Potřeby pro děti - kočárky, pleny, lahve, sedačky

Potřeby pro děti. Jak správně vybrat kočárek, jaké používat pleny, láhve, dudlíky, oblečení. Jak vybrat nejbezpečnější a nejpohodlnější autosedačku.

Internetové hračkářství45 příspěvků

V dnešní době se stávají online hračkářství trendem v nakupování hraček. Lidé mnohem více využívají ...

Petra 31.01.2023
Tady jsem ji kupovala já a děti jsou nadšené. Jsou teda už větší https://www.alza.cz/hracky/jizdenky...

Obuv pro děti - prosba0 příspěvků

Zdravím všechny maminky a tatínky, pokud máte 2 minutky času, prosím o vyplnění krátkého zaškrtávac...

Jaký fusak na zimu?36 příspěvků

Zdravím. Chtěla bych se s vámi poradit, jaký fusak pořídit na zimu. Chtěla bych pořídit pro mělou ně...

Alizee 27.12.2023
Dobrý výběr všech potřeb pro děti mají na bejbycentrum.cz, mají všechno od kvalitních a certifikovan...

Kočárky44 příspěvků

Ahoj, já jen že kdo by potřeboval kočárek jak už golfák nebo obyčejný, tak se mrkněte sem http://www...

PetrovaVladka 24.03.2024
Maminky, mám od nich sporťák značky PETITE&MARS Airwalk a je perfektní. Je lehký, skladný a přitom d...

Postele43 příspěvků

Zdravím dámy, ráda bych doporučila velmi pěknou stránku na postele, matrace a ložnice. Já jsem tam p...

Ilona 30.01.2023
Hele, díky moc za info. Dívej, vybrala jsem si tuto https://www.bakly.cz/villa-collection-deka-130x1...

Jaký teploměr pro mimčo?3 příspěvky

Jaký teploměr používáte pro mimčo? Kupovali jste ho už do výbavičky nebo později? Používáte jaký typ...

Momslifeandherson 01.11.2018
Infračervený dotykový teploměr. Za mě super. Měřím na čele už od narození a není problém. Používám h...

Nádobí pro děti18 příspěvků

Ahoj, jaké máte nádobí pro děti? Talíře a vidličky? Musí se při výběru dát na něco konkrétního pozo...

Vanda 31.10.2021
Od nich taky mám nádobí, je skvělý

Zkušenosti s nosítkem12 příspěvků

Čauky maminy, zkoušela jste některá nosítko na mimčo? Říkala jsem si, že bych to vyzkoušela, protože...

miška4 29.03.2024
Já jsem si vybrala na Crystalbaby.cz nosítko Ergobaby adapt a jsem s ním maximálně spokojená. Je poh...

Zkušenost s hvězdnou želvičkou0 příspěvků

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti s hračkou zvanou Hvězdná želv...

monitor dechu6 příspěvků

máte zkušenosti s monitorem dechu? Chtěla bych si ho pro miminko pořídit, zalíbil se mi ten za plenk...

Hanka 28.03.2019
Jakou značku sis pořídila a z jakým mají na výběr jestli si to pamatuješ ? Kde vůbec mají v Praze pr...

Ohřívač lahví30 příspěvků

Máte někdo zkušenosti s tím ohřívačem láhví? http://www.alenkaobchod.cz/detail/univerzalni-ohrivac-l...

EliškaJ 16.04.2020
Souhlasím! Skvěle se ním pracuje a žádný problém :) Kamarádka teď vybírala podle tohohle https://www...

autosedačka32 příspěvků

Zdravím v únoru se nám má narodit mimko a já se dívám po výbavě. Zrovna ted řeším aktuálně koupi aut...

Alizee 27.12.2023
My jsme autosedačku vybrali na Bejbycentrum.cz zkuste se podívat, mají kvalitní certifikované sedačk...

Hluboká korba17 příspěvků

Zdravím maminky, jaký byste doporučily hluboký kočárek? Požadavky mám takové, aby byl co nejvíce pro...

MajdaaD 27.12.2023
Já bych chtěla klasický houpací kočárek, nemáte někdo, kde jste koupili?

Stolní tenis4 příspěvky

Ahojte, přemýšlíme s manželem, že by jsme dětem a i vlastně nám pořídili stůl na stolní tenis. Nevít...

Marinak8 16.04.2015
To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, a...

Dětská postýlka38 příspěvků

dobrý den, vybírám postýlku pro naší malou, která se má narodit, ale značek je tolik, že nevím ktero...

Carry 19.02.2023
Holky, já jsem malými dávala takový pletený overálek. Jako jo, super věc, ale ten spací vak je prost...

Ostrava prodejna3 příspěvky

dobry den prosim o radu ci doporuceni na dobrou prodejnu v ostrave. budu zarizovat nejake vybaveni p...

olga.polka 25.05.2015
ja mam nejoblibenejsi znacku nebo nejvice mi vyhovuje znacka Cam od te mame asi nejvice takovych tec...

zem v pokojíku3 příspěvky

Co máte u dětí v pokojíku na zemi? Kamrádka mi doporučovala pěnové puzzle, ale mě se líbí víc koberc...

Katka 27.05.2015
Nene v hračkářství ne, na netu malyneposeda.cz. Rozhodnout se musíš ty, já bych se už asi ke koberci...

Plenky77 příspěvků

Holky můžu se zeptat zda jste někdo kupoval plenky z e-shopu Lekarna? Mají tam tedka akci na jedny, ...

Danka 29.03.2024
Tak jsem je zkusila a velká spokojenost, jsou opravdu pratické a krásně sajou a odvádí vlhkost, to j...

Dětský teploměr13 příspěvků

Ahoj, kompletuji výbavičku a potřebovala bych poradit s teploměrem. Nejdřív mě napadl digitální, ale...

Lucie 16.12.2015
Kupujeme pro sestru, která čeká mimi na Vánoce k výbavičce. Praktické dárky jsou nejlepší dárky. A t...

Péče o pokožku92 příspěvků

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se...

Tana 15.04.2024
Já taky používám AIO Bobánek a jsou ideální. Perfektně sajou, skvěle padnou, rychle schnou a co je p...

Jídelní stolička pro prcka7 příspěvků

Ahojda maminy. Jaké jídelní stoličky máte pro prcky doma? myslíte, že rostoucí je fajn? narazila jse...

Andrea 25.05.2016
Jé, i ti šmoulové jsou roztomilí :-)

Prací prásek pro alergika17 příspěvků

Nemáte tady nekdo zkusenost nejakým dobrým pracím práskem pro alergiky? je jich na trhu tolik, ze ra...

Alča 14.03.2024
Začala jsem používat tyto prací papírky https://ecohaus.cz/collections/vsechny-produkty. A za mě ted...

Prací prostředek pro miminko15 příspěvků

Dobrý večer, měla bych prosbu. Nevíte někdo o dobrém prášku pro mimčo. Spíše něco na citlivou pokožk...

Romana 20.11.2018
Já jsem používala pro své děti tento prášek https://2nature.cz/drogerie/prani/praci-gely-a-prasky/at...

Zimní oblečení 21 příspěvků

Maminky, kde nakupujete cenově dostupné zimní oblečení? Jelikož to vydrží opravdu jen jednu sezonu :...

Pavla 26.02.2023
Já přemýšlím nad těmi kamašemi, ale jsou do zimy nebo i do vnitřního prostředí?

Internetový eshop19 příspěvků

Ahoj, doporučí mi někdo internetový obchod s outdoorovým oblečením pro děti ?

MajdaaD 27.12.2023
A poradíte dobrý eshop s kvalitními potřebami pro děti?

Oblečení pro děti42 příspěvků

Ahojky, poradíte někdo, kde koupit levně oblečení pro děti? Děkuji

Pavla 26.02.2023
Děkuji za tip, mrknu na to. A asi vyzkouším nějaký kousek.

Kočárek16 příspěvků

Zdravím, mohla bych poprosit o radu, jaká značka prodává prostorné hluboké korby ? Co jsem tak proch...

MajdaaD 15.02.2024
Tak ten zrovna vypadá skvěle, děkuju za tip. Přesně něco takovýho jsem si představovala :-)

Problém s opruzeninami20 příspěvků

Pěkný den, nemá tu nějaká maminka zkušenost s touhle mastičkou Propanthen 365 Baby ?

Ninka 15.01.2023
Dříve jsem ho používala, ale nejvíce jsem spokojená s veškerou dětskou kosmetikou od Weledy, je sice...

Potřeby pro nejmenší16 příspěvků

Ahoj, tip na pěknou hračku pro malé miminko. Sestřina dcera bude mít narozeniny a nevím co koupit. D...

Alča 25.03.2024
Ano ano, věci jsou také netestované a hypoalergenní. :) Plenky jsem brala od Moltex Pure & Nature, h...

Emmaljunga4 příspěvky

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda nemáte některá kočárek značky Emmaljunga ?

Saša 30.03.2023
Vypadá luxusně, našla jsem na něj hodně dobrých recenzí takže už mám asi jasno, díky moc!

Plenky22 příspěvků

nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito plenkami ? www.muumibaby.cz Budu ráda za nějakou recenz...

Simona 04.04.2022
Nemám proti nim vůbec nic, sama je používám a to od Bella Happy.

Boty pro děti0 příspěvků

Chtěla bych se zeptat jaké botičky jste kupovali dětem, když začaly chodit ? Chtěla bych pro začátek...

Vánoční dárek pro děti17 příspěvků

Ahoj maminky, obracím se na vás s dotazem a tím pádem i prosbou o inspiraci. Co letos kupujete dětem...

Jitka 27.11.2018
Už jsem tu hru dětem koupila.Vůbec nevím,že se takové kostky prodávají.Děti budou hodně překvapené z...

Attipasky0 příspěvků

Nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito capáčkami ? www.attipas.cz ?

Drahé kočárky1 příspěvek

Jaký je váš názor na kočárky, co jsou cenově od 20 tisíc a výše ? S přítelem teď diskutujeme jestli ...

Alizee 27.12.2023
Já myslím, že do dvaceti tisíc se tá koupit top kočárek, stačí vědět na co koukat při výběru ;)

láhev do školy0 příspěvků

chci se zeptat,jakou láhev dáváte dětem do školy.Malá má ráda čajík a než dojde do školy tak ho má j...

Vigantol10 příspěvků

Dává tu některá z maminek Vigantol ? Docela by mě zajímaly názory tady na ty kapičky. Myslíte, že je...

Janina 20.11.2018
Aha, dekuji, ja si rikala ze jsem o nem jeste neslysela. :-) Take se na nej zeptat. Predpokladam, ze...

Vlhčené ubrousky pro děti22 příspěvků

Dají se u nás sehnat vlhčené ubrousky bez chemie a bez parfemace ?

Kaficko11 18.12.2022
Zaujalo mě že jsou bez chloru a dalších dráždivých složek. Dcera má hodně citlivou pokožku, takže je...

Kočárek přes internet11 příspěvků

Je tu nějaká mamča, co objednávala kočárek přes internet ? Zajímalo by mě jestli vám přišel v pořádk...

anastaziaa 28.02.2024
Máme tenhle https://www.crystalbaby.cz/127-joolz-day a je skvělý, snadno se s ním manipuluje, jde sn...

Co na rýmu u mimča0 příspěvků

Prosím pěkně co jste dávali dětem na ucpaný nosík ? Snažím se co nejvíc odsávat a prošplíchávat mořs...

Deka pro dítě se jménem1 příspěvek

Holky, kde prosím kupujete dečky pro děti se jmény ? Nedaří se mi to nikde sehnat :(

Nikča 31.01.2019
Já jsem ji nechávala dělat tady a jsou fakt boží :) www.mimmo.cz/Personalizovane-deky. Jsou hrozně p...

Kočárky Praha8 příspěvků

Na jaké prodejně v Praze mají pěkný výběr kočárku pro sourozence a dvojčata prosím ?

anastaziaa 28.02.2024
Já mám tenhle https://www.crystalbaby.cz/127-joolz-day a jsem s ním moc spokojená. Snadno se skládá,...

Výbava pro mimčo15 příspěvků

Kam v Praze vyrazit pro kompletní výbavu pro mimčo, aby člověk nemusel lítat z obchodu do obchodu ? ...

MajdaaD 27.12.2023
Můžete poradit kvalitni autosedačku pro novorozence? Moc díky za všechny rady.

Šidítka3 příspěvky

Pěkný den, nemáte prosím zkušenost s šidítky a dudlíky ? Které vaše dítě přijalo ? :( Já už nevím ja...

Kája 02.04.2019
Stát se může všechno, ale díky tomu, že to mají tvarově přizpůsobené tak by se to stát nemělo, proto...

Autosedačka9 příspěvků

Mohla bych dostat doporučení na kvalitní, bezpečnou a cenově přijatelnou dětskou autosedačku ?

Nadiaa 27.12.2023
A jakou autosedačku poradíte pro 2,5 roční dítě? Kde jste koupili?

Dudlíky2 příspěvky

Ahoj, ráda bych se tu poradila ohledně výběru dudlíku. Taky by mě zajímalo co je pravdy na tom, že d...

Eva 18.07.2019
Tak to u nás vyhrály dudlíky od Tommee Tippee.

Učící hrníčky 0 příspěvků

Ahoj, doporučíte mi prosím učící hrníčky ?

Hygiena u dětí6 příspěvků

Ahoj, nemáte zkušenost s nějakými přípravky na intimní partie, co jsou určené pro děti ?

Sandriskaa 28.01.2024
Taky mám od Bobánka látkovky a jsou moc fajn, je to s nima úplná pohoda jako s jednorázovkama, ale b...

Plenky25 příspěvků

Ahoj, mohla bych poprosit o doporučení kvalitních plínek, prosím jenom jednorázové, které mají dobro...

miška4 18.01.2024
Tak ty vypadají zrovna super. Líbí se mi, že vypadají, že budou na použití stejně pohodlné jako jedn...

Výbavička do postýlky16 příspěvků

Ahoj, přemýšlím, že bych si pořídila kompletní výbavičku do postýlky, abych to nemusela shánět po je...

Alizee 27.12.2023
Koukněte na https://www.bejbycentrum.cz/ mají super výběr kvalitních věcí pro děti ;)

Hrací podložka 3 příspěvky

Ahoj maminky, odkud máte podložku na hraní pro děti?

Tana 11.05.2021
Koukám na jejich nabídku, myslíš tu oboustrannou magical dream?

Opruzeniny 15 příspěvků

Ahoj maminky, co se vám osvědčilo na opruzeniny?

Alizee 25.01.2024
Jsou to tyhle https://bobanek.eu/aio-all-in-one-pleny jsou skvěle ušité, takže perfektně sedí a výbo...

Suchá a šupinatá kůže 10 příspěvků

Doporučíte něco hojivého na hodně suchou a citlivou pokožku?

Bety-tyna 22.09.2021
Určitě ho zkus ;-)

Co na drobná poranění 2 příspěvky

Co dávate dětem na drobná poranění nebo škrábance, aby se jim to vyčistilo a zatáhlo? My to teď máme...

Mnada 30.08.2021
Já vždycky hned nastříkám ranku touhle desinfekcí https://www.vheco.cz/e-shop/prostredek-na-dezinfek...

Strava pro děti10 příspěvků

Jak u dětí řešíte stravu ? Máte striktně daný jídelníček nebo povolujete i tyčinky nebo smetanové kr...

Bohu 22.09.2023
No kupované slazené jsem začala dávat cca od toho roka. Od sedmi osmi měsíců jsem dělala doma "pribi...

Šetrná desinfekce na ruce4 příspěvky

Sháním nějakou šetrnou desinfekci na ruce i pro děti. Něco účinnýho a ideálně co nejvíc přírodního. ...

Reni 01.11.2021
Neštípe, já ji používám na desinfekci odřenin apod. a neštípe vůbec

Kousátko3 příspěvky

Vybírám kousátko, podělte se prosím o tipy kde jste vybírali :) díky

anastaziaa 31.10.2021
Moc se mi to líbí, děkuju za tip

Klip na dudlík 6 příspěvků

Ahoj, kde jste kupovali klip na dudlík? Hlavně aby byl z kvalitního materiálu. Díky :-)

Lenka 28.03.2022
Proč? Je to barveno přírodně a nehrozí nic. Je od narození a nádobí je ze 100% silikonu a nehrozí ni...

Hrníček pro miminko1 příspěvek

Ahoj maminky jaký máte hrníček pro miminko? Poraďte nějaký opravdu kvalitní. Děkuju

Lenka 20.11.2021
Taky budu ráda za tip, zrovna vybírám :)

Kojenecká voda1 příspěvek

Sháním filtr na pitnou vodu, který dokáže přefiltrovat vodu na kojeneckou, doporučíte? Dívala jsem s...

Dianadia 03.12.2021
My od nich máme filtr od Dionely už několik let a jsme fakt spokojení. Finančně vychází moc dobře a ...

Kousátko 8 příspěvků

Vybírám kousátko, podělte se prosím o tipy kde jste vybírali :) předem děkuju

Šárka 25.05.2022
Mockrát děkuju za tip, jdu to zkouknout pořádně.

Výbavička do postýlky 6 příspěvků

Sdílejte prosím tipy kde koupit kvalitní výbavičku do postýlky, děkuju :-)

Sandra 02.03.2022
Ta je moc pěkná ! Akorát k tomu košíku je potřeba ještě dokoupit matraci ?

Nádobí pro nejmenší0 příspěvků

Vybírám nádobíčko pro naši malou líbí se mi nabídka od Desami, máte od nich někdo něco?

Kvalita vody1 příspěvek

Uvažuju nad filtrem pitné vody přímo ke kohoutku, abych ji mohla používat i na vaření a na pití a ne...

Nika 21.12.2021
Taky nad takovým filtrem uvažuju tak budu ráda za zkušenosti

Podrážděná kůže 7 příspěvků

Co vám pomáhá na podrážděnou kůži na zadečku?

Alizee 25.01.2024
Používám tyhle https://bobanek.eu/aio-all-in-one-pleny tak na ně koukni. Moc hezky sedí výborně odvá...

Plenky do porodnice5 příspěvků

Jaké plínečky by jste mi doporučily vzít do porodnice ? :)

Pavla 20.05.2022
V drogérii je nemají a objednávám si je tady z toho eshopu :) https://www.levnepleny.cz/nappy/

Dětská dečka do kočárku1 příspěvek

Kde maminy kupujete dečky do kočárku ?

Adéla 10.04.2022
Dost věcí pro děti jsem objednávala z tamaiti.cz a dečku do kočárku taktéž. Mají je moc hezké a hlav...

Plínky s vysokou absorpcí4 příspěvky

Doporučte mi prosím plenky s vysokou absorpcí?

Bára 22.09.2022
Taky kupujeme plínky od Nappy. Mám doma dvojčátka a hledala jsem plíny, co budou kvalitní, ale zárov...

Špatné plínky3 příspěvky

Prosím vás, už zkoušíme čtvrtou značku plínek a malé dělají pořád zle :( nevíte, co by jí v tom mohl...

Silva 22.09.2022
Akorát v tom balení je rozdíl :) proto eko ;) . Já jsem kupovala ty klasické https://www.levnepleny....

Imunita u dětí1 příspěvek

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit co začít dcerce dávat, abych ji neměla pořád doma, protože ne...

Silva 12.09.2022
Co ti můžu doporučit je sirup od altaherby. Ovšem je potřeba ho dávat dlouhodobě jelikož hned se ten...

čištění uší2 příspěvky

Jakým způsobem dětem čistíte uši?

Pavla 21.09.2022
jo jo, a cenově to taktéž vychází dobře

Potřeby pro miminko8 příspěvků

Dobrý večer, poradíte - shání výbavičku pro miminko do postýlky a taky zavinovačku a fusak. Poradíte...

Maratonka 23.01.2024
Tady máte odkaz přímo na jejich stránky, kde najdete veškeré informace www.feedo.cz/feedoclub

Kojenecké mléko20 příspěvků

Jaké kojenecké mléko je podle vás nejlepší náhrada za mléko mateřské? Jde mi hlavně o složení, aby o...

anastaziaa 27.09.2023
Hele tak se mrkni na tento https://www.sunar.cz/produkt/sunar-premium-2, ten premium je fakt dobrý, ...

Výběr kojeneckého mléka10 příspěvků

Podle čeho jste vybíraly počáteční kojenecké mléko?

Bety-tyna 02.11.2023
Nám vydrží skoro rok a potom se jenom regeneruje, nekupuje se celý znovu. Jinak u tohohle mi přijde ...

Kojenecká voda9 příspěvků

Kupujete balenou kojeneckou vodu? Já teď četla že v testech ty balený vody nejsou moc kvalitní tak p...

Denisa N 28.01.2024
Nám vydrží cca tak rok, potom jim ho posíláme na regeneraci, nekupuje se nový filtr :-)

Filtr na pitnou vodu7 příspěvků

Máte někdo zapojený filtr na pitnou vodu? Vyplatí se to? Od koho je nejlepší koupit atd. Díky moc :-...

Tana 02.03.2023
Tak to zní dost dobře, nečekala jsem že to může vydržet tak dlouho. Díky moc :)

Kvalitní autofusak1 příspěvek

Potřebujeme pro miminko autofusak. Ještě stále je zima a já jsem doufala, že to budu řešit až na pod...

Monika 09.04.2023
Ahoj, my jsme nakoupili část výbavy u značky Little Angel. Mají krásné a funkční věci. Autofusak pro...

oblečení pro mimčo5 příspěvků

Ahooja .. začínám nakupovat výbavičku pro dítě.. zajímá mě hlavně oblečení.. chtěla bych pro svoje d...

Karol 28.04.2023
Není za co :-) věřím že tam dobře nakoupíš a budeš spokojená ...

Zdravá voda0 příspěvků

Jakou vodu používáte když vaříte dětem? Já balené moc nevěřím a tak uvažuju nad filtrem na pitnou vo...

Chrániče na bradavky4 příspěvky

Maminky, nemáte některá zkušenost s chráničema na bradavky? Osvědčily se Vám a kde je koupit?

Dominka_K 17.07.2023
Holky, taky jsem na jejich videa nakoukla a jsou super. No a chrániče na bradavky už taky mám a je t...

Zubní hygiena u dětí2 příspěvky

Dobrý den, jakou zubní pastu kupujete svým dětem? A jaké kartáčky prosím? Dceři bude 7 let a myslím ...

anastaziaa 22.09.2023
Děkuji pěkně za tip a názor, Krásný úsměv jsem neznala, takže přínosné. :) Jahodová pasta pro děti ...

Pelíšek pro miminka3 příspěvky

Zdravím Vás maminky, nějak jsem to tady nemohla dohledat, tak bych se chtěla zeptat zda jste používa...

Bohu 27.09.2023
No podívej se, tyhle pelíšky jsou navržené ve spolupráci s dětskou fyzioterapeutkou už jen to je zná...

Sportovní kočárek8 příspěvků

Zdravím, jaký máte sportovní kočárek a doporučíte mi ho? Chci hlavně, aby byl skladný, lehký a přito...

Koki 27.01.2024
Mkrni na parametry https://www.crystalbaby.cz/ergobaby-metro-deluxe-kocarek-london-grey, měl cca 8 k...

Sportovní kočár6 příspěvků

Dobrý večer, doporučíte mi praktický, prostorný a lehoučký sportovní kočár? Jaká značka se Vám osvěd...

Lucka 23.11.2023
Určitě, korbička jde dokoupit a kola jsou odpružená. :) Já jsem kupovala tento typ https://www.cryst...

Kočárek Moon Clicc3 příspěvky

Dobrý večer, vybrala jsem si kočárek Moon Clicc - máte ho někdo? Jste spokojení?

Denisa5 11.11.2023
Maminky, taky mám kočárek od značky Moon, jen jinou řadu a jsem spokojená. Určitě bych šla do této z...

Nosítko pro miminko3 příspěvky

Maminky, mám synka - má 3 měsíce a přemýšlím o koupi nosítka. Doporučíte mi nějaké konkrétní, se kte...

Dankovka 08.12.2023
Mám konkrétně toto nosítko www.crystalbaby.cz/ergobaby-adapt-nositko-soft-flex-mesh-pearl-grey v krá...

Kvalitní a teplý fusak3 příspěvky

Maminky, chtěla bych si pro syna (6 měsíců) koupit ještě jeden fusak - s jakou značkou jste spokojen...

Andanka 13.12.2023
Holky, taky na jejich stránky nakouknu - čekám miminko za měsíc a ještě mi nějaké věci, jako třeba f...

Prodejna s velkým výběrem kočárku - České Budějovice4 příspěvky

Dobrý den, maminky poradíte nějaký super obchod, kde mají velký výběr kočárků a třeba i pomůžou a po...

Dubova 06.12.2023
Vypadá moc dobře - díky za odkaz! Maminky si dost tuto značku chválí, takže tento kočárek přidám do ...

Nosítko pro miminko3 příspěvky

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s nosítkem pro miminka? Vyplatí se koupit? Je to dobrá věc?...

Dominka_K 24.01.2024
Já mám toto od značky Ergobaby a je super www.crystalbaby.cz/ergobaby-adapt-soft-touch-cotton-onyx-b...

Buy Real and Fake Passports,0 příspěvků

Buy Real and Fake Passports, ID Cards, Driver's Licenses with counterfits money Euros pounds dollars...

Dětské příbory1 příspěvek

Ahoj, od kdy dáváte dětem nerezové příbory? Díky

kikinkadob 17.02.2024
Hele prakticky hned od začátku, co byly děti schopné něco napíchnout na vidličku, lžíce jsme ale pou...

Bavlněné plenky místo jednorázových3 příspěvky

Dobrý večer, maminky - používáte někdo na klasické přebalování bavlněné plenky? Jak jste spokojené?

Ella789 12.03.2024
Ano, tady máte odkaz přímo na svrchní kalhotky na suchý zip https://bobanek.eu/svrchni-kalhotky/svrc...

Ochrana proti sluníčku 2 příspěvky

Ahojky holky, ráda bych trochu poradila co používáte v létě na ochranu před spálením pro svoje děti?...

Niccol 25.03.2024
Jé paráda, tak moc děkuji rovnou i za odkaz na Alphanovu. :) Já jsem ještě nic nezkoušela, min rok j...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567

aviváž - miminko3 příspěvky

zdravím, miluju provonene prádlo,ale malej se mi zřejmě osypává z aviváže , kterou dávám, máte holky...

Livka77 07.04.2024
já kupuji tuto https://www.milujubio.cz/almawin-bio-avivaz-pomerancovy-kvet-750-ml je na bázi přírod...

V čem nosíte miminka?3 příspěvky

Maminky, co se Vám osvědčilo na nošení prcka? Mám dcerku - 3 měsíce a pořád by se nosila.

Denisa5 15.04.2024
Mám přesně toto od značky Ergobaby www.crystalbaby.cz/ergobaby-adapt-nositko-soft-flex-mesh-onyx-bla...

WWW.KINGTRUST.TO SELL DUMPS TRACK 1&2 CLONED CARDS ATM TOP 1 GOOD CASHOUT PAYPAL FUND TO ACCOUNT CASHAPP ZELLER PAYONEE TRANFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SEARCH SITE LEGIT SELL DUMPS TRACK 1*2 CC CLONED CARDS ATM PAYPPAL CASHAPP PAYONEE ...

Cloned CCv CARDS DUMPS TRACK 1&2 (www.kingtrust.to)MOST PRESTIGE EXCLUSIVE IN THE MARKET EXPERIENCE OVER 20 YEARS IN THE0 příspěvků

DUMPS ATM TRACK 1&2 SKIMMER(www.kingtrust.to)FULLZ DEAD UK CLONED CARDS PIN ATM CASHAPP PAYPAL BANK ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat