Diskuse na téma Bioderma

Dobrý den, vyzkoušela jsem dermokosmetiku bioderma, jelikož jsem měla hodně depresí ohledně mé pleti a vyzkoušela jsem již opravdu kde, co. někdy jsem dokonce z některých tech pripravku dostala ekzem ci nejakou vyrazku. *2* a nakonec kdyz jsem to uz skoro vzdala jsem si objednala z iternetove lekarny lancier :) ted pouzivam na odliceni Bioderma Hydrabio H2O a k tomu krem Bioderma Hydrabio Legére krém. jsem tak spokojena, ze me ted nemuze nikdo v objednavani zastavit :D

ElaKrej 26.11.2018

Biodermu miluju, zachránila mi plet, miluju jejich odličovat a micelarní vodu.

Dorota 13.11.2017

jasně bioderma je superr značka,kamarádka mě odkázala na notino,tak už si ji objednávám tam a jsem nadšena protože do ruheho dne si to mužu vyzvednout na prodejně

klara 16.06.2017

taky oužívám biodermu a objednávám na notinu,je tam asi nejvýhodnější

Jitka 20.12.2016

Bioderma je dobrá kosmetika, teda aspon me moc vyhovuje a plet mi pekne zklidnila. Co jsem zatím kupovala, nejlíp jsem ji sehnala https://www.notino.cz/search.asp?exps=bioderma

magdalena 29.11.2016

taky jsem hodne řešila problemovou plet a me zas naprosto vyhovuji přírodní kremy od značky pevonia. kdyby jste nekdo chtěl vice info najdete na strankach pevonia.cz

uršula magdalena 19.12.2016

a jak dlouho to používáš? maš třeba i krémy na jinou problematiku? dekuji

slunkko 22.05.2016

měla jsem hodně podobný problém jako ty, ale já jsem teda zas narazila na značku sportique a od te doby už nic jineho, protože je jedina po které opravdu nemám žádné akzémy a nechtěné reakce. Takže pokud budete chtít změnu a nebo aspon vyzkoušet určitě neváhejte ;)

jak rikate chtela jsem vypadat hezky a mela jsem z toho porad spatny pocit.. to mate pravdu na kazdy typ pleti tzabira neco jineho. jojo slunicko uz super! :) tak tedy vyzkousim a uvidim dekuji za radu! :)

dobrý den, ano ja jsem se uz ted posledni dobou opravdu trapila *3* to je dobre ze to mate ozkousene na sobe a tak uz vite co presne vam sedi :) jiz jsem vyzkousela tolik produktu ze jedna zkouska navic me jiste nijak nezatizi :) tak super jiz mam objednano a snad tedy bude vse ok a konecne bude konec problemu. :) uz se taky tesim na slunicko, to moje plet potrebuje jako sul :D diky moc

olga.polka viky.beckham 10.04.2015

no to věřím obzvlášť my holky chceme vždycky vypadat dobře až dokonale a když máme takovéto trápení takto není vůbec jednoduché .. :-/ právě stějně si myslím, že dokud to člověk nevyzkouší na sobě tak si neůžebýt úplně jistý, že mu to co má doporučené pomůže. ale věřím, že ta bioderma by vám opravdu mohla alespoň trochu pomoct. :) to jo ale uz by melo byt trochu lepe a slunicko vykoukne! jsem zvedava co napisete, jak jste spokojena! :)

dobrý den, já mám ted taky takovy problem tak jsem rada, ze jsem na vas prispevek narazila! :) mne se dela maly ekzem vzdycky kdyz venku fouka studeny vitr. delaji se mi i liseje.. asi to tedy taky vyzkkousim kdyz biodermu tak doporucujete :) a odlicovak citite ze vam taky na tu plet pomohl? objednavate na lekarnalancier.cz , tak se to pise?

olga.polka viky.beckham 18.03.2015

dobrý den to jsem ráda, že to mělo nějaký účinek tento příspěvek a že někomu pomůžu :) no ja jsem na liseje taky trpela ale je to opravdu na to tu pokozku vcas a pravidelne chranit a pak uz to bylo v poradku :) zatim mi staci tady ty dva produkty ale premyslimi nad ostatnima i kdyz teda na tu kosmetiku nejsem nijak zatizena zrovna :D ano citim ze po odliceni je plet opravdu cista. ano presne tam :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat