Diskuse na téma Oblečení pro boubelky

17. 06. 2014 | Prosím o radu

Boubelky, kde nakupujete oblečení? Už mě přestalo bavit chodit neustále do obchodu a naivně si zkoušet největší velikosti a stejně zjistit, že mi to není ;*(

Dita 29.06.2022

Parádní výběr je v galerii Harfa v Praze, je tam spousta obchodů, vždycky si tam nakoupím krásný věci :-)

Zuza Dita 30.06.2022

Zajdu se tam podívat, díky za tip :)

Dita Dita 26.07.2022

Není zač, tak hlavně jestlis něco sehnala :-)

Zuza Dita 27.07.2022

Sehnala jsem toho spooustu, fakt jsem si to tam užila :)

miška4 28.04.2022

Koukněte na https://www.zoot.cz/ mají super výběr kvalitního oblečení ;)

lussyB 31.10.2019

Já chození do obchodu vzdala, extrémně mě to nebaví takže vše nakupuji na eshopu.

Nataša 02.12.2018

No ještě že takovy eshopy jsou protože jinak nevím co bych nosila ... ty šílenosti s potiskama co mají v obchodech tak to je katastrofa, člověk už je tak dost prostorově výraznej a ještě na sebe má takhle upozorňovat ? -_- není nad klasická trička bez potisků

Irma Nataša 11.12.2018

Tady mezi těmato najdu i v tu prodlouženou délku ? www.cistytriko.cz/damska-tricka/

Nataša Irma 18.12.2018

Jojo, stačí si to vždycky rozkliknout a tam to mají komplet popsané jestli se jedná o klasické nebo v prodloužené délce :)

Eliška Nataša 31.12.2018

Je, oni mají na cisty triko věci v prodloužené délce? To je ale skvělý. Ten můj dlouhán už neví, kde by nakupoval. Navíc koukám, že je to eshop, takže pohodlné doručení. Paráda.

Eliška 09.10.2018

Já mám teda ráda klasická basicová trička hodně jsem si oblíbila tady ten eshop www.cistytriko.cz protože po vyprání se na těch jejich tričkách neudělají dírky tak jak jsem se s tím setkávala, protože mi přijde, že ty větší velikosti jinde šidí :/ takže tady jsem maximálně spokojená.

Soňka Eliška 17.10.2018

Od nich mám trička v prodloužené délce a taky se mi zatím nestalo že by se mi na nich po vyprání udělaly dírky ani nejsou průhledná když je na sebe člověk natáhne je vidět že je tam použitá jiná gramáž.

Hanka Soňka 24.10.2018

Asi dělají jenom trička v prodloužené délce že ? :/

Soňka Hanka 17.11.2018

No pak mají i mikiny co jsem se dívala :) tu jsem kupovala chlapovi, stačí se mrknout. Mají to pěkně popsané takže se v tom dá vyznat :)

Laugher 14.02.2017

www.zoot.cz

Haňulka26 15.12.2016

Ano, katalog mi chodí taky, ten se tam dá zdarma objednat. Jinak sem ráda, že se ti tam taky líbí nějaké kousky jako mně. Dokonce i moje kamarádka tam nakupuje, ta má velikost skoro 60, takže se dá sehnat fakt vše.

IrčaTop 14.12.2016

Ahoj, díky za reakci. Na obchůdek sem koukala a vypadá to fakt super. Oblečení krásný, vypadá, že i kvalitní. Objednala sem si pár kousků, tak už se těším až dorazí. Taky katalog sem si objednala ten je zdarma, což je super.

Haňulka26 11.12.2016

Ahoj, zkus se podívat na obchůdek petrklíč. cz mají tam krásné věci. Jsme v rodině samé baculky a nakupujeme tam všecky. Mají tam oblečení snad všech velikostí i na každou příležitost. Mrkni, já myslím, že si určitě vybereš.

IrčaTop 08.12.2016

Ahoj holky, prosím o radu, kde koupit krásný společenský oblečení ale velikost potřebuji větší (asi 50 - 52) máte nějaký tip? Klidně i internetový obchůdek. Děkuji

funnymore 31.01.2016

Ahoj dámy, pokud máte zájem o novější slušivé kousky pro boubelky, jukněte ke mě na tuto stránku: http://www.vinted.cz/uzivatele/251714-funnymore Pokud nemáte účet, nevadí, napište mi na email dominikaslechtova@gmail.com co jste si vybraly a já Vám obratem pošlun údaje k platbě na celkovou cenu s poštovným, ačkoliv je lepší registrace, abyste obchod měly sichrovaný samotným vintedem. :) Mimo to, nabyste měli jistotu koupě, podívejte se na má hodnocení. :)

Fantaska 24.11.2014

Ono je docela těžké v dnešní době sehnat něco hezkého na boubelky :) Jako je fakt, že rozjeli docela dobrý bussines :D

Kacinka16 20.11.2014

Tak vyzkoušela jsem ten obchod BigandBeautiful a opravdu je to tak! :P To oblečení je hrozně příjemné na nošení :) Takže můžu tentokrát už z druhé strany doporučit tento obchůdek! :)

Sandriskaa 23.10.2014

Já jsem tam třeba osobně byla a hrozně se mi tam ty věci líbily! :) Opravdu doporučuji každé ženě, která chce vypadat krásné, ať si tam zajde! :)

Fantaska 18.10.2014

Jo, presně tak to je, jsem docela koukala, jak jsem to zjistila :D Ale mají tam hezké oblečení, to se musí nechat :D

Gabuška 07.10.2014

To storexxl.cz to je teda vlastně jen online shop pro to Big and Beautiful? :) chápu to teda správně? :)

Sandriskaa 24.09.2014

Přesně jsem ti chtěla napsat, že bez zkoušení, bych si nic nekoupila, protože já opravdu vlezu někdy do L trička zato třeba košile to mám úplně obří velikosti :( Jo je pravda, že ten nahoře si s mými vnady vyhrál no :D :D

Stanka225 18.09.2014

No jo někomu ten bůh nadělí :D :) Podívej se schválně na ten storexxl.cz :) Taky jsem se tam dívala a zrovna v Brně mají přímo i obchod, takže si tam můžeš to oblečení vyzkoušet :)

Sandriskaa 15.09.2014

Ahojte, já mám třeba úplně podobný problém s tím oblečením a to si nemyslím, že jsem úplně boubelka, jen mám větší prsa než zbytek těla :( Takže například košili kterou zapnu přes břicho nezapnu přes prsa :( Netuším taky kde nakupovat hezké oblečení :(

Gabuška 07.08.2014

Ahojte, včera jsem v Brně taky narazila se sestrou na ten obchod Big nd Beautiful v OC OMEGA Brno a tak jsem neodolala, a šla se s ní alespoň mrknout :) To oblečení bylo opravdu moc pěkné a nejvíc se mi líbilo, jak hned přišla paní za mojí sestrou a hned se ptala co by si představovala a říkala jí své návrhy, co by jí mohlo padnout :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat