Diskuse na téma kamera na vánoce

19. 11. 2013 | Prosím o radu

Hoj, chtěla bych svému dlouholetému příteli na vánoce koupit kameru, protože pořád jezdí se svými kamarády na sportovní soustředění a neustále o tom povídá, tak bych byla ráda kdyby si to mohl natočit. Máte nějaké typy? Diky moc Sája

Lucie 31.08.2021

Super sportovní kamery mají tady https://www.spyexpert.cz/38-sportovni-kamery

Laugher 14.02.2017

www.datart.cz

Marobud 20.12.2014

Ahoj nedávno jsem si ten tvuj typ prošel a obědnal sem si ho jenže mi to žena zabavila že až pod stromeček takže zatím z toho nemam nic :D nejradši bych prošmejdil na tajno byt abych ji našel a mohl vyzkoušet :D Už se toho nemužu dočkat, žena mi říka že jsem horší než malej kluk :D

Marobud 16.11.2014

Ahoj není to sice dotaz přímo na klasickou kameru ale já bych si chtěl k vánocum nadělit kameru na palubni desku do auta. Máte to taky někdo? Zajímalo by mě na jaký parametry se mam zaměřit….

Luculus Marobud 21.11.2014

Ahoj já jsem si nadělil k narozeninam tuhle http://www.1obchod.com/products/kamera-do-auta-s-lcd-displejem-a-nocnim-videnim/

Sandriskaa 22.12.2013

Ahoj, tak už mám kameru doma ;) nakonec jsem se rozhodla pro Magicam a objednala si ji přes net. Tondo, věřím tomu že je gopro3 lepší, ale finančně jsem si to v tuhle chvíli nemohla dovolit, tak jsem dala přednost Magi… Jinak záběry jsou z ní hezké, měli jste pravdu a na ovládání je lehká :D když jsem to zvládla já, tak to musí zvládnout každý :D doufám že přítel z ní bude mít radost. Děkuji vám za rady a pomoc, snad jsem neudělala chybu. Sája

Tonda 25.11.2013

Ahoj dámy/slečny. Doporučuju jestli chcete potěšit sportovního nadšence tak gopro3 black edition. je dražší ale záběry z ní jsou o kategorii lepší než z magiccamu. Tonda

monieee 24.11.2013

Ahojky holky, taky sem přemýšlela o vánočních dárcích, kamera mě nenapadla, ale zní to jako dobrý nápad akorát je teda problém v tom, že vůbec netuším co a jak se děje s technikou, funguje. Mám teda jednu zásadní otázku a to jestli je kamera v češtině. Myslíte že by to mohl být i dobrý rodinný dárek pro všechny členy rodiny? Monča

Tichavka monieee 24.11.2013

Kamera je v češtině a je jednoduchá. Zvládám s ní natáčet i já :D a jako rodinný dárek by to bylo asi dobrý, pokud teda nemáš malé děti, ty by z toho asi moc velkou radost neměly ;) ale jestli s tvým partnerem kameru využijete tak proč ne ;)

Tichavka 23.11.2013

Staci se kouknout na web dovozce www.magicam.cz prodejcu maji koukam celkem dost. Cenove se celkem da ;) a myslim ze tam nekteri ti prodejci mají i moznost nejakych splatek, ale to si nejsem jista. Jinak je i fajn ze ta kamerka muze do vody, takze jestlize i plave, tak to muze vyuzit i tam

Tichavka 19.11.2013

ahoj sajo muj pritel uz pet let zavodne lyzuje a pouziva kameru aee magiccam. Pritel je z ni uplne hotovy, porad si s ni hraje a nataci i ruzne blbiny… Taky casto jezdiva na soustredeni a pak je plny zazitku kdyz mi to pousti a popisuje :D . Kdyz si ji koupil, tak k tomu dostal spoustu veci jako je dalkac, barevny displej a tak… Ono asi mozna i hodne zalezi co tvůj pritel dela za sport.

Sandriskaa Tichavka 21.11.2013

Hoj, přítel je sportovec všeho druhu ;), fotbal, lyžování, plavání, na biku jezdí a teď přemýšlí o snowboardu… Na kolik ho vyšla tahle kamera? A nevíš kde bych ji sehnala nebo se na ni aspoň kukla? Normálně v elektru když se po ní poptám by ji měli mít ne? Sája


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat