Diskuse na téma Prodej a koupě nového bytu

29. 01. 2015 | Hypotéka

Dobrý den, potřebovala bych poradit, tak to zkouším i tady. Bydlíme v Brně v 2+1, ale začíná nám tu být už těsno, proto bychom rádi koupili byt větší a přestěhovali se. Problém je v tom, že na koupi většího bytu nemáme dostatek peněz, pokud nejprve nedostaneme zaplaceno za náš starý byt. Ale samozřejmě ho nemůžeme nejdříve prodat a pak až kupovat nový. Nemáte nějaké rady, jak naši situaci synchronizovat, zařídit, abychom nebyli např. na dva týdny bezdomovci? :-D Díky!

Andrejka 30.11.2021

Jakým způsobem jste si zařizovaly domácnost co se týče spotřebičů ? Objednávaly jste si všechno naráz ? Popřípadě jaké elektro by jste mi doporučily ?

Terka Andrejka 06.12.2021

Mám toho hodně přes okay. Expedují poměrně brzo po dokončení objednávky a hlavně poskytují výnos, což pro mě byla priorita.

Andrejka Andrejka 27.12.2021

Tak to je super, že to vím, protože toto byl první eshop na který jsem se dívala a líbí se mi, že mají velký výběr značek.

Milena Andrejka 04.01.2022

Já mám hodně věcí od oravi. Mají svůj eshop, kde mají veškerou nabídku, takže dost věcí se mi podařilo objednat od nich https://www.orava.eu/cz/cs/

Lucka22 28.04.2017

Taky je možnost poradit se s nějakým poradcem. Dokáží u bank zařídit všelicos, takže za zkoušku nic nedáš. Sem tam si čtu nějaké "problematické" získání hypotéky a začínám být toho názoru, že kde je vůle, tam tu hypotéku opravdu získat lze :) Tady jsou nějaké ty příběhy: https://www.hypotecnikalkulacka.cz/aktualne-zpracovane-hypoteky

Laugher 08.01.2017

Nejprve by jste měli našetřit, prodat a potom koupit

Ilona 19.01.2016

My se za par mesicu budeme stehovat do nizkoenergetickeho bytecku, takze tohle uz nas vytacet nebudu a pocitam ze se rocne da hodne usetrit! :-)

Zuzinulka 08.12.2015

No to mi povidej, taky me to vzdy hodne vytoci

Alenka Zuzinulka 22.12.2015

Tak by s tim zenska chtelo neco delat :-) :-)

Alenka Zuzinulka 22.12.2015

Tak by s tim zenska chtelo neco delat :-) :-)

Nelka 25.11.2015

Az tolik jo? No to je uzasny! My spise vzdy jeste na energiich rocne doplacime

Zuzinulka 19.11.2015

Tak si to poradne procti, nekde jsem tam nasla kolik se da az usporit na energiich a bylo to az 15tisic rocne, coz je uzasne

Nelka 10.11.2015

Zuzinulka: Diky za odkaz, ta firma vypada moc dobre

Nelka 06.11.2015

Dekuji za odkaz, alespon to nemusim zbytecne hledat. No domky vypadaji moc dobre, nevis kolik se tam tak da mesicne usetrit?

Nikol 27.10.2015

Při prodeji či koupi dobu nebo bytu bych se obrátila na rkcoloseum.Nedávno jsme přes ně kupovali dům, dobře se snimi jedná a snaží se o co nejrychlejší vyřízení které u nás taky proběhlo.Nemluvě o vynikajícím přístupu.

petra Nikol 09.11.2015

dobrý den, byla jste s touto realitkou teda naprosto spokojená? I s realitním makléřem a přístupem? Mám bohužel špatnou zkušenost s jinou realitkou tak bych znovu nerada naletěla ...

Zuzinulka 25.10.2015

Jukni se primo na jejich strankach www.jrd.cz/projekty-jrd :-)

Nelka 15.10.2015

Prosim o lokalitu kde bych nasla takovy pasivni byty? S pritelem chceme z hnusneho panelaku pryc

Zuzinulka 06.10.2015

Je videt ze to maji vazne promysleny a clovek tam narazi hlavne na odborniky v oboru

Anna 19.09.2015

To ano, tohle maji vazne dobre reseny, neni nic lepsiho nez pritozene teplo

Dana 17.09.2015

Doporučuji obrátit se na realitku coloseum http://www.coloseumreality.cz/prodej-nemovitosti-27#kat-menu jsou výborní, prodávali jsme přes ně domek po babičce

Zuzinulka 23.08.2015

Pani, moc se mi libi jak maji vyresene to vetrani a taky ty velke prosklene okna, to musi bejt parada a kdyz je vedro zatahne se a je to, ale i té energie na vytapeni v zime se musi usetrit

Zuzinulka 27.07.2015

Nizkoenergerticke domy? A to se tam usetri pouze jen na elektrice nebo jak to maji udelane ?

Anna Zuzinulka 14.08.2015

No usetris tam snad na vsem..:D znami v jednom takovem bydli a moc si to chvali, jukni se tady www.jrd.cz/nase-vyhody to je primo ta firma od ktere maji bytecek..:-)

Elenka98 10.07.2015

Krasné byty ted delaji jako nizkoenergeticke, kde se hodne usetri na elektrine, no v dnesni dobe kdo to neuvita ze, co jsem koukala na jednu firmu, dela krasne byty v Praze, myslim ze je sen kazdeho pražaka v necem takovem bydlet

marybla 01.06.2015

Dobrý večer, my prodáváme nakonec byt s realitkou. Navíc se zálohou za byt, kterou nám realitka zprostředkovala předem. Pokud máte nějaké dotazy, ráda zodpovím. :-)

A nemůžeš se jich zeptat jak jsou s ní spokojeni?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat