Diskuse na téma Doporučuji

Objednávala jsem si odtud aaazdravi.cz doplňky stravy a supr můžu jen doporučit, vše došlo jak mělo a celkem rychle :-) Znáte je někdo??

Danka 29.01.2024

Kam chodíte nejradši na nákupy v Praze? Ideálně někde, kde se dá jít i s dětma a je tam pro ně nějaké vyžití. Moc díky :)

Sandriskaa Danka 15.02.2024

My to máme rádi v https://www.galerieharfa.cz/ jsou tam dobrý obchody, jídlo a spousta vyžití pro děti, pořádají tam často super akce, teď se tam chystáme na karneval na ledě :-)

sabrina 16.02.2023

ahojte holky, muzete mi doporucit nejake funkcni obleceni, co dobře odvadi pot, spise jako spodni vrstvu?

Alenka sabrina 18.02.2023

Já mám ráda značku www.baridiwear.cz Podívej se ;)

sabrina sabrina 19.02.2023

a s cim konkretne mas zkusenost?ja shanim pro me, manzela a deti něco jak pojedeme na hory

Alenka sabrina 21.02.2023

sabrina: Tak to si jsem jista, že vybereš a budeš spokojená. Mám trička, legíny, chlap má taky už několik triček, čepice a hlavně ponožky, ty jsou fakt skvělý

iris 23.11.2022

Ahojte. Potřebovala bych dokoupit na vánoce několik drobností, jednak pro kolegyně do práce, ale zároveň i ty menší dárky pro rodinu. Poradíte někdo, kde sehnat originální dárky????

katerina iris 24.11.2022

zdravim, podivej se na www.darkoviny.cz…tezko doporucit konkretni věc, to si musis prolistovat sama podle toho co tvi blizci mají radi, ale moc doporucuju třeba darkove balicky…ty udelaji radost vzdycky

iris iris 25.11.2022

katerina: zdravim, podivej se na www.darkoviny.cz…tezko doporucit konkretni věc, to si musis prolistovat sama podle toho co tvi blizci mají radi, ale moc doporucuju třeba darkove balicky…ty udelaji radost vzdycky

Ilja 10.07.2022

Pěkný den :) Holky, e-shop zoot, znáte, že? Já tam třeba nakupuju moc ráda. Jejich nabídka mi perfektně vyhovuje. Ale narazila jsem na to, že oni mají přímo svou značku https://www.zoot.cz/znacka/15107/zoot-original. Tak jsem se chtěla zeptat, jak jste s jejich věcmi spokojené? Sedí dobře? A kvalita ok?

anastaziaa 24.01.2021

Hmm díky za radu, mají moc pěkné věci.

Jaruškaa1 anastaziaa 26.01.2021

Za málo, jsem ráda, že jsem dobře poradila ;)

anastaziaa 21.01.2021

Ahoj, prosím o tipy, kde online koupit stylové pánské oblečení za dobré ceny. Díky

Jaruškaa1 anastaziaa 22.01.2021

Koukni se na Brandit-store, mají stylové kousky. Přítelovi jsem odtud už dvakrát objednávala a nic jsme nemuseli vracet, všechno mu skvěle sedí.

Anka 22.01.2018

Pěkný den :) Ráda bych vás poprosila o doporučení shopu, kde koupím opravdu kvalitní kávu... Manžel miluje pravou zrnkovou kávu, kterou si sám mele... BUde mít narozeniny a tohle by mu to určitě udělalo radost... Děkuji za rady :)

Laugher 08.04.2017

Doplňků stravy mám doma hodně

Ivet81 20.02.2017

Mají tu akci stále, hned na úvodní straně https://www.andrie.cz/

Maruska 18.02.2017

Holky kdo z vas ma doma to ekologicke vajicko z nuspirng.cz na prani?

Angelika 14.02.2017

Doporučuji se podívat na stránky prádla Andrie, mají tam teď zase zajímavou akci. Při nákupu nad 600 máte kosmetickou taštičku zdarma.

Petruš Angelika 15.02.2017

Ta taštiška je moc pěkná. Ten nákup se za tu cenu udělá hnedka, je z čeho vybírat.

Ilonka Petruš 18.02.2017

Já tam vždy vezmu něco pro sebe, nějaký trenýrky pro manžela a vždy se dostanu na takovou částku hned. Minule taky měli u Andrie nějakou akci a taky jsem ji využila.

Petra.sek 22.03.2016

Ahoj plánuju nakoup nových brýlý. Mám na ně vyčleněné max. 4000,– i se skly. Proto jsou pro mě ty velke zname optiky moc drahé, nevíte, kde je v Praze nějaká optika, kde mají hezké brýle a kde bych se s vešla i do stanovené částky?

Petrušshka 22.03.2016

Doporučuji obchod prsteny-hodinky.Velký výběr krásných a kvalitních šperků a hodinek!!:)

Klaudy Petrušshka 24.03.2016

Za jak dlouho od objednání tady to zboží z prsteny-hodinky přijde??

Petrušshka Klaudy 07.04.2016

Tady je vše, dodací lhůta i doprava http://prsteny-hodinky.cz/stranka/12-dulezite-informace

Pokludová Petrušshka 27.05.2016

To že vytvoří na prsteny-hodinky šperk podle představ, to platí jen pro prstýnky nebo i pro ostatní šperky jako jsou náušnice, řetízky,apod..

Majky 26.12.2015

Vůbec se nemusíš bát, ten vzlet trvá pár minutek a koš se za letu nekymací. A i kdyby nebudeš to vnimat protože tě uplně dostane ten výhled!

Ducky 27.11.2015

Když vidím balón, vždycky si vzpomenu na pana Svěráka s paní Kovářovou ve Vratných lahvích. Taky bych se proletěla ale mam strach ja nesednu ani do letadla…. Muj přitel by taky rád letěl ale chce letět semnou takže se čeka než překonam svůj strach…. :D

tetička 25.11.2015

Doporučuji tento obchod se šperky http://www.klenotmania.cz/kategorie-zbozi/novinky

Nora tetička 08.12.2015

Ahojky. Je na to zboží z klenotmanie nějaká záruka?

tetička Nora 12.12.2015

Záruka je na klenotmanii dva roky ale já ji zatííím využít nemusela a to jsem se tam nakoupila už něco šperků :)

Makina tetička 19.12.2015

Jak je to s dodáním u klenotmanie např. když bych chtěla zboží vyměnit jak dlouho to trvá máte přímo s tímto zkušenost někdo?

Pavel 21.10.2015

Jaky to je pocit tam nahoře?

Petra.sek 18.10.2015

S balony.cz let trval hodinu letěli jsme až ve 300 metrech nad zemi a krajina byla jako na dlani. Letěli jsme nad Karlštejnem a přiště planujeme proletět se nad Prahou. Byl to jeden z nejlepších zážitku v mém životě, letadlem už jsem letěl mockrat ale tohle bylo prostě něco jineho a užasného!

Katoulinka 30.09.2015

No většina e-shopu krachuje a já nevím co všechno, ale je fakt, že tenhle ne no…

Sára 29.09.2015

To už opravdu funguje tak dlouho? Tak to je zase super, že tak dlouho se drží na trhu, to potom vypovídá i o tom, že opravdu to dělají precizně.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat