Diskuse na téma poledance

18. 09. 2013 | Kultura koníčky

Ahoj, moje mámě je 40 let a chtěla by začít s pole dancem. Chtěla bych ji sehnat na narozeniny permici, ale říkám si, není na to moc stará? Je to moc nebezpečný? Znáte někoho taky tak praštěnýho, aby se ve 40ti letech dal na něco podobného?

KorinaL 30.11.2022

Ahojky chodíte cvičit někdo sem? https://zone4you.cz/salove-lekce/

Hedvika01 KorinaL 30.12.2022

Korino já mám nejlepší zkušenost s tímto fitness clubem. Chodím pravidelně a nemám co vytknout

KorinaL KorinaL 08.01.2023

Ahojky máte tam i členství? Dívala jsem se že to má spoustu výhod

Hedvika01 KorinaL 11.01.2023

Korino členství mám, vyplatí se mi a kor když chodím fakt pravidelně dvakrát do týdne

Alicia 30.04.2015

To samé co pro Verču, žádné otálení a pojďte to zkusti. Tím, že si tu budeme povídat o našich ochablých svalech se výsledek nedozvíme. Já taky nejsem zrovna svalovec a největší sportovec, ale tohle mě vážně baví a myslím, resp. doufám, že i vcelku jde. :D :D

Peťula Alicia 22.05.2015

Ahoj, já vím. To je taková moje vlastnost, se nad vším mnohdy až moc zamýšlet. :-)

Peťula 18.04.2015

Ahoj slečny, mám takový dotaz, dá se zvládat pole dance i když nemám bůhví jakou fyzičku a ani moc svalů? Já mám totiž odjakživa problém přibrat a svaly se mi také nabírají velmi těžko. Ale tenhle sport vypadá dobře, tak bych ho ráda zkusila. :-)

Alicia 31.03.2015

Tak Verčo, žádné otálení a pojď to taky zkusit! Protože kdo nevyzkouší, neuvěří, jaká makačka to doopravdy je! :D :D

Sandriskaa 16.02.2015

Jo, a tady ještě pro inspiraci všem pesimistům, kteří si myslí, že po třicítce život končí! :-) http://www.boredpanda.com/senior-citizen-ageing-stereotypes-age-of-happiness-vladimir-yakovlev/

Sandriskaa 16.02.2015

Ahoj! Ne přímo v mojí rodině, ale na pole dancing chodím a můžu potvrdit, že věk vážně není problém! Chodí tam i starší dámy, než tvá 40ti letá maminka. A to dle mého názoru, v tomto věku může vypadat klidně na 30, tak proč ne. :-) Hlavní je chuť to zkusit a nebát se!

Alicia Sandriskaa 24.02.2015

Hééj, tak to je dokonalý! Asi už vím, co budu dělat v důchodu, hlavně se nevzdávat! :-D :-D :-D Jinak bych se přidala s názorem. Na poledancing chodím do studia poleheaven.cz a jsem fakt spokojená. Ale proč to píšu. Chodí tam se mnou i paní mnohem starší než já. A pokud je mamince 40, já bych řekla, že spíš naopak, je akorát čas s něčím takovým začít!

Verča Alicia 26.02.2015

Ahoj holky,mě je 38 a taky mě zaujalo toto cvičení narazila jsem na to v článku kralovstvizen,vypadá to dobře tak mrkněte:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat