Diskuse na téma Kouření cigaret

22. 04. 2013 | Prosím o radu

Jak s tím přestat?? Máte pro mě někdo odzkoušenou a hlavně funkční techniku jak na to?? Párkát jsem to zkoušela jen pomocí vůle ale nejdýl co jsem to vydržela bylo asi 14 dní >:(

Švary 27.10.2023

Pevná vůle je vždy základ.

Karla 26.11.2022

Ahoj všem, holky... já jsem kuřák a už je to vidět na mých zubech. Uvažuju o tom, že bych si je doma vybělila. Co jsem se ale dívala, tak cena těch sad je docela vysoká a navíc kolikrát nejsou ani šetrný. S jakou máte zkušnosti?

Edita Karla 27.11.2022

Podívej se na krasnyusmev.cz. Oni jsou experti na zubní péči. Já mám od nich zubní pastu nano care, která mimo jiné bělí. Ale mají tam i sady na domácí bělení zubů :)

LucieHorvátová Karla 27.11.2022

mně kamarádka dopourčila od nich www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml :) zatím je na cestě, tak jsem zvědavá :)

NinaC 12.12.2019

Za jak dlouho jste měli balík doma ? Stíhám udělat ještě objednávku do Vánoc ? :/

Karol 04.12.2019

Já jsem se dávala na tu kokosovou, ta musí být teprve slaďoučká ! :)

Elena 01.12.2019

Je to tak. Ty ecigarety jsou super v tom, že nesmrdí a nenutí "kouřit" i ty, co to musí dýchat. Jinak je pravda, že ty náplně voní krásně.

Janča 28.11.2019

Já jsem silně proti tomu. Jako elektronické cigarety akceptuju, protože to voní, ale hlavně to neškodí zdraví. Kéž by se prodávalo jenom tohle a né ty smradlavé nikotinové hnusy.

ElaKrej 26.11.2018

prostě přestat, je to v hlavě ne o tricích

Laugher 14.02.2017

Já díky bohu nekouřím

Karolina 13.01.2014

Prosím Vás o vyplnění mého dotazníku s cílem zmapovat užívání elektronické cigarety v populaci kuřáků tabákových výrobků. Dotazník je určen pro respondenty ve věkové kategorii 25 - 55 let. Děkuji :) http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/uzivani-elektronicke-cigaret/

mirmillka 02.09.2013

Liek CHAMPIX,je drahý,ale pomáha

valinka 27.05.2013

jo vsak zkus..koukni na http://www.bionce.cz/ mas to tam i s cenikem a se vsemi informacemi co k tomu potrebujes treba se dovis jeste neco vic nez jsem ti rekla :-p

klarkac 26.05.2013

jojo krabička za 20kaček ne :-D kéžby to bylo tak teď to by bylo dobrý to bych možná aji nechtěla přestat :-D ale ne musím už fakt >:( waaau to z ní celkem strašidelně, ale jestli to pomáhá tak bych to mohla zkusit a můžu se zeptat kde jsi byla??

valinka 23.05.2013

s tema krabickama je to zlo no hlavne jak je furtr zdrazuji, driv stali jak za pusu a ted? hruza je to >:( jojo musel, on prej ten stroj nak funguje tak, ze tu cigaretu napoji i tebe na pristroj a pak ti to dostavaji cu cigaretu a ten popel do tebe myslim

Zajímejte se o zdraví a zkuste změnit pojištovnu online zmena-zdravotni-pojistovny.cz

klarkac 19.05.2013

no tak to moc ráda čtu že to pomáhá už jak dlouho se na to chystám jen všech koho jsem se ptala tak o tom nic nevěděli a že o tom ještě teda neslyšeli:-/ a s těma krabičkama jsem na tom právě úplně stejně ;*( a to jako fakt musel tu cigaretu donést doktorce?? *2*

valinka 15.05.2013

na te biorezonanci jsem byla ja a musim rict ze mi to opravdu pomohla, ja jsem kourila snad uz od svych 14ti a kourila jsem asi 7let a to byla furt krabicka sem krabicka tam a penize se ztraceli z penezenky jak namazany a tak jsem si rekla ze prestanu ale pevnou vuli teda opravdu moc nemam a tak jsem na netu nasla prave tu biorezonanci a zasla na to a ted uz vubec nemam chut na cigaretu;-)

pinda 26.04.2013

jo o tom jsem slysela rikal mi to strejda..byl na tom zakroku nebo jak to nazvat..ptala jsem se kde byl a rikal ze tady bionce.cz tam je to vse popsany..ale rikal ze mel co delat aby se nepozvracel ze vlastne sel si zapalit a pak tu nedokourenou cigaretu a ten popel musel odnest doktorce a ta mu to pomoci pristroje nak dala do tela jen kdyz mi to popisoval byla jsem dost znechucena ale pomohlo mu to a to je hlavni:-)

klarkac 25.04.2013

tak to ti celkem závidím že jsi to tak suprově a rychle zvádnul ale asi to byla muka co?? *2* slyšela jsem o jakési biorezonanci neznáš to náhodou?? zajímalo by mě jestli to pomáhá a co to vůbec je

pinda 23.04.2013

No jooo..to chce hlavne tu pevnou vuli teda aspon v mym pripade to tak fungovalo..rekl jsem si ze proste prestanu a ze dne na den jsem prestal..pomohla mi hlavne moje v te dobe pritelkyne ale chce to zatnou zuby a vydrzet to :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat