Diskuse na téma Flamingopark

14. 07. 2014 | Oblíbené značky

Někdo nějaké zkušenosti?

Haapka 25.11.2014

Jako ty hodinky jsou dost dobré a pokud je běžec tak i trefné, ale hodí se jí do bytu nebo do baráčku? :-/

Eiska 21.11.2014

Ahooooj, hele holky, dívaly jste se na ty jejich stránky i jinak než jen na to oblečení???? Co si myslíte o tomto???? http://www.flamingopark.cz/cz/Detail/111/3383/Nastenne-hodiny-Jogging#.VGkBW8ltbME kamarádka je vášnivý běžec tak co jako Vánoční dárek????

Tichavka 18.11.2014

Díky, už jsem na to narazila a mně naopak to oblečení docela sedí, tak jsem si tam pokoupila něco málo na nošení a cítím se dobře :D

Haapka 25.10.2014

Tak jsem se na to oblečení byla dívat a nevím teda, na mně nevypadá tak dobře jak jsem si myslela že bude a odešla jsem s prázdnou :-/ Aspoň manžel si tam koupil tričko :D

Kacinka16 22.10.2014

tady to máš přímo napsané http://www.flamingopark.cz/cz/Articles/2/Kamenna-prodejna

Tichavka 19.10.2014

A kde je ten obchod konkrétně? Asi bych se tam na to zašla aspoň podívat, ikdyž si myslím, že zrovna na mé křivky to sedět nebude :D

VerčaZ 21.09.2014

Jasně, zas až taková nejsem abych objednala úplně naslepo, to oblečení mají v obchodě Bohemart v Praze :)

Haapka 21.09.2014

Kamenný obchod? Tak to jsem nevěděla ani já :D

VerčaZ 16.09.2014

Tak zrovna mě obdivovat nemusíš, já si to vyzkoušela v kamenném obchodě :D

Kacinka16 03.09.2014

Já vás teda obdivuji, že nakupujete oblečení přes internet… To já bych asi nezvládla, nakupovat vlastně skoro na slepo .. :-O

VerčaZ 24.08.2014

Tak ono když se na něj podíváš tak asi každá žena musí uznat, že je to oblečení krásné, jen nemusí být na každou :)

Haapka 22.08.2014

Tak to ráda slyším, že s tím má někdo dobré zkušenosti, oblečení se mi totiž taky moc líbí, tak jsem chtěla slyšet, že nejsem jediná :P

VerčaZ 20.08.2014

Já už delší dobu nakupuji oblečení od Flamingopark, nejen pro mě, ale i pro manžela, taky se mu jejich trička moc líbí a to oblečení nám sedí :) Hlavn jde o to, že jsem konečně našla oblečení z přírodních materiálů, a ne žádné uměliny :)

Kacinka16 11.08.2014

Já jsem viděla toto oblečení na své kolegyni a vypadala skvěle! Já na to bohužel nemám postavu, jinak bych do toho šla taky :)

Haapka 05.08.2014

Jo, to je přesně ono :D :)

Tichavka 27.07.2014

To je taková ten obchod, o které byl psaný článek na nějakém serveru a můžeš tam koupit šaty, které můžeš nosit tak na 6 způsobů? :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat