Diskuse na téma Kávovar

26. 11. 2014 | Oblíbené značky

ahojky, jen se chci pochlubit, že jsem mamce (milovnicikávy) objednala kávovar a když jsem ho rozbalila opravdu předčil má očekávání, tak chci jen doporučit! :-) zde prikladam i odkaz na net, kde jsem objednavala dodani do 2 pracovnich dnu jelikoz byl kavovar jeste na sklade, coz me pred vanocema hodne mile prekvapilo. https://www.facebook.com/gurucaffe.cz :tleskani myslim ze jako darek kvalita a vzhled na jednicku s hvezdickou. Copak vy ostatni? budete taky objednavat darky pres net? :-D

Katka 28.03.2023

Musíme koupit nový kávovar do práce, propouští nám nádržkou vodu, tak si ráda nechám poradit jaký je good :)

Simona 21.01.2023

Já jsem kávovar dostala na Vánoce od našich a rozdíl je to obrovský pít rozpustnou kávu nebo zrnkovou. Divím se, že jsem si ho nepořídila už dávno.

Denisa Simona 06.02.2023

Jaký kávovar si dostala? Pákový nebo automat? :)

Simona Simona 06.03.2023

Dostala jsem pákový od Oravy a i když jsem z toho měla obavy, že to nebudu umět obsluhovat, tak je to nakonec velmi jednoduchá záležitost.

Denisa Simona 20.03.2023

Dívala jsem se, že mají tady tento https://www.orava.eu/cz/cs/pakovy-espresso-kavovar-es-300. Jak se s tím pákovým pracuje?

Sandriskaa 10.12.2014

Ahoj, jojo ja budu urco objednavat darky pres internet a zda se mi ze kazdej rok je to se mnou horsi a horsi a pristi rok podle me objednam uz snad uplne vsechno z internetu :D koukala jsem na kavovary a opravdu krasny!! <3 bohuzel takove veci jsou nad muj rozpocet ale videla jsem ze je tam i prazena kava a to zase moje babicka miluje, tak mozna ze objednam tu kavu. mas tam s nejakou prosim uz zkusenosti, kterou by jsi mi doporucila? diky :-D

StankaHoy Sandriskaa 17.12.2014

Jojo u me se ty darky objednavane pres internet taky jen kupi :D No neboj se ja jsem to nekoupila sama slozili jsme se na to skoro cela rodina :) mamka si hodne potrpi na dobrou kavu a nejlepe tu prazenou :) Jinak jak rikas tak jsem mamce k tomu kavovaru objednala i kavu rovnou a ochutnala jsem to a moc dobra byla! Objednala jsem tu Cuba Turquino Lavado. <3 fakt doporucuju


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat