Diskuse na téma jak na horečku u miminka

22. 05. 2013 | Batole

ahoj,chtěla jsem se zeptat, co vám nejlíp zabírá na horečku u dětí. my jdeme zrovna na očkování a dost holek mě varovalo, že docela často vyskočí horečka, tak bych ráda byla připravená..nevím, zda na nějaké léky není malá v e3.měsících ještě moc malá

Vladimíra 27.06.2018

taky dáváme nasivin sensitiv. Jsou to jediné kapičky které nám pomáhají.

Rebeka 20.06.2018

na teplotu v podstatě cokoliv a do nosíku bych dávala Nasivin sensitiv http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Angelika 30.05.2018

horečku moc nemáme, ale pokud nás trápí rýma, tak dávám kapičky do nosu a pak to hezky odsaju odsávačkou na vysavač

Martaa 31.05.2016

Určitě můžeš už podat Panadol nebo Nurofen pro děti, buď ve formě sirupu (to ale asi bude náročné do miminka dostat) nebo čípku. Pomáhá i při bolesti svalu v místě vpichu. Ale většinou je po očkování teplota jen lehce zvýšená, tak se to dá zvládnout bez ničeho.

Tak koukám, že tady nefunguje nastavení prokliku přes HTML kódy. *3* Tak si zkus prosím tě zkopírovat přímo do prohlížeče tuto adresu: http://www.malypacient.cz/davkovaci-kalkulacka/?bdate=12.3.&weight=4%2C6&send=Spo%C4%8D%C3%ADtat Je to kalkulačka dávkování na stránce www.malypacient.cz Přeji hezký dne *1*

alenaber. 22.05.2013

malá není určitě. i mimčům se dají dát věci jako sirup nebo čípky. já mám zkušenost s nurofenem a dětem zabíral skvěle. držím ale palce,aby reakce na očkování taková nebyla a zvládli jste to OK.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat