Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte novinky v žehlení a vysávání a vyhrajte napařovací žehličku!

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

7. 2. 2019 | Testování

Hledáme 15 testerek, které s námi otestují nejnovější žehličky Tefal a vysavače značky Rowenta. Přijďte si se svým partnerem, kamarádkou, kamarádem nebo třeba někým z rodiny vyzkoušet nejnovější pomocníky do domácnosti a kromě testování, skvělého jídla, pití a dárku pro všechny na vás čeká i soutěž o jeden z úžasných testovaných výrobků. Přihlaste se ještě dnes!

Vysavače značky Rowenta a žehličky Tefal patří k nejkvalitnějším na českém trhu. Ostatně se o tom bude moci přesvědčit 15 z našich testerek a jejich doprovod. Tak pozvěte partnera či partnerku, kamaráda nebo kamarádku či jiného blízkého a přijďte společně na naše Zážitkové testování!

Co budeme společně testovat

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845) nabízí spojení vysokého parního výkonu s unikátním systémem proti vodnímu kameni, takže je zárukou dokonale účinného žehlení. Zcela nová unikátní technologie filtru mikročástic vodního kamene pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Proměnlivý parní výkon až 60 g/min zase zajišťuje maximální efektivitu a obzvláště výkonný parní ráz 260 g/min si poradí i s nejodolnějšími záhyby.

Zcela nový unikátní systém proti vodnímu kameni s inovativním filtrem mikročástic nabízí účinek 2 v 1: filtr zachycuje vodní kámen a k prádlu se dostane jen čistá pára. Filtr mikročástic vodního kamene lze snadno vyjmout a vyčistit.

Nejvýkonnější napařovací žehlička značky Tefal: Příkon 3200 W pro rychlé zahřátí a vysoký výkon. Intenzivní parní ráz 260 g/min pomáhá při žehlení silných látek a snadno si poradí i s nejodolnějšími záhyby. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean přináší nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje také optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu.

Díky funkci Automatic Steam si nemusíte dělat starosti s volbou správného množství páry. Stačí vybrat teplotu odpovídající druhu prádla, které žehlíte, a žehlička se o zbytek postará automaticky. Nádržka na vodu o objemu 350 ml pohodlně vystačí i na dlouhé žehlení.

Cena: 3299 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Parní generátor bez bojleru Tefal Express Anti-calc

Žehlička s parním generátorem Express Anti-calc (SV8030 nebo varianta SV8053) s technologií proti vodnímu kameni disponuje dostatečně silnoupárou, která  odstraní všechny záhyby z jakékoliv látky. Přináší rychlé a spolehlivé výsledky a díky novému odnímatelnému sběrači vodního kamene pro snadnou údržbu, její výkon dlouho vydrží. Vysoce účinná parní stanice zahrnuje systém No-Setting, který zajišťuje bezpečné žehlení bez rizika popálení, a moderní technologii vyhřívané žehlicí plochy, která poskytuje dokonalý skluz.

Moderní technologie ochrany proti vodnímu kameni zajišťuje dlouhotrvající výkonnost páry s novým odnímatelným systémem sběrače vodního kamene, který usnadňuje údržbu. Dodává se také s praktickým příslušenstvím pro snadnou údržbu. 6,2barové čerpadlo přichází spolu s nepřetržitým parním výkonem 120 g/minutu pro rychlé a efektivní výsledky s mimořádným výkonem parního rázu 410 g/minutu pro vyhlazení i těch nejúpornějších záhybů.

Funkce snadného vertikálního napařování má bleskurychlou dobu rozehřívání pouze 30 sekund pro péči na poslední chvíli, která vám pomůže vypadat co nejlépe, kdykoliv to potřebujete. Žehlicí plocha Durilium AirGlide nabízí vynikající kluznost pro žehlení bez námahy, s optimální
distribucí páry.

Cena: 4999 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Vysokotlaký parní generátor Tefal Pro Express Ultimate+

Žehlička s parním generátorem Pro Express Ultimate+ (GV9620E0) přináší profesionální účinnost díky kombinaci nejsilnějšího parního výkonu a nové technologie Smart Steam. Inteligentní čidlo, které rozpozná pohyb žehličky a automaticky reguluje páru, poskytuje dokonalý zážitek z žehlení. Se svým jedinečným parním výkonem a chytrými moderními funkcemi je tato nová žehlička vysoce technologicky zdatným spojencem, který zaručuje ten nejlepší zážitek z žehlení pro dokonalé výsledky bez námahy.

Technologie Smart Steam představuje inteligentní čidlo, které rozpozná pohyb vaší žehličky a zajišťuje páru automaticky pro dokonalý zážitek z žehlení. Nevýkonnější žehlička od Tefalu s parním generátorem s technologií vysokotlakého bojleru s až 8 bary. Intenzivní parní ráz si poradí i s nejodolnějšími záhyby a je ideální při žehlení silných látek. Dokonalá technologie napařování optimalizuje spotřebu vody a poskytuje mimořádný nepřetržitý parní výkon 180 g/min. Pokaždé tak podává skvělé výsledky a usnadňuje rozžehlení záhybů.

Nová technologie Durilium AirGlide poskytuje nejlepší kluznost z výrobků Tefal, což přináší rychlé a nenáročné žehlení, díky 33% zvýšení kluznosti, a dlouhodobý výkon.

Cena: 12 999 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Parní čistič s vysavačem Rowenta Clean & Steam Multi

Parní čistič s vysavačem Clean & Steam Multi (RY8544WH) vám každý den šetří čas a zajišťuje bezchybný, zdravý a rychlý úklid všech typů podlah a povrchů. Objevte způsob dokonalého úklidu jedním tahem pomocí přístroje, který zvládne vše: vysávání a parní čištění podlah jedním pohybem, a k tomu parní čištění všech povrchů pomocí odnímatelného ručního parního čističe s řadou nástavců.

Pára dokáže vyhubit 99,9 % bakterií a choroboplodných zárodků, vydezinfikuje vaši domácnost bez použití čisticích prostředků a chemikálií, a nabízí tak zdravý úklid domácnosti bez alergenů a ohleduplnost k životnímu prostředí. Díky rozmanitému příslušenství vyhoví tento parní čistič všem vašim požadavkům při úklidu. Stěrku na okna využijete při mytí oken a zrcadel, koncentrátor páry při úklidu obtížně dostupných míst, speciální kartáč k čištění spár mezi obklady a mopy z mikrovlákna k osvěžení textilií. Kromě toho jsou součástí přístroje barevné univerzální kartáče pro všechny povrchy v koupelně (modré kartáče), kuchyni (oranžové kartáče) a ostatních místnostech (zelené kartáče).

Dopřejte si důkladný úklid tvrdých podlah jedním pohybem díky dvojímu účinku vysávání a parního čištění. Výsledkem je mimořádná čistota a hloubkový úklid za polovinu času. Na koberce můžete použít speciálně navržený nástavec Ultra Glider, který koberce jedním snadným pohybem vysává a současně čistí párou. Intenzitu páry lze díky polohám Eco a Max regulovat v závislosti na typu podlahové krytiny (parkety, dlažba, koberec atd.) nebo povrchu (nerezová ocel, sklo, textil atd.). Pokročilá cyklonová technologie zajišťuje vysoký stupeň separace prachu ze vzduchu, a přináší tak vyšší výkon a dlouhodobější výsledky úklidu.

Cena: 9990 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

Tyčový vysavač Air Force Flex 560

Bezdrátový vysavač Rowenta Air Force Flex 560 (RH9471WO nebo RH9472WO) dává vysokému výkonu v náročném terénu nový rozměr. Vyspělá technologie tohoto nového vysavače spočívá v geniálním a flexibilním tvaru, díky kterému se dostanete pod nízkým nábytkem až 5x dále, a v nepřekonatelném výkonu a snadné manipulaci. Úklid s ním úplná hračka! Navíc nabízí vysoký sací výkon až 100 Airwattů, takže si můžete dopřát úklid bez omezení, vysát prach ze všech koutů a uklidit celou domácnost rychleji než kdy předtím.

Nový digitální bezkartáčový motor nabízí až 2krát vyšší výkon na dosah ruky – sací výkon 100 Airwattů a kvalitní vysávání prachu pro jakýkoliv povrch. Doba provozu 35 minut: 21,9V lithium-iontová baterie nabízí rychlé nabití za 3 hodiny, takže můžete bez omezení uklízet kdekoli a kdykoli.

Objevte nový a neuvěřitelně snadný způsob vysávání díky chytrému designu s flexibilní trubicí, která vám umožní vysávat úplně všude, aniž byste se museli predklánět. Dopřejte si rychlé a účinné vysávání tvrdých podlah i koberců díky jedinečné hubici s osvětlením LED, flexibilní trubkou, díky níž se dostanete i pod nízký nábytek, a integrovaným kartáčům pro všechny povrchy.

Vysavač AIR FORCE přináší dokonalé pohodlí díky řadě vylepšených funkcí: bezsáčkové vysávání pro větší praktičnost, vylepšená ergonomická rukojeť pro snadný úchop, vypínač Push & Release, lehká konstrukce a praktická dobíjecí základna.

Cena: 11 990 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

Otestujte produkty Rowenta a Tefal se svým partnerem, kamarádkou nebo třeba sestrou!

Chcete se přesvědčit o skvělých vlastnostech vysavačů Rowenta na vlastní oči? Pak se společně se svým doprovodem přihlaste do našeho Zážitkového testování, které se koná 27. února 2019 od 17 hodin v prostorách Futurama Business park (building A), Sokolovská 651/136a v Praze.

Dorazte společně se svou kamarádkou (maminkou, sestrou, kolegyní, ale třeba i svým partnerem či partnerkou) a vyzkoušejte výše popsané produkty!

Testerky i jejich doprovod od nás jako poděkování za jejich čas získají dárek!

Všechny vybrané testerky a jejich doprovod, jež se Zážitkového testování zúčastní, budou navíc zařazeny do soutěže o napařovací žehličku Tefal Ultimate Pure.

Testerky získají 40% slevu na testované produkty! Výrobky nelze koupit na místě.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 15 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak si nejčastěji zpříjemňují žehlení.
HLASTE SE DO 25. ÚNORA 2018.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do Futurama Business parku v Praze, kde budou moci vyzkoušet vysavače Rowenta a žehlicí systémy Tefal a zapojit se do soutěže o žehličku Ultimate Pure.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

voljaro

16. 2. 2019

V létě žehlím na balkóně a poslouchám cvrlikání ptáčků. V zimě si pustím nějakou příjemnou hudbu. Nejpříjemnější žehlení jsem zažila, když nám v ulici opravovali plynové vedení a v domě byla příšerná zima. To jsem se na žehlení přímo těšila - až se alespoň trošku ohřeju

LáskaMimi

16. 2. 2019

žehlení mám. Moc ráda obzvlášť když zehlim protoho naše nejmladšího Miláčka vždy si zapnu očko a jde se krásně do práce 😉

4vladku

15. 2. 2019

Při žehlení ráda poslouchám hudbu, vlním se do rytmu a osvěžuji se dobrým pitím .

GabaSan

15. 2. 2019

Vzhledem k tomu, že žehlení musí počkat až půjdou děti spát, tak žehlím při uspávání. Mimčo kouká z postele, jak jezdím rukou sem a tam, skládám komínky a uklízím do skříní, a já mu u toho zpívám. Je to příjemně strávený čas pro mě i pro něj :)

janaro

13. 2. 2019

Pustím si u žehlení dobrou hudbu a zapálím aromalampu :) Důležité je také dobré denní světlo. Večer se mi proto žehlí hůř, ale také se tomu někdy nevyhnu. To hudbu vystřídá televize, kde je většinou nějaký dobrý pořad o vaření

Karolinenthal

13. 2. 2019

Zehleni si zprijemnuju tak, ze ho rada prenecham nekomu jinemu...preferuju veci mandlovat, kdyz to jde. A muzi umi krasne zehlit, zejmena sve kosile...fajn je vyprane veci ze susicky hned ukladat, zehlit jen to nejnutnejsi. Jsou taci, kteri dlanuji, tuto praktiku nepouzivam. Naparavaci zehlicka, ktera zehli i vertikalne je fajn, svetry, kabaty, dezinfikuje.

Oxana1

10. 2. 2019

Žehlení si zpříjemňuji krásnou hudbu a trochu si u toho i zatancuji :)

Verdona

10. 2. 2019

Žehlení je lepší ve dvou, takže žehlíme s mamkou společně a u toho máme puštěnou televizi, rádio nebo si prostě jen povídáme a jsme spolu Nejlepší je to v chmurný nebo deštivý den, kdy víme, že nám venku stejně nic neuteče a jsme raději hezky v teple domova

voljaro

9. 2. 2019

V létě žehlím na balkóně a poslouchám cvrlikání ptáčků. V zimě si pustím nějakou příjemnou hudbu. Nejpříjemnější žehlení jsem zažila, když nám v ulici opravovali plynové vedení a v domě byla příšerná zima. To jsem se na žehlení přímo těšila - až se alespoň trošku ohřeju

NicolletaVe

9. 2. 2019

Žehlení si zprijemnuji tím, že si pustím jako kulisu praskajici krb viz foto :) A jakmile je těch košil moc, tak me přítel vystřídá :)

Werka

9. 2. 2019

Při žehlení si ráda pouštím hudbu na kterou normálně nemám čas, ale musím při ní žehlit jen příjemné kousky. Jinak nejčastěji poslouchám rádio dvojku s dobrým programem

anninek

8. 2. 2019

Žehlení mě nebaví, přítel to ví, a tak se mi ho snaží všemožně zpříjemnit Čte mi různé zajímavosti na které narazí, vymýšlí na jaký film se pak podíváme, pouští mi písničky a vtipkuje Anebo se ke mně jednoduše přivine a já jsem šťastná, že i u takové maličkosti jako je žehlení mě podporuje

sarkah

8. 2. 2019

Když žehlím, ráda poslouchám hudbu a při tom tancuji do rytmu, spíš se kroutím u toho prkna Žehlení mě vždy bavilo a bude bavit

Miluš

7. 2. 2019

Žehlím u televize. Jednou ranou zabíjím dvě mouchy. Něco udělám a ještě se na něco podívám.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na večeři

Řecká musaka

10 hlasů
1h a 5min 508kJ 165 Kč

Řekové si umí užívat život. A to platí také o jejich k...

Zapečené kuřecí maso s těstovinou

9 hlasů
1h a 15min 883kJ 190 Kč

Večeře pro celou rodinu.

Poradny

Z jakého účtu mi přijde nemocenská?

Dobrý den,od 4. do 14. dne nemoci Vám vyplácí náhradu mzdy zaměstnavatel, od 15. dne nemoci Vám n... Více

Může být nevyčerpaný RP vyplacený jednorázově?

Dobrý den,v současné době je situace taková, že jednorázové doplacení nevyčerpané částky rodičovs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více