Trápí mě - manžel, manželka, moje vlastní maličkost

Trápí mě. Máte pocit, že z dětí, manžela, rodičů, tchýně či souseda zešedivíte? Podělte se o své starosti.

sleva na nájem........1 příspěvek

dobrý den, bydlím ve státním panelovém domě. Začala se na něm provádět velká rekonstrukce, která bud...

Laugher 28.01.2017
To určitě nemáte

Problémy s matkou13 příspěvků

Ahojky, mám neustálé problémy s matkou. Nejdřív to byla přehnaně zdravá strava - ale tak to člověk j...

Laugher 28.01.2017
To bych se asi zbláznila, kdybych nevycházela s mámou

Chat s poradkyní na lásku a vztahy Mgr. Evou Ráčkovou (26.8.)97 příspěvků

Přijďte ve čtvrtek 26. 8. od 19 do 21 hodin do našeho diskusního fóra, kde s vámi vaše trápení probe...

Marek 11.04.2024
Většina lidí v dnešní době trpí a trpí bolestmi v různých vztazích a jejich zdraví, protože je těžké...

Jakou větou vás partner dokáže zaručeně vytočit?30 příspěvků

Máme je rády, ale někdy utrousí větu, po které se rozpálíme doruda! Jaké je ta vaše, které vás dokáž...

Laugher 28.01.2017
Mě vytáčejí hlavně jeho blbé nálady a když mě do něčeho nutí

Nejhorší partnerův zlozvyk 34 příspěvků

Každý z nás má nějaký ten nešvar. Jaký je zlozvyk vašeho partnera, který vás dokáže rozpálit do ruda...

Laugher 28.01.2017
Můj přítel neustále za vše děkuje

Miluji ho, ale nevěřím mu...19 příspěvků

no nevím prostě co mám dělat...

Laugher 28.01.2017
Musíte mu to povědět

Co musí udělat, abych si z toho sedla na zadek :)43 příspěvků

Rády se necháváme mile překvapovat od svých parnerů. Co by ale ten váš musel udělat, abyste si z toh...

Anna 12.12.2020
mě dostaně, když muž je chytrý a hezky voní. Což je v dnešní době hodně ojedinelé. Sama použivam pa...

Jako rozdvojená osobnost2 příspěvky

Po třiceti letech manželství si připadám jak rozdvojená osoba. Problémy se táhnou několik let. Manže...

Laugher 28.01.2017
Tak to máte teda dost velký problém

moc mlada manzelka?5 příspěvků

Ahoj,omlovam se ze zasahuji do damske diskuse ale potrebuji poradit s manzelkou,jsme svoji teprve 8 ...

Jirka 05.01.2017
Už podle tvého dotazu vidím,že se ti pomoci nedá.Na to aby jsi si zjednal doma autoritu je asi už po...

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Hello Dear kwesi67@hotmail.com, I'm karine i saw your profile and i love it, i think we can make it...

Problémy s erekcí18 příspěvků

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Manžel má problémy s erekcí. Koupila jsem mu přípravek Erectan...

Dana 22.12.2022
Tyjo to je fakt velký výběr.. mohla by jsi mi poradit co z toho obchodu ekondomy vybrat aby to bylo ...

Valentýn3 příspěvky

Čím se s partnery obdarováváte na sv. Valentýna ? Slavíte tady ten svátek vůbec ?

Anička 25.01.2024
Přesně tak zrnková https://www.coffeespot.cz/, ale mohou Vám ji i namlít, mají hned několik možností...

Trusted Lost Love Spells Caster0 příspěvků

My heart was broken💔💔💔💔💔💔💔💔 I Never believe i will get back my Ex again until Dr makabe ...

I NEED AN URGENT LOVE SPELL CASTER TO RESTORE MY BROKEN RELATIONSHIP WHATSAPP +23481087282560 příspěvků

Hello everyone my names are ALEX JACKSON from the UK, I want to use this golden medium to appreciate...

Spiritual healing for lost love problems +27605538865 Mama Naledi0 příspěvků

Spiritual healing for lost love problems +27605538865 Mama Naledi Spiritual Healer to appease the a...

URGENT LOVE SPELL CASTER TO BRING BACK YOUR EX LOVER WHATSAPP +2348108728256 0 příspěvků

Hello everyone my names are ALEX JACKSON from the UK, I want to use this golden medium to appreciate...

I Need A Real Spell Caster To Help Me Bring Back My Ex Lover Urgently 2023/2024,WhatsApp +1 661 525 41460 příspěvků

Hello....... My name is Morgan. This is a very joyful day of my life because of the help Dr Tebe has...

I NEED A POWERFUL LOVE SPELL CASTER TO RESTORE MY RELATIONSHIP AND BRING BACK MY EX HUSBAND +2348124644470 0 příspěvků

URGENT AND EFFECTIVE LOVE SPELL CASTER TO HELP YOU GET BACK YOUR EX LOVER VERY FAST WHATSAPP +234812...

I WANT MY EX BACK TO ME FAST WITH THE HELP OF A GREAT VOODOO LOVE SPELL CASTER 2024 WhatsApp +23481246444700 příspěvků

URGENT AND EFFECTIVE LOVE SPELL CASTER TO HELP YOU GET BACK YOUR EX LOVER VERY FAST WHATSAPP +234812...

I NEED THE FATHER OF MY KIDS BACK WITH THE HELP OF A REAL LOST LOVE SPELL CASTER 2023/2024 WhatsApp +23481246444700 příspěvků

URGENT AND EFFECTIVE LOVE SPELL CASTER TO HELP YOU GET BACK YOUR EX LOVER VERY FAST WHATSAPP +234812...

+27687016692 Authentic Voodoo Love Spells in USA, Canada, Australia0 příspěvků

+27687016692 Authentic Voodoo Love Spells in USA, Canada, Australia, I specialize in all kinds of sp...

2024 I NEED MY EX BACK WITH THE HELP OF A POWERFUL LOVE SPELL CASTER URGENT DRTEBESPELLTEMPLE@GMAIL.COM 0 příspěvků

URGENT EFFECTIVE LOVE SPELL DR. TEBE TO GET YOUR EX BACK FAST TO SAVE AND RESTORE YOUR MARRIAGE! +1(...

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡0 příspěvků

购买真假护照、驾驶执照、身份证、出生证明、文凭、SS 卡、签证、绿卡 超高真实质量WHATSAPP .......+4915219502430 以及假护照和文件 请通过以下地址联系我们 电子邮件...

(( +256750134426 ))➸(100%) DEATH SPELLS CASTER IN USA UK PORTGUAL NORWAY POLAND SWEDEN NEWZAELAND GERMANY ITALY MALDIVES.0 příspěvků

(( +256750134426 ))➸(100%) DEATH SPELLS CASTER IN USA UK PORTGUAL NORWAY POLAND SWEDEN NEWZAELAND GE...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS TRACK 1&2 PIN Clone cards are spammed credit cards with clean funds.PAYPAL CASHAPP TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO CC CLONED CARDS SKIMMER POS ON ATM DO FROM DUMPS TRACK 1&2 CODE 201/101 SELL BANK L...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat