Diskuse na téma ponožky

12. 05. 2014 | Prosím o radu

Zdravím všechny. Mám problém s ponožkama. Nejsou kvalitní,nevím, kde sehnat nějaké, které budou kvalitní :) Máte někdo nějaký typ prosím? Třeba nějaké se silnější patou nebo tak ?

Jaroslava 18.11.2022

A jsou prijemny na noseni? Prijde mi ze vybrat dobry ponozky je fakt kumst :D

Michi Jaroslava 19.11.2022

Jak jednou zkusis jak jsou prijemne pri noseni, neshrnuji se a nepoti se ti noha, uz nechces jiné… rozhodne budes spokojena

Michi 16.11.2022

Cauky. Ponozky jedine outlastove z baridiwear. Vsechny ostatní co jsem mela doma uz letely do kose.

miška4 29.06.2022

Super se vybírá v https://www.galerieharfa.cz/

Monika miška4 30.06.2022

Jo tam je fakt hodně obchodů

ElaKrej 26.11.2018

Happy Socks, socks in box :)

Laugher 14.02.2017

www.fusky.cz

Niccol 05.06.2014

Jé moc děkuji, to jsou hodně zajímavé ponožky, to je fakt dobry :-) *4* Ty si určitě objednám, mají i dost druhů, supiš. Moc díky

Sandriskaa 28.05.2014

No právě, je to i pohodlnější *1* je to: www.o3v.cz tak snad se ti typ bude hodit :) Mě se jejich ponožky fakt líbí.

Věra Cahová Sandriskaa 11.09.2014

Musím se s Vámi podělit] Jsem diabetička a musím si opravdu dávat pozor na nohy. A sportuju. Volejbal, miluju hory v létě, v zimě. V práci jsem za dámu a nosím i kozačky, i podpatky.  Vyzkoušela jsem několik výrobců. Ale! Narazila jsem na náš český obchod. Kvalitní, cenově výborný. Žádné otlačeniny, puchýře, zpocená noha, zařízlá ponožka, nic takového se nekoná. A super je, že když si vyzuju boty, já i všichni v místnosti jsme v klidu. Však rozumíte. :-D Naposledy jsem zkusila typ ponožek od této firmy - Airmax. Nohy jako v pokojíčku. Musím si opravdu, vzhledem k cukrovce, nohy hýčkat. Tak to dělám. V létě v zimě. A můj oblíbenec: aaaponozky.cz Tak to je on. :-)

Sandriskaa 15.05.2014

Dobrý den,to záleží, kde ponožky kupujete, nejlepší je česká výroba :-) Alespon tu mám osvědčenou já. Obchod jako takovej ti neporadim, já objednávám z eshopu..když budeš mít zájem řekni, pošlu ti odkaz.

Niccol Sandriskaa 22.05.2014

No klidně i eshop, to je mi jedno, hlavně aby byly kvalitní a vydržely. Eshop je možná lepší, alespon nemusím nikam jezdit, chodit. :) :) kde tedy kupuješ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat