Diskuse na téma asistovaná reprodukce

23. 05. 2014 | Chceme dítě

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy jste se po marných snahách o mimčo rozhodli řešit problém na nějaké klinice? My se snažíme rok a 3 měsíce a pořád nic, zkoušeli jsme i Nosifol a další věci a nic nám nepomohlo. Myslíte, že bysme se měli už obrátit na odborníka? Jaké vy máte zkušenosti? Děkuji Vám za rady.

Nela 23.12.2021

my jsme byli na klinice IVF zlín, a nemohli jsme si vybrat líp :-) Mužu doporučit

Mirka 18.11.2020

Sestřenice dojížděla na kliniku ivf ve Zlíně a tam se to povedlo na třetí pokus : )

Romana 05.04.2019

Ahoj všem, chci se zeptat… Jak se tváříte na darování vajíček?

Lucka 04.03.2019

Jo? A myslíš, že to bylo změnou kliniky? Je to zajímavé, ale taky je pravda, že na tu IVF Kliniku Zlín slýchám jen dobré recenze...

Hana 01.02.2019

My začínáme vybírat kliniku, rok se snažíme a nic :-(. Až ted při hledání zjisťuju, že dnešní kliniku umí fakt hodně pomoct. Snad budeme uspešní i my. Na Zlín čtu samou chválu, ikdyž to nemáme nejblíže, uvažujeme nad nimi.

Anny Hana 03.02.2019

Hano, asi takhle. Já mám kamarádku, která mám mimi přes IVF. A její cesta teda rozhodně nebyla snadná. Snažili se několik let. Ale něco ti řeknu. nejprve to bylo tak, že byli na klinice v Praze. Tam se snažili a nic. Pak přešli do Brna. Opět se snažili a nic. Nakonec si taky našli ten Zlín a tam se jim to povedlo. A snad na druhý transfer. Nevím, čím to, ale díky tomuto mám https://www.ivf-zlin.cz/ za nejlepší kliniku v ČR, na kterou se vylatí dojet.

Eliška Hana 26.04.2021

Také jsem se na tuhle kliniku koukala, a čtu jen samé krásné věci o ní. Sice je trochu dál, než jsem byla schopná zajít. Ale asi ji vyzkouším, má opravdu dobré reference :-)

Miluška 01.07.2018

Byli jsme zatím jednou, uvidím kolikrát pujdu,ale ja jako maminka budu moci jit celkove 5x a to po 3mesicnich intervalech. Doufam ze tim pomuzu nekomu ke stastne rodine!

Nikola 28.06.2018

To je od Vas hezke. Jak často se vlastně může chodit darovat?

Jana Nikola 03.09.2018

mrkni sem, je tu všechno https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek

Irena Jana 18.10.2018

prosím tě,máš s touhle klinikou nějaké zkušenosti? Chodíš tam darovat vajíčka?

Afrodita Nikola 21.10.2018

mrkni sem a najdeš tu všechny informace co potřebuješ https://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-a-spermii

Marianna Afrodita 01.12.2018

po jaké době se muže požádát o umělé oplodnění? Nebo jak to probíhá?

Nicola Marianna 11.12.2018

nevím, ale jestli bys to chtěla podstoupit, klidne si na kliniku do Zlína zavolej a domluvi si konzultaci. Tam ti pomužou

Miluška 22.06.2018

Myslim, ze urcite ne, pro to vytouzene miminko to stoji! Timhle si prosla i ma sestra. Diky tomu jsme se s pritelem rozhodli pro darování vajíčka a spermii ve Zlíně na jedné klinice.

Nikola 19.06.2018

Bohuzel, ale také diky bohu, nás to také ceka, pritel je v poradku, ale ja deti mit přirozeně nemůžu. Mame se neceho bat?

Jiřinka 30.06.2016

Jo jo Schmitz je moc dobrý doktor. Vždicky si s ím příjemně popovídám. myslím že má o pacienty skutečně zájem.

Lenka Jiřinka 29.09.2016

Ahoj právě se rozhoduju s partnerem, že půjdeme do Stellartu a docela ráda slyším, že jsou tam doktoři příjemní :) Jak je to s ostatní péči a přístupem?

Kačka Lenka 02.10.2016

Jak říká Jiřinka, pan doktor je kapacita a pamatuje vše, co mu řekneš, má zájem :) My se chytáme příští měsíc na IVF, takže budu všem držet palečky:)

Lenka Kačka 02.10.2016

Děkuji za vaše reakce. Jsem ráda, že jdeme správným směrem. Na lékaři opravdu záleží. Snad se dostaneme k cíli a budeme mít tak vytoužené miminko :)

Dáša 29.05.2016

Ahoj děvčata jsem objednaná k MUDr Schmitzovi na konzultaci k IVF. Byly ste u něho někdo? Ordinuje na Stellaru

Jiřinka Dáša 30.05.2016

Tak to buď ráda protože Schmitz je skvělý doktor, já tam chodím na gynekologii. A i sestřičky jsou moc príma =)

Renata Jiřinka 14.06.2016

No na jedné diskuzi jsem četla, že na tom Stellartu mají občas dobré akce. Nevíte kde bych našla info která akce zrovna probíhá?

Marie 16.04.2016

Ahoj holky ráda bych se zeptala kdo znáte kliniku STELLART. Slyšela jsem na ni samou chválu. Ráda bych se zeptala kdo s ní má zkušenosti?

Petra Marie 01.05.2016

Ahoj jo je to dobrá klinika. Moc dobře sisi vybrala. Já sem tam podstoupila IVF před 3mi roky a teď mám krásného chlapečka.

Alice Marie 09.05.2016

Ahoj já mám na Stellartu po konzultacích. Pan doktor na mě působil velmi dobře, už se vůbec nebojím.

Gabča 27.11.2014

Tak to mám velkou radost, přeji ti hodně štěstí i nadále, at se vám daří :)

Romana8 28.10.2014

Nakonec to dopadlo tak, že jsem otěhotněla sama! :) Jak se to začalo řešit, taky ze mě ty stresy nějak opadly a nějakým zázrakem se zadařilo :) Nicméně stejně velké díky patří týmu v Repromedě, byli výborní. A díky Gabčo za napsání, to potěší :)

Gabča 27.10.2014

Ahoj Romčo, máš nějaké novinky? Jak jsi dopadla?

Romana8 16.08.2014

Teď čekám na výsledky vyšetření, tak doufám, že to dopadne všechno dobře.

Taky bych doporučovala zajít do centra asistované reprodukce se poradit, příp. min. si nechat udělat vyšetření na plodnost u obou partnerů. Já jsem se k tomu rozhodla až po více než 7 letech manželství, když mi bylo již téměř 40 let. V Brně bych doporučovala Reprofit (www.reprofit.cz) a dr. Machače, který v tomto centru pracuje. Je sice hodně vytížený, ale stojí za to si na něho počkat. Nejen, že je sympatický a dokáže dodat optimismu, ale určitě je i velmi profesionálně zdatný. Určitě je lepší si trochu počkat a otěhotnět napoprvé, jak se to podařilo mně:-D, než spěchat a absolvovat x-nezdařilých pokusů a být zklamaná a deprimovaná, nehledě na to, že je třeba při každém takovém "pokusu" potřeba sáhnout hlouběji do peněženky... Každopádně držím palce!

Romana8 27.05.2014

Zatím mě nikam neposílá, základní vyšetření jsou v pořádku, mám brat Nosifol a nestresovat se, což je dost těžký. A věděly bystě případně o nějaké dobré car v Brně? A můžu se zeptat, kolik ti je Leňule? Taky kvůli věku si myslím, že bych neměla zas tak otálet, je mi 34.

Gabča Romana8 27.06.2014

Ahoj Romano, já osobně bych asi už někam zašla, sestřenice navštívila car po roce a půl a bylo jí teda 30, podle toho, co píšeš, myslím, že to je taková už vhodná doba. Ona byla v Repromedě a moc si ji chválila, profesionální a lidský přístup, žádný dlouhý čekání.

Romana8 Gabča 25.07.2014

Tak jsem na tebe dala, Gabčo, a objednala jsem se do té Repromedy, byla jsem už na první konzultaci a musím říct, že jsem teď ráda, že jsem se pohnula dál. Lidi tam jsou hrozně vstřícní a docela mě ta návštěva uklidnila, snad to tak bude i pokračovat a budu s vámi za chvíli řešit, jak ten malej zlobí :)

Gabča Romana8 15.08.2014

To jsem ráda, Romčo, že z toho máš dobrý pocit, doufám, že to tak jde i dál :)

Leňule 26.05.2014

Mě dr. po roce snažení poslal na laparoskopii kvůli průchodnosti, tu ti udělají ale i v CARU, zkoušeli jsme pak ještě Clostylbegit a Pregnyl. Už je to 2,5 roku co se snažíme a stále nic, dr. už mi při příští návštěvě napíše žádanku do CARU

Sandriskaa 26.05.2014

Zdravím, nám gynekolog doporučil CAR po roce a půl, takže pokud jsi z toho taková neklidná, na konzultaci bych si klidně zašla, myslím, že už to člověka nějak uklidní a uvidíš, co ti poradí. Třeba žádný problém není, někdy to prostě trvá dýl, ale taky by se člověk neměl moc nervovat. A gynekolog doporučil co?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat