Diskuse na téma Lifting obličeje

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Alizee 27.12.2023

Já už jsem taky myslela, že půjdu na zákrok, ale potom mi kamarádka doporučila živý kolagen od Nezastarni, koupila jsem si ho na pleť i v tabletách a je to úplný zázrak, tak se mi pleť zpevnila a vyhladila, že už mám pocit, že žádný zákrok nepotřebuju, nemohla jsem tomu ani věřit :-) a ke všemu je čistě přírodní.

Pavla Alizee 28.02.2024

To zní perfektně, je to Nezestarni.cz že? To bych přesně potřebovala. Líbí se mi na jejich stránkách i ten živý kolagen s dračí krví. Hned objednávám a těším se na výsledky.

Kamila 18.08.2023

Já jsem pro omlazení pleti zvolila facelifting. Je to dlouhotrvající metody omlazení obličeje. A musím říct, že výsledek je dokonalý. Jsem neskutečně spokojená. Byla jsem u dr. Patzelta a ten je naprosto úžasný. Jinak, pokud byste některý faceliftu uvažovala, tak tady dávám tip https://www.abclinic.com/aktuality/akce-vyjimecna-letni-cena-na-facelift-cena-operace-jiz-od-62-000-kc/. Mají teď letní akci za skvělou cenu :)

Šárka9 27.02.2023

Mně se pleť hodně zlepšila co jsem začala používat kosmetiku Miracletox. Mají tam i přímo omlazující sadu a opravdu je ten účinek veliký, doporučuju vyzkoušet. Když nebudete vědět co vybrat tak i ochotně poradít s výběrem abyste zbytečně neutráceli za něco co vám nebude vyhovovat.

naty Šárka9 28.02.2023

Zní to lákavě, za jak dlouho jsi viděla změnu k lepšímu od té doby co jsi ji začala používat?

Šárka9 Šárka9 23.03.2023

To cítíš hned jak ti to pleť perfektně hydratuje, za týden už jsem cítila že mám pleť pevnější no a asi tak po měsíci už jsem opravdu viděla jak se mi zjemnily vrásky, vypnula pleť…

Niki 26.06.2022

Nedá se s vráskami bojovat i nějak šetrněji? :/

Pavlína Niki 15.07.2022

Tak pokud nepotřebuješ výsledek hned, jak to bývá u zákroků, tak zkus Nyaderm, ale počítej, že nějaké zlepšení uvidíš tak po třech měsících ;)

Milka 01.01.2022

Koukala jsem se na tu kliniku a líbí se mi tato procedura https://aetherclinic.com/treatment/smoothglo/. Byla jste na ni nekterá? Docela by mě zajímaly výsledky.

Ella Milka 28.01.2022

Ahoj, já jsem tam na tom smooth byla a jsem spokojená. Je to na omlazení pleti a rozdíl je fakt poznat. Je to kombi IPL a mikrojehličkové radiofrekvence. A fakt se po tom cítím bezvadně.

Renata 29.11.2021

Ahoj, co se týká liftingu, tak já jsem si vybrala radiofrekvenční neinvazivní ošetření. Byla jsem na této proceduře https://aetherclinic.com/treatment/radiofrekvencni-lifting-obliceje/ a maximální spokojenost :)

Saša Renata 28.02.2022

Ahoj Renato, měla bych dotaz k tomu liftingu... Kolik je třeba sezení, než je vidět účinek nebo ještě líp, výsledek?

Krista Renata 01.04.2022

Ahoj Renato, taky se připojuju s dotazem na to ošetření. Já jsem se na tu aetherclinic koukala a jako nabídku mají senzační. I ceny jsou na Prahu super. Kolik je tedy třeba sezení? A je to ošetření vhodné pro všechny typy pleti?

Žanda 04.12.2019

A kolik ošetření je třeba podstoupit? A jak dlouho pak vydrží efekt?

Dominika 26.02.2019

Ráda bych na tento zákrok v Brně... co Justan byl u něj někdo?

Ema Dominika 02.03.2019

Byla sem u něj na plastice jednou a za mě sem spokojená. Plastiku mi dělal v Effect clinic

Sara 23.02.2019

Opravdu? No o tom jsem jeste neslysela, to budu rada kdyz se mi plet bude lepe hojit.

Alice Sara 25.02.2019

Sara: Ano,kvuli te rychlosti a lepsimu hojeni jsem do toho sla :-)

Alice 19.02.2019

Sara: Ano a existuje i neco lepsiho nez chemicky peeling, lidove se tomu rika "holywood" peeling, ma ucinnost asi 3 chem. peelingu a plet neni poskozena.

Sara 16.02.2019

Da se "vypnout" plet i chemickym peelingem? Mam z neho docla strach, nechci aby se mi pak plet dlouho hojila, ale zase na druhou stranu jsem cetla skleve vysledky.

Nikola 12.02.2019

Ja osobne jsem na tom nebyla ale kolegynka z prace ano, zde amarylliscentrum.cz, chvalila si to tam a vysledek? Skvělý.

Korin 10.02.2019

Holky byla jste některá z vás na mezonitích? Slyšela jsem že je to dobrá aplikace na vrásky. Opravdu vypíná pleť a vyhlazuje vrásky.

Markéta 09.02.2019

Viky: Jasny ze vim oc jde :) dla sepri osetreni akce a nahrazuje jakoby 3-4 chemické peelingy, ovšem pleť se neloupe ani se nikterak neporaní, ale významně regeneruje a hojí...takzena akne to nej!

Helena 09.02.2019

Podstoupil někdo facelift na této klinice? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2091-lifting-obliceje-facelift

Stanislava Helena 12.02.2019

S klinikou mám nedávnou zkušenost, byla sem na operaci očních víček. Starali se o mě na klinice moc hezky

Helena Stanislava 17.02.2019

Ohledně konzultace, vyšli vám nějak vstříc s termínem? Jinak s kým jste na té konzultaci mluvila?

Stanislava Helena 21.02.2019

Na termínu sme se dohodli po telefonu, vstříc mi určitě vyšli. Na konzultaci jsem mluvila s plastikem. Jinak musím říci že velmi pěkná klinika

Ilona Stanislava 24.02.2019

Nechala jsem si udělat liposukci podbradku před pár měsíci u Pilky na klinice Aesthevita. Zkušenost i za mne výborná

Nikola Ilona 01.03.2019

Ilono jaké vám před touto liposukcí dělali předoperační vyšetření? A jak dlouho jste se hojila po zákroku?

Ilona Nikola 03.03.2019

Před zákrokem mi jenom vzali krev a udělali ekg. Jinak rekonvalescence trvala celkem tři týdny

Viky 06.02.2019

K nim se sestra chysta na "holywood" peeling, nevis oc jde? Nejsou to vyhozeny penize?

Markéta 31.12.2018

Myslím si, že mnohem efektivnější je aplikace mezonití a jestli jsi z Prahy tak profíci jsou na to tady www.amarylliscentrum.cz

Katka 10.12.2018

Holky prosím, poradíte mi, kde bych mohla sehnat pěkné svatební šaty? v Praze?

Martina Katka 18.12.2018

V Praze mají fakt nádherné svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/, doporučuji se tam zajít podívat, hezčí svatební šaty jsem jinde nenašla.

Katka Martina 18.12.2018

Tak jsem se byla dívat v tom svatebním salonu Nuance a mají tam opravdu nádherné svatební šaty, moc vám děkuji za tuto radu.

Sandra 14.10.2018

Mě by spíš zajímalo jak jsou na tom výplně ? Je tam ten rozdíl před a po hodně výrazný ? Začala jsem na tím uvažovat ale moc si nejsem jistá, protože typů ošetření je dost co jsem se dívala a ani nevím jestli je to vhodné přímo pro mě :/ kam na tyhle zákroky chodíte ?

Andrea Sandra 08.11.2018

Co vím, tak výplně se dělají pokud má žena hlubší vrásky, tady ten zákrok má za sebou moje mamka a výsledek byl znát hodně, takže jestli se třeba bojíš změny, tak je potřeba to pořádně zvážit :)

Gabriela Andrea 08.12.2018

Ono záleží odkud jsi nebo jestli si ochotna si za kvalitou někam dojet. Já jezdím z Olomouce do Prahy do Amaryllis centra, protože se tam tady na ty věci specializují a i podle hodnocení mě zaujali.

Eliška 15.12.2017

Taky jsem byla na faceliftu, protože aspoň z mojí zkušenosti mi přijde že ty krémy a různé přístroje na vyhlazování vrásek moc nepomáhají. Já jsem si ho nechávala dělat v yes visage, a taky ho mám přirozený. Když se k tomu ještě hezky namaluju a vytáhnu elegantní kousky ze šatníku tak vypadám aspoň o 10 let mladší.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat