Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Kattulka 14.11.2019

Ahoj holky, jsem maminka tří děti a jsem na RD. SPolupracují s českou firmou a nakupuji u ní i výrobky do domácnosti - prací prášky, úklidové prostředky, kosmetiku pro děti atd. Je to pro mě lepší než chodit a hledat slevy, jezdit autem do obchodů i s dětmi a tahat se s těmi velikými balíky. Stačí pouze doporučit ostatním, to co vám se osvědčilo a můžete si přivydělat k mateřské nebo mít balíky zadarmo.POkud by jste měly zájem, napište, ráda vám se svším pomůžu. Pěkný den Katka

Sabina 02.05.2019

Našla sem si k rodičáku brigádu, ale ne na každý den v týdnu seženu hlídání, tak se dívám v Brně po soukromých školkách. Zaujala mě tahle, máte zkušenost ? https://www.dracek-skolka.cz/

Jiřina Sabina 13.05.2019

Sabino tady sem chodila se synem vloni, za mě bezvadná školka. Učitelky se tu k dětem chovaly moc hezky, taky se pořádalo spoustu akcí... já nemám co vytknout

Jana Jiřina 16.05.2019

Jak často jste dávala sem malého?

Jiřina Jana 19.05.2019

Chodili sme pětkrát týdně na 6 hodin :)

Kristýna Jiřina 22.05.2019

Jak to je ve školce Dráček o letních prázdninách? Od kdy do kdy je školka otevená?

Katy Kristýna 26.05.2019

Syna vodím také do školky Dráček. Je v provozu od pondělka do pátku od 7 až do 18ti hodin... takže dlouho, je to super. Státní školky jsou tak max. do půl paté a to prostě já která končím v práci až o pěti absolutně nestíhám..takže sem šťastná za tuto bezva školku!!!

Katka Katy 24.06.2019

Katy to máte pravdu, ty soukromé školky jsou v tomto výhoda a nejen v tom. Mám s touto školkou zkušenost z minulého roku a ten přístup učitelek tam byl k nezaplacení

Oluše Katka 04.08.2019

V soukromé Dráček mám tyto prázdniny syna a se školkou jsem také velice spokojená

dagmara 02.02.2019

Výdělek pro maminky na MD, studenty, důchodce, muže,ženy firma vyplácí každý týden, stačí ti PC a -1-2 hodinky času. Buťte páni svého času a vybudujte si stálý a trvalý příjem, je to tvrdá práce, ale stojí za to. Těším se na spolupráci.

dagmara 10.08.2018

Možnost přivýdělku s kosmetikou z bylinek, + další výhody, o info si pište.

Jana dagmara 16.11.2018

Holky nebyl tu někdo na císaři? jak moc to bolí po porodu? zvládla bych to i bez prášků od bolesti?

Kamila Jana 18.11.2018

Myslím, si že bez prášků od bolesti to nevydržíte... nebo to jsou alespoň moje zkušenosti.

Monika Kamila 20.11.2018

Holky dá se zařídit v lékárně, kde zaplatíte 4000 korun pumpička, která vám po operaci po dobu 3 dnů pumpuje analgetikum přímo rány a nemusíte tak brát prášky od bolesti. Lékárna to objedná a doručí přímo do nemocnice, kde vám bude zákrok vykonán.

Alča 21.02.2018

Příležitost k přivýdělku v oblasti kvalitních parfémů, kosmetiky a potravinových doplňků stravy. Pokud Vám voní parfémy světových značek, a nechcete utrácet za ně tisíce, napište mi zprávu. Kromě parfému nabízí dopňky ke zdraví, colostrum, Aloe vera, ale také i dekorativní kosmetiku. K ničemu Vás to nezavazuje, žádné poplatky, když píšu žádné tak opravdu žádné :-) Vše záleží na Vás, nemusíte ani nic prodávat. Už jen pro své nákupy se vyplatí se registrovat, budete mít slevu 30%, a to na pořád, a to není vše..Budete produkty nadšená, tak jako já. Produkty jsou ve vysoké kvalitě a cenově dostupné každému. O to je to v začátku jednodušší. Časově nenáročná a finančně velmi zajímavá příležitost již od patnácti let. Konečně přivýdělek který má smysl. Více info..Alenca81@seznam.cz

Aneta 08.02.2018

Nabízím přivýdělek u firmy Essens, která se zabývá prodejem kvalitních a velice oblíbených parfémů, produktů s Aloe Vera, doplňků stravy apod. Kontaktujte mě v případě zájmu na email AnetaBliznakova@seznam.cz

Lucie Nováková 19.10.2017

Prosím ó více informací na e-mail kewin09@seznam.cz Děkuji NOVÁKOVÁ

VENDULA RAŠKOVÁ 04.04.2017

dOBRY DEN MELA BYCH ZAJEM O PRIVYDELEK PROSIM O INFO DEKUJI

radim 02.02.2017

Hledam dispecerku na privydelek k md, pouze s vlastnimy kontakty na firmy,vytezovani pouze jednoho auta po cr-sk.:-p

loott 05.03.2016

Dobrý den. Ví tady někdo o nějaké práci z domu pro maminku na MD?

dagmara loott 13.06.2016

Dobrý den, zajímavý přivýdělek-prodej cukrovinek více info na email : levne-cukrovinky@seznam.cz

Krištof Jelen dagmara 01.02.2017

je s tím hodně práce,shánění výrobků a zboží, neustálé podávání inzerátů a výsledek velmi malý

berusak1@seznam.cz 10.02.2016

Chcete si přivydělat k platu nebo mateřské? Jde o české cukrovinky, potravinové doplňky, těstoviny s vlákninou, nízkokalorické i iontové nápoje, produkty pro péči o dutinu ústní, aloe vera, koktejly pro štíhlou linii a spoustu dalších výrobků. - žádné povinné objednávky - provizní bodový systém, který se nikdy nenuluje, ale načítá - velká podpora "shora" - do začátku obdržíte katalog cukrovinek + katalog výrobků Global3000, příručku a 12 pytlíčků vitamínového nápoje (na 12-22 litrů), vzorečky bonbonů. Nejste prodejní typ? Nevadí i tak si můžete s naší společností přivydělat. Registraci můžete využít "jen" pro levnější nákup pro vlastní potřebu. Pro celou ČR. Pište si nezávazně o info na berusak1@seznam.cz

Petr 26.08.2014

Dobrý den, mohl bych poprosit o bližší info do mailu tarakot@email.cz, moc děkuji.

jakuba 25.08.2014

Zajímavý přivýdělek s anglickou firmou Betterware, která je nově od roku 2013 i na českém trhu. Můžete vydělávat prodejem kvalitních výrobků pro domácnost, kosmetiku, wellnes produkty a další z katalogu nebo doporučením spolupráce dalším lidem. Využijte jedinečné příležitosti k jednoduché práci z domova a zaregistrujte se. Více na: www.betterware-web.webnode.cz

Paja 12.08.2014

xistuje skutečná práce přes internet ??? Na tuto otázku si můžete odpovědět sami a to dvěma zůsoby: 1. Neexistuje. V tomto případě nedělejte nic a dále očekávejte, že se Vaše nepříznivá situace vyřeší sama. 2. Pokud však tuto možnost připustíte, tak zbystřete a čtěte dál: Chápu, že mnoho z Vás již máte své zkušenosti s různými "ověřenými" nabídkami na internetu a jste nedůvěřiví a skeptičtí. Přesto mám pro Vás tip, který tento negativní pocit může změnit. Jedná se o práci pro zavedenou českou firmu, která svým členům díky internetu vyplácí velmi zajímavé peníze. Firma Vás zaškolí ( nenusíte nikam jezdit ), pomáhá Vám v začátcích a stále komunikuje. Vytváří dobrou atmosféru pro vlastní práci a to je rovněž dosti podstatné. Pokud máte vlastnosti, jako je píle, trpělivost a velké ambice, stačí kliknout na následující odkaz: http://paja.kmbyznys.cz Rád Vás přivítám v našem početném kolektivu. Přeji i Vám hodně štěstí a úspěchů !!!

Erikaxenie 22.07.2014

Zdravím všechny zájemce o přivýdělek z domu. Mohu touto cestou nabídnout 3 možnosti: 1. Staňte se ode dneška do 30.9.2014 vlastníkem akcií, vydělejte si peníze za akcie+možnost v budoucnu dostávat vyplácené dividendy . Akcie jsou zdarma připisovány každý den po registraci u celosvětové sociální sítě GAS. Buď se zaregistrujte ihned zde nebo si vyžádejte podrobné informace, které Vám obratem zašlu. Registrace do systému je zdarma. Práce je vykonávaná přes internet. https://www.globallshare.com/cs/2435707.html 2. Registrace a výdělky u Golden-affiliate. Práce je vykonávaná přes internet. www.golden-affiliate.cz/A166C0 Díky unikátnímu českému projektu vydělávají peníze na internetu již stovky lidí! Proč by jste nemohli patřit k nim i Vy ? Systém dovoluje 3 denní "práci na zkoušku" po registraci. Bude-li se Vám dařit, můžete pokračovat, nebude-li se dařit, o nic nepřicházíte... 3. tento třetí přivýdělek přivítají lidé, kterým chybí měsíčně pár set korun v rodinném rozpočtu (nízkopříjmoví důchodci, maminky na mateřské dovolené, nezaměstnaní ... Registrace do systému je zdarma a velmi jednoduchá práce, kterou zvládne opravdu úplně každý člověk, je vykonávaná přes internet . Velmi mne to mrzí - nemohu sem umístit odkaz, protože za zaregistrovaného zájemce jsou přidělovány body, které jsou proměňovány na peníze . Stačí, když mi zašlete e-mailem požadavek a systém Vás vyzve, aby jste se zaregistrovali. Jsem ve všech přivýdělcích vstřícnou sponzorkou, o moje spolupracovníky se starám tak, aby se jim dařilo. Kontakt: ERIKAXENIE@email.cz

Michaela 14.07.2014

Dobrý den, též bych poprosila o víc informací na mail miska.buri@seznam.cz. Děkuji.

Ruda 03.07.2014

Dobrý den, také prosím o zaslání informací -> Rudolfr13@gmail.com

Ivana 02.07.2014

Prosím,kdo má dobrou zkušenost s jakoukoli prací z domova,ať už na pc nebo cokoli jiného,pošlete mi kontakt,nebo jinak poraďte,zatím mám smůlu na podvodníky a darebáka. Děkuji,Ivana*3* ivanka.vrsce@seznam.cz

Denisa 02.07.2014

prosím info na denushka.s@seznam.cz . Děkuji

Renata Denisa 20.08.2014

Jen za přihlášení každý den ( 5 s.práce) si můžete vydělat až 9 dolarů denně. Výplaty až do 10.linie, takže je nejlepší pod sebe někoho zaregistrovat a výdělky mohou být až 35 000 měs. http://www.paidtologin.com?ref=44211*1*

Petra 06.05.2014

Ahoj taky bych tě ráda poprosila o více info na můj mail, budu ti moc moc vděčná, Děkuji plpf@seznam.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat