Diskuse na téma Vaginální mykóza

Zdravím holky. Máte některá zkušenosti s vaginální mykózou? Včera mi začala nepříjemné svědění, pálení a nevím co na to pořádně vzít. Chtěla bych to zkusit vyléčit doma než hnedka utíkat k doktorce. Jaké s tím máte zkušenosti a co vám na to hlavně pomohlo??

Kampilotka 24.05.2020

Koukám, že diskuze je tu nějaký ten pátek, pročítám a jdu vyzkoušet.. Snad něco pomůže i mě. Děkuji

NinaC 21.02.2019

Tady tyhle věci je potřeba vyléčit "zevnitř" a potom až zvenku tady těma mycíma přípravkama. Já mám za sebou bylinnou "kúru" a od té doby jsem s mykózou problém neměla.

Míša 15.10.2018

Taky se mi to pořád vrací a už mě to nebaví. Změnila jsem i gynekoložku. Tahle nová je zastáncem přírodního léčiva, tak mi doporučila vyzkoušet Alta hebu, tak jsem sama zvědavá jestli mi to pomůže za zkoušku nic nedám potom všem co jsem do sebe už nacpala.

Lucka Míša 25.01.2019

No a už jsi teda našla něco, co ti na to zabralo?

Kamila 21.05.2018

Kvuli mykoze jsem zacala pouzivat intimní gel herbalon a opravdu jsem se problemu zbavila.

Gábina Kamila 25.05.2018

Který používáš? Ten s kaštanem? Dívám se, že jich mají v lékarnách více

Kamila Gábina 29.05.2018

Anoooo, tento https://www.herbalon.cz/inpage/herbalon-s-kastanem-a-rozmarynem/

Gábina Gábina 30.05.2018

Já se teda napřed zeptám u nás v lekarne, jestli ho mají a kdyztak to jistí nejaký e-shop.Díky

Mirunka H 19.02.2018

Já jsem nesnesitelně trpěla na záněty. Používám Vagiferm od Pharma Agency, dá se objednat i zde: I v době Těhu a kojení jsem ho brala. http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_12/

Michaela Beroun 21.01.2018

Já teď používám Vagiferm. Obsahuje mléčné bakterie, které uvnitř pochvy vytvářejí kyselé prostředí, které není vhodné pro patogenní bakterie, které tu infekci způsobují.

Zdenka 21.06.2017

Jaj, utíkej hned do lékárný! Kup si Enzymax V - https://www.lekarna.cz/enzymax-v-60-kapsli/ Zabere, pomuze, ulevi :)

janika 28.05.2017

Jak tak sleduji diskuzi, tak jsem si ho taky objednala na www.salutempharma.cz, protože taktéž trpím opakujícími se vaginálními mykózami.

hanicaa 26.05.2017

Děkuji za tip, po různých přírodních kůrách a intimních gelech apod. se to nějak zklidnilo, ale pak se problém vrátil a zase znovu a znovu. Hned jsem si enzymax v objednala a jsem zvědavá jestli bude opravdu fungovat.

ratka 24.05.2017

Využívala jsem celé balení, problémy úplně ustoupily. Teď doufám, že se nevrátí.

Silva ratka 25.05.2017

Taky můžu enzymax V. doporučit, já si ho vybírala podle recenzí na internetu a udělala jsem dobře, protože mi opravdu pomohl a jsem ráda, že jsem se zbavila jak výtoku, tak nošení intimek.

ratka 19.05.2017

Na doporučení lékaře jsem si objednala Enzymax V, trpím vaginálními mykózami které se často opakují.

milinka ratka 22.05.2017

A už jste ho začala užívat?Já mám stejné problémy, tk jsem si ho objednala na www.enzymax.cz a začala jsem hned s užíváním.

Jana 08.04.2017

mně na to pomáhají intimní mycí gely :)

Anička 26.06.2016

Zhruba před čtyřmi měsíci jsem sem psala, že jsem opakovanou mykózu léčila také pomocí wobenzymu. Brala jsem jej tři měsíce (od prosince do února) a stále jsem v pořádku, dokonce už ani ty výplachy Rosalginem nepodstupuji každý týden.

Bety-tyna 19.05.2016

Ono je právě potřeba po tom přeléčení tu rovnováhu obnovit jinak se to pořád dokola vrací, nejlepší je ten Vagiferm používat rovnou i po antibiotikách aby se ta infekce ani neudělala

Nela 27.04.2016

Taky s tím mám teď problém, udělalo se mi to po antibiotikách…takže to možná je jenom kvůli narušení té rovnováhy…zkusím si až to přeléčím taky koupit ten Vagiferm když ho doporučujete nechci aby se mi to vracelo

Bety-tyna 26.04.2016

Mně se infekce pořád vracely, potom mi v lékárně doporučili Vagiferm na obnovení rovnováhy vaginální mikroflóry a teď mám už přes půl roku pokoj…

Anička 15.04.2016

Ahoj já jsem zkusila na radu Moringu. Je to jakýsi stom co má jedinečné čístící schopnosti. Na vaginální mykozy sem trpěla každý měsíc. po kapsličkách se to začalo ubývat a byly čímdál slabší. teď už je nemám vůbec.

Nika Anička 18.05.2016

Ahoj Aničko co je to ta Moringa, to je nějaká bylinka?

Anička Nika 02.07.2016

Moringa je strom se silnými a detoxikačními účinky, léčí tak že vyčstí tělo odvšeho co v něm namá být

Linda 15.04.2016

Trpela jsem na vsechno možné...jednu dobu jsem mela nekolik antibiotik a to pak bylo trápení. V lékárne mi paní lékarnice doporučila doplnky stravy s mléčnými bakteriemi, zkusila jsem a fakt pomohly po case. Ale více povídaní si precti sama, jestli te to láká http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_12/

miška 14.04.2016

Ahojky, doporučuji Intime od cannadermu *17* Mě to moc pomohlo od mykóz a při pravidelném používání už žádné další ani nemám *17*

Nikola 12.04.2016

Na jakoukoli mykozu pomáhá koloidní stríbro. osobní zkušenost mám z AgH2O- mají i web, kde mají informace, kus si to procíst http://www.agh2o.cz/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat