Diskuse na téma 25% a 35% slevy od Emotio

Nedávno jsem kupovala hodinky z emotio.cz a ráda bych se s vámi podělila: o prázdninách jsou slevy 25% na všechna dámská pera a při nákupu jakýchkoliv hodinek značky Locman je při zadání kódu Loc0614 sleva 35% na celý nákup! Tak vzhůru na nákup! :)

Laugher 09.04.2017

Díky za typ

Klariska 22.12.2014

Ach, kéž bych i já měla takového pozorného manžela o:-) Jinak chci poděkovat za tip, bude se to před Vánocemi docela hodit :)

Gabuška 14.12.2014

Víte co je dobré? :D Manžel aniž by tušil odkud mám to pero tak mi dal poukaz na tento zápisník www.emotio.cz/zapisnik-ines-tyrkysovy-585.html přijde mi to jako telepatie :D

Kacinka16 25.11.2014

Naprosto s její reakcí souhlasím! :D

Eiska 24.11.2014

Tak já už jsem jí je koupila, docela mazec její reakce a je pravda, že já věděla, jaký má přesný vkus a k čemu se jí budou hodit.

VerčaZ 21.11.2014

Ono jsou to pěkný dárek i k těm Vánocům, ale jelikož jsou opravdu takové netypické, tak si každá asi musí vybrat sama, leda víš, jaký má přesně vkus :))

Kacinka16 12.11.2014

Já jsem si jedny už pořídila před nějakou dobou a teď si plánuji koupit ještě tyto druhé www.emotio.cz/damske-hodinky-jane-kahn-mosaic-556.html k Vánocům, snad se nebudou doma zlobit :D

Eiska 26.10.2014

No já je právě chci koupit ségře na narozky. Tyto mi už kdysi dávno ukazovala, ale k mému štěstí si je ještě nepořídila, takže mám o dárek postaráno.

VerčaZ 20.10.2014

Teď už já :D Před pár dny mi došli, překrásné hodinky, opravdu :) A dokonce i šlapou jako hodinky :D

Eiska 14.10.2014

Ahoj dámy, náhodou jste si na této stránce některá nekupovala takové ty stylové hodinky Jane Kahn?

Fantaska 14.09.2014

Jsem ráda, že jsem tím někomu trošku pomohla, taky mám ráda akce a slevy :)

VerčaZ 03.09.2014

Já jsem zase kupovala tatínkovi tyto hodinky Locman http://www.emotio.cz/locman-stealth-cerno-modra-76.html# a je bezva, že tam mají takové slevy, to je hned ten nákup radostnější! :P

Tichavka 23.08.2014

Já už toho využila, koupila jsem sobě a své kamarádce, krásná psací pera, to musím uznat! :)

Gabuška 20.08.2014

Moc díky za tip, už delší dobu přemýšlím, že bych si koupila nějaké pořádné psací pero, už mě nebaví ty "erární" :) Díky!!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat