Diskuse na téma Pomoc při výběru kytary

21. 03. 2014 | Prosím o radu

ahoj holky, moje dcera se chce naučit hrát na kytaru a já vůbec nevím kterou kytaru koupit a kde nejlépe. Myslíte, že by jste mi mohli poradit a pomoc? Děkuji

Laugher 14.02.2017

www.alza.cz

Tichavka 17.07.2014

No myslím si, že ten obal se hodí, před týdnem mi tady lítal malý od bráchy a bum kytara hapala, ale naštěstí se jí nic nestalo… ;) tak bych tomu mohla příště zabránit, koupit teda obal… a nebo malého lépe hlídat :D ale to uhlídat nejde… je jak střela, mno takže obal chci koupit… Myslíš, že na tom servru kytary.cz je to cenově dobré, nebo bych sehnala i někde lepší?

adelaida27 Tichavka 19.07.2014

No vidíš jak je obal důležitý :D jasně tam jsou dobré obaly seženeš tam i to 500, mají tam cenové rozlišení fakt od málo po hodně :D tam si určitě vybereš ;) a obal čím dřív, tím líp!!!

Tichavka adelaida27 23.07.2014

No jasné… tak jsem koukala a koupila jsem si obal, háá a už je snad dceřina kytárka v bezpečí :D vyšel mě na nějakých 600 a přijde dobrý, co myslíš? http://kytary.cz/fender-traditional-series-dreadnought-gig-bag/HN148574/ jinak jsem koupila i trsátka rovnou, ať se to pošle poštou při jednom ;) no a ještě teda řeším ladičku… ale nevím jestli bude potřeba… ;)

adelaida27 Tichavka 18.08.2014

Jeej, ten je v pohodě, to si koupila dobře ;) trsátka máš tak to je pecka mno a ladička je určitě potřeba! Pokud nemáš ultra dobrý hudební sluch ;)

Tichavka adelaida27 20.08.2014

To víš že bude potřeba!!! Bez ladičky to není možné, to bys nenaladila a hrála falešně a kdo ví co ještě k tomu ;) ladičku opravdu potřebuješ, pokud nejseš teda ultra prosík, ale neřekla bych ;) :D bez urážky!

adelaida27 Tichavka 23.08.2014

No tak když to teda není bez ní možné ;) tak se nedá nic dělat, no tak mi prosím nějakou doporuč nebo poraď… ale prosím ať není moc drahá, teď si fakt nemůžu dovolit dávat moc peníze na koníčky a zábavu :/ nějak na mě dopadla krize no… tak prosím kdyžtak co nejlevnější jestli je to možné…. Ale zase aby byla dobrá no :D

Tichavka adelaida27 21.09.2014

No jasný, chápu, peníze jsou zlo :/ takže to chápu,no a co třeba tahle, ta je dobrá ;) http://kytary.cz/korg-aw-3g-bk-pitchhawk/HN144587/ tak kukni a myslím že bys ji mohla rovnou vzít ;)

adelaida27 Tichavka 24.09.2014

Supeééér!!! Pecka, bomba!!! Tak to by mohlo být všechno ne? :D tak snad už se bude hrát dobře a bez problémů a všechno bude v pořádku tak jak má ;)

Tichavka adelaida27 25.09.2014

Rozhodně, věřím tomu, že je to cajk a všechno tak jak má být, takže tak díky a měj se hezky a pozdravuj pocestný bo jak se to říkává :D ;) čauééééééééééééc

adelaida27 20.06.2014

Tak co, jak se hraje? Promiň, že píšu pozdě, ale dřív to nešlo ;) no divej zapotřebí je toho vždycky dost ;) koukni se na jejich stránky, tam určitě najdeš co je potřeba dokoupit nebo mít ke kytaře ;) http://kytary.cz/kytary/prislusenstvi-pro-kytary/

Tichavka adelaida27 22.06.2014

Tak jsem koukala a týjo no dost věcí co je asi potřeba dokoupit. Teď spíš řeším co je nejdůležitější a nejpotřebnější, víš jak moc peněz není…

adelaida27 Tichavka 24.06.2014

Jasný chápu, peníze jsou zlo, no tak nejdůležitější je podle mě mít na začátek náhradní struny, kdyby náhodou ti prdly ty které máš a je dobrý mít i obal na kytárku, aby se jí nic nestalo. Nikdy nevíš kdy spadne bo co se přihodí při cestě a tak… A tohle se docela finančně dá zmáknout a koupit…

Tichavka 23.05.2014

No tak jsem se rozhodla pro tu kytaru oscar, tady tuhle tu http://kytary.cz/oscar-schmidt-og1/HN123189/ snad bude dceři vyhovovat a hraní ji pude. Ještě se chci zeptat je zapotřebí něco k tomu dokoupít?

adelaida27 20.05.2014

Nejseš hrozná, jen vybíravá ;) :D a to je u nástrojů potřeba. Tak si kup tu Oscar kytaru, ty jsou dobrý. ;) koukni se, vyber si, kup si a hreej :D neéé v klidu si vyber ;) :D

Tichavka 08.05.2014

No pokukovala jsem pořád, ale nejvíc teda přijdou v hody ty kytary oscar, tak teď už se jen rozhodnout kterou z nich bych teda koupila :D to bude asi nejhorší, jsem hrozná co? :D

adelaida27 25.04.2014

Já si myslím, že by za to stály, kytary Oscar jsou dobré ;) a spokojenost by u nich mohla být… ale finální rozhodnutí je na tobě, nebo jsi našla ještě nějaké dobré kytárky?

adelaida27 16.04.2014

Ahojky v pohodě, jo jo to je akustická :D za deset tisíc určitě seženeš nějakou parádní akustičku ;) koukala seš už někde na netu a máš nějaké tipy?

Tichavka adelaida27 21.04.2014

Na netu jsem koukala a hodně mi to házelo na servr www.kytary.cz a tam je teda pořádný výběr :D vůbec jsem nevěděla kam tam dřív skočit… :D ale na pár kousků jsem tam narazila, které se mi zdály být dobré… cenově mi přišly dobré kytary Oscar, ale jestli jsou kvalitní a dobré to nemohu posoudit… :/ co myslíš? Stály by za to?

Tichavka 15.04.2014

Ahoj, promiň za opožděnou reakci, ale bohužel jsem se nedostala na diskuzi pořádně dřív než teď ;) no chtěla by na obyčejnou k táboráku, to je asi akustická né? Nebo jak se jim říká… a tak amximálně za deset tisíc bych teď koupila kytaru…

adelaida27 23.03.2014

Ahojky, a na jakou kytaru se chce naučit hrát? Na elektrickou, akustickou? A kolik by měla tak stát ta kytara, podle toho se nejspíš dovede vybrat vhodná kytara… ale myslím si, že na naučení se stačí nejdřív nějaká obyčenější a navíc ani nevíš jestli ji to bude bavit, tak by bylo zbytečné teď kupovat kytaru za velký peníze, když třeba po půl roce dcera přijde s tím, že se chce naučit hrát na bicí :D tak na to opatrně ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat