Diskuse na téma Váš oblíbený second hand v Praze?

24. 10. 2014 | Prosím o radu

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, jestli byste mi prosím neporadili nějaký dobrý second hand v Praze? Nedávno jsem se přestěhovala a tak ještě obchody nemám moc projité a taky bych ocenila nějaké vaše tipy a zkušenosti, třeba kde dělají jaké akce, jaké slevy, atd. :-) děkuju

ElaKrej 26.11.2018

Crashily, moment

Laugher 21.02.2017

Já v Praze bohužel nebydlím

Sunflower 08.12.2014

Ahoj holky, to se hodí, taky ráda po sekáčích nakupuji, věci jsou tam často moc pěkné a originální, i na děti tam nakupuji dost, protože ty pořád rostou a kupovat jim akždou chvilku kompletní nový šatník, protože povyrostou je na mě teda hodně finančně náročné :-) a tady mají taky věci pro děti? a jaký výběr, nevíte? :-)

Kristiana 27.10.2014

Ahojky, já ráda chodím do Second Hand Landu, vozí tam oblečení z UK a Ameriky a kolikrát tam najdu i značkové věci, v dobrém stavu za pár korun, opravdu :-) navíc o sobotách mívají ještě na dvoře trhy, když je zima, tak je to pak vevnitř :-) tady jsou kdyžtak stránky, pro info, kde to přesně je http://www.second-hand-textil.cz/cz/hrabarna/ :-)

MichalkaLea Kristiana 24.11.2014

Jeee, děkuji moc, pěkný tip :-) a normální sekáč je tam teda taky, nebo jen ty trhy?? nějak jsem se v tom zamotala :-) a jak tam mají draho? za kolik se ta třeba dá nakoupit, totiž když mluvíš o těch značkových věcech, tak si říkám aby to nebyl "sekáč" se super akcí značková halenka jen za 500,- nic takového zase nehledám, značky pro mě nejsou tak důležité...

Kristiana MichalkaLea 25.11.2014

Ano ano, normální sekáč je tam celý týden, trhy jsou vždycky v sobotu, ještě to sledujte kdyžtak na těch stránkách,tam o tom informují :-) neee, tak jsem to nemyslela zase :-) jakože značkové věci, ale z takových těch "normálních" obchodů a levné to je, halenka rozhodně ne za 500, třeba za 100 a je pěkná moc :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat