Diskuse na téma Kontakt s jinými dětmi

05. 01. 2015 | Volný čas s dětmi

Ahojte všichni :-) Dcerce Sofince je rok a chtěla bych s ní začít chodit do nějakého kroužku, kde budou i jiné děti. V Praze bydlím krátce, tak se obracím o rady. Kam jít či naopak nejít. Nejraději bych nějaké aktivity se zpíváním či tančením.

Jaruškaa1 27.01.2024

Poraďte něco zajímavého pro celou rodinu v Praze, jenom něco tak na odpoledne :)

Sandriskaa Jaruškaa1 15.02.2024

Krásné je to ve Světě medúz na Pankráci, to určitě stojí za to. Mají udělanou krásnou audiovizuální expozici a spoustu druhů medúz :)

Dianadia Jaruškaa1 28.03.2024

Moc se nám líbilo v Galaxii barev v Chodově. Bylo to jako v barevném vesmíru, všechno interaktivní, děti z toho byly nadšený :) stihli jsme si i zapojit do soutěže o Ferarri :)

Vanesa1 30.07.2023

A co nějaký jednodenní výlet tak max. hoďku od Brna? Kde jste byli v poslení době a doporučili byste to pro děti okolo 8 let?

Pavlínna Vanesa1 20.08.2023

Tak to se k tobě hned přidám, taky budu ještě ráda za nějaký nápady ať ještě něco stihneme do konce prázdnin :-)

Bety-tyna Vanesa1 25.08.2023

Určitě stojí za to zajet do https://www.dinopark.cz/cz/vyskov je to kousek a nám se tam moc líbilo. Dinopark je parádní, mají tam spoustu atrakcí a v ceně jsme měli i vstup do vyškovské zoo :)

Vanesa1 Vanesa1 30.08.2023

To je super, vypadá to parádně. Líbí se mi hlavně jak tam píšou že tam je ten Babiččin statek, kde si můžou děti zvířátka i pohladit, naše dcerka tohle miluje, díky :)

Bety-tyna Vanesa1 31.08.2023

Ráda jsem poradila, myslím, že se vám tam bude líbit a ani vstupný není drahý takže je to fajn :)

Majka 26.06.2023

A kam vzít děti v rámci Prahy, kde se vyblbnou, socializujou atd.? Kam chodíte, kde to stojí za to? :-)

berberka Majka 01.07.2023

Taky budu ráda za tipy, jsme tady krátce a tak ocením zkušenosti rodičů, kteří to tady mají už zmáknutý :-)

Alizee Majka 04.07.2023

Zkuste zajít do https://www.galerieharfa.cz/ jsou tam dobrý obchody, výborný jídlo, dinopark a na terasách se dá moc hezky posedět a přes léto se tam teď pořád něco děje (akce pro děti i pro dospělý) :-)

BertikBer Majka 17.07.2023

Jojo tam chodíme rádi, dá se tam strávit klidně celý odpoledne je tam moc příjemně a pořád je tam co dělat :))

Magda5 Majka 01.12.2023

V Harfě jsme teď byli bruslit na střeše a na čtení Disney pohádek, dětem se to moc líbilo určitě tam před Vánocema ještě půjdeme nejen na vánoční nákupy :-)

Leona 05.05.2015

prvně jet nechcou a pak nechcou domu. Jsem matka, která je na ně sama, tak si rád od nich na chvíli odpočinu. Letos už je to lepší, to se už těší víc, protože jednou na ten samý co loni. Chtěla jsem se zeptat, nevyužíváte někdo příspěvků od pojistovny na tábor nebo školu v prirode? neco jsem četla, ale nevím hlavu a patu.děkuju

Eliška 13.04.2015

Jezdí vaše děti na tábory? těší se nebo spíš protestují?

trifidka 06.01.2015

Dobrý den, my chodíme do áčka, chodila jsem tam už na různé přednášky pro těhulky. Tak doporučuji mrknout na www.acentrum.eu jsem si jistá, že něco vyberete.

Leona trifidka 12.01.2015

Prosimtě zaujaly mě ty přednášky, můžeš mi doporučit nějakou konkrétní??

trifidka Leona 13.01.2015

http://www.acentrum.eu/workshopy-a-prednasky z těch pravidelných je super beseda o očkování a z jednorázovek jsem byla jen na těch co mě opravdu zajímaly, vzpomínám si, že jsem byla na jedné o emocích, o kojení a pak něco co se týkalo manipulace a výchovy mimča.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat