

Kristýna Kristýna 18.10.2022

Tak jak jsi spokojená? Koukám na to a říkám si že bych jí taky zkusila

Danuše Kristýna 22.10.2022

Jak dlouho je třeba ampulky používat?

Adina Kristýna 26.10.2022

No já jsem nadšená, takhle hezky vypnutou, hladkou a čistou pleť jsem snad nikdy neměla

Maky Kristýna 27.10.2022

Fakt? A co póry, neucpává ti to póry? Mám s tím docela problém totiž všeobecně

Adina Kristýna 29.10.2022

Mně teda vůbec, naopak se mi póry viditelně zmenšily a celkově se mi pleť vyhladila a už se mi tak nedělají ani pupínky

Maky Kristýna 30.10.2022

Tak to je skvělý určitě to vyzkouším, snad to na mě bude mít taky takový efekt :)

Erika 23.09.2022

Poraďte prosím kosmetiku, která dokáže opravdu viditelně zjemnit vrásky. Už jsem toho docela hodně vyzkoušela a nenašla jsem nic, co by mi vyhovovalo, tak budu ráda za vaše zkušenosti.

V3ndy Erika 17.12.2022

Zkuste toto, moje máma je s tímto výrobkem nadměrně spokojená. Tady posílám odkaz: //www.notino.cz/delia-cosmetics/100-serum-hyaluronic-acid-intenzivni-vyplnujici-a-protivraskove-serum-s-kyselinou-hyaluronovou-na-oblicej-krk-a-dekolt/.

Mirka Erika 19.05.2023

Jak už tady někdo zmiňoval, tak super věci na vrásky má Topvet. Mají tam řadu s hadím jedem. Ten má liftingový účinek a pleť je po něm krásně vyhlazená a hydratovaná. :)

Erika Erika 23.05.2023

A co přesně ta sada obsahuje? Potřebuji něco na vrásky kolem očí hlavně, tam jich pár od smíchu mám a potřebovala bych je trochu zredukovat.

Mirka Erika 29.05.2023

Určitě bych teda doporučila to sérum na oční okolí. :) Můžete používat přes den i noc. Je to velmi příjemné, já si ho dávám i do lednice a na ráno funguje i skvěle na probuzení toho očního okolí. :) Pak mají krém, ten je na celý obličej, ale dávám ho spíše na noc a nebo před nějakou akcí, když potřebuji vypadat skvěle. :)

Simonka 29.08.2022

Já ji taky používám a jsem s ní spokojená. Jako velký plus za mě kromě účinnosti je to, že netestují na zvířatech.

Magda Simonka 31.08.2022

Tak to je super, to je pro mě taky hodně důležitý takže jí asi zkusím…

miška4 16.08.2022

Na tu kosmetiku Iuvenio teď čtu hodně pozitivních recenzí tak si říkám že jí asi taky vyzkouším, protože u kosmetiky co teď používám nevidím žádnou změnu s vráskama a už si jich začínám opravdu všímat :-/

Pája miška4 20.08.2022

Taky to tak teď mám. Pořád jsem si vychvalovala že mám asi dobrý geny po mamce že se mi vrásky nedělají a s třicítkou se to zlomilo :-/

miška4 miška4 23.08.2022

Tak to máme hodně podobně, taky jsem si říkala že mám štěstí že se mi vrásky moc nedělají, no ale teď už je to opravdu viditelný.

Karol miška4 28.08.2022

Ahoj, na vrásky je nejlepčí kyselina hyaluronová :) Já si kupuju sérum s touto kyselinou https://www.alpik.cz/serum-kyselina-hyaluronova-palazzo-rosa-30-ml/ a pomáhá mi perfektně.

Mína 29.05.2022

Užíváte nějaký doplňky stravy pro zlepšení stavu pleti?

Klára Mína 30.05.2022

Taky budu ráda za tipy…

Nikola Mína 26.06.2022

Jediné co pravidelně užívám je Nyaderm, který je perfektní na zpomalení stárnutí, na kvalitu vlasů, nehtů i řas :)

Klára Mína 12.07.2022

To je něco jako kolagen? Protože jestli jo, tak takových jsem už vyzkoušela dost, ale že bych zpozorovala nějaké zlepšení pleti nebo vlasů, tak to vůbec.

Nikola Mína 21.07.2022

Nene, samotný kolagen bohužel nemá vliv vůbec na nic, tady je to složení mnohem bohatší. Narazila jsem na něj na instagramu a zalíbil se mi, tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet https://www.instagram.com/p/CembmTWr7bC/

Laura Mína 26.07.2022

Já teda nevím, co myslíš pod pojmem "zlepšení stavu pleti", ale já osobně jsem si hodně oblíbila kolagenové sérum. To mi vyhovuje maximálně :) Kupuju si ho v bio kvalitě https://www.alpik.cz/kolagenove-serum-palazzo-rosa-30-ml/ a můžu ho jen doporučit.

Ella 26.05.2022

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte bio a eko produkty? S jakými máte zkušenost? Ať už pozitivní nebo negativní? Díky moc.

Markéta 14.04.2022

Docela mě zaujal produkt Restart, co má Iuvenio. Zeptám se jestli s ním máte zkušenost ?

Denisa Markéta 21.04.2022

Používám ji zhruba měsíc jsem s ní spokojená, pleť mám po ní krásně hebkou, nijak mě nedráždí a používám ji 2x - 3x týdně při večerní rutině :)

Laura Markéta 30.04.2022

Ten peeling je úžasnej, stejně jako jejich ostatní produkty ;)

Erika Markéta 03.05.2022

Jojo, musím teda říct, že já osobně teda kosmetiku od https://www.iuvenio.com/ kupuju moc ráda, protože mám docela problematickou pleť a jejich produkty mi maximálně vyhovují.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat