Móda

Co se dnes nosí, jak být in a sexy. Typy oblečení pro různé postavy, kde a co nakoupit, internetoví prodejci. Doplňky, kabelky, opasky, brýle…

OUTLET4YOU.CZ3 příspěvky

www.outlet4you.cz Outlet s originálním značkovým zbožím od světových designerů za nejlevnější ceny ...

Linda 17.05.2022
Kde mají pěkné značkové kousky je Genesis :). Na to, že je to sekáč, tak se tam dá nakoupit dobře.

Hip-hop oblečení0 příspěvků

Ahoj, již delší čas sleduji tento portál a Vaše články. Napadlo mě tedy, že se Vás na něco zeptám. ...

Eshop se světovými návrháři www.whitefashion.cz3 příspěvky

co třeba John Galliano? Ovlivnil vás jeho skandál? Tady se můžete podívat na jeho kolekci pro podzim...

Alex 23.05.2021
Jestli nad nima přemýšlíš, tak do nich. Mám tady ty a byl to nejlepší kup https://www.fashionavenue....

Skateshop - www.snowbitch.cz2 příspěvky

Dámské skate oblečení, Pánské skate boty, Trička, Kalhoty a další oblečení naleznete s online skates...

kosir 17.05.2013
plavky, šaty, topy a tílka ROXY, FOX, VOLCOM se slevou až 80% na http://www.sunsurfshop.cz ;-)

www.atraktivni.cz0 příspěvků

Ahojky, zde najdete zajímavé tipy přímo od vizážistky a odbornice na módu, koukněte se :-)

Otto0 příspěvků

Širokou nabídku oblečení a vybavení pro domácnost najdeš na www.otto-shop.cz, tak zkus mrknout :)

www.ikabelka.cz1 příspěvek

Elegantní kožené kabelky za atraktivní ceny, naleznete na stránkách www.ikabelka.cz

Alina28 24.09.2014
Já jsem kabelku na internetu nakupovala nedávno poprvé, sice né na tomhle e-shopu, sehnala jsem ji n...

Co na sebe na pláž?19 příspěvků

máte někdo nějaký tip co na pláž a do města u moře? Maxišaty a maxisukně mám "zakázané" a tak hledá...

miška4 29.03.2024
Tam taky ráda chodím, mají tam moje oblíbené obchody a s jejich aplikací vychytám vždycky super slev...

Móda pro boubelky11 příspěvků

Ahoj, neviděly jste někde nějaké stylingové tipy, jak se oblékat, když jste trošku při těle? Díky! :...

Tana 29.03.2024
Taky tam chodím, mají tam moje nej obchody a vždycky je tam moc příjemně - dobré jídlo, hezké poseze...

Modeling6 příspěvků

Poradte mi prosim dobrou modelingovou agenturu..moje neter chces zacit chodit nekam a jeji mamka o n...

klarkac 26.02.2013
jo vsak jasny..dekuju :-)

PártyPlus.cz - pozvánky za zábavou, ale i módní tipy!0 příspěvků

Chtěla bych vám doporučit jeden zajímavý web, který se specializuje na zábavu a módu. Jedná se o <a ...

Móda z celého světa na jednom místě22 příspěvků

Ahoj všem, dnes jsem se doslechla, že vzniká nový český projekt o módě, kde bude spousta zboží z cel...

anastaziaa 27.02.2024
Jojo taky rádi chodíme tam na ty terasy, ono je to tam vždycky moc fajn, je vidět, že se opravdu sna...

Móda pro pány, dámy i děti44 příspěvků

Ahoj, pokud sháníte pěkné oblečení pro své nejbližší, můžu doporučit obchod www.proidentity.cz. Mají...

Katka 27.02.2024
Taky rádi chodíme do Harfy, super nejen na nákupy, ale i s dětma za zábavou :-)

prodlouzeni vlasu30 příspěvků

Ahoj dámy, je tu některá, která byla na prodloužení vlasů ? :-) Nějaky rady, zkušenosti, tipy? :) d...

Laura 24.10.2023
Toužila jsem po copu, nechala jsem si vlasy prodloužit. Mám přímo tento culík a jsem velmi spokojená...

Kojící podprsenka1 příspěvek

Potřebuji radu ohledně výběru kojící podprsenky. Na co je dobré při výběru dát pozor a na co se sous...

Momslifeandherson 01.11.2018
Hlavně hlídat velikost... Jinak sama jsem kupovala na AliExpress a brala jsem si 40C a super... Výdr...

Móda - účesy68 příspěvků

Určitě každý souhlasíte s tím, že i účesy se mění s tím, jak se hýbe móda, které módní účesy se vám ...

Miriam 23.12.2021
Vlasy-levne mají pobočku v Brně a prodlužují vlasy přímo tam.

Moda pro chlapeckou postavu7 příspěvků

Ahoj, prosím o radu. Potřebovala bych poradit s výběrem oblečení. Mám hubenou postavu, spíš chlapeck...

Alizee 27.12.2023
Já si super věci koupila v galerii Harfa, mají tam teď moc hezký kolekce a s jejich aplikací se dají...

Hodinky23 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych si koupit nějaké pěkné hodinky dámské ? :) měli by být spíše elegantní než sp...

Denisavaa 22.11.2023
Viděla jsem krásné hodinky stříbrné elegantní Armani, tuším to bylo na Chodově.

Zkušenost s obchodem247 příspěvků

Dobrý den všem, mám hodně ráda luxusní doplňky na sebe a tak celkově i do interiéru. Myslím si že ...

Alizee 27.12.2023
Taky to tam mám ráda, mají tam moje oblíbené Mango a dcera zase nejradši chodí do Croppu :)

clip-in42 příspěvků

dobry den mate prosim nekdo zkusenosti s clip in? kamoska by si je chtela poridit a tak bych chtela ...

Verča 09.10.2023
Já bych chtěla zkusit clip in culík. Koukala jsem se na něj u https://www.clip-in-vlasy.eu/ a zajíma...

Šperky ze zlata21 příspěvků

Ahoj, doporucte mi prosim nejaky dobry a osvedceny obchod kde by se dali koupit originalni sperky ze...

Tina 31.10.2022
Ráda chodím do malých zlatnictví, když objevím při cestování.

Maturitní ples9 příspěvků

Ahoj holky, už máte termín maturitního plesu? A už zařizujete? Hlavně by mě zajímaly šaty - budete s...

kamilka 07.12.2015
ahaa diky moc, podivam se tam :-)

Eshopy s oblečením51 příspěvků

Ahoj! :-) koukám na netu na různé košile a džíny, protože bych ráda něco koupila bratrovi k narozeni...

Alizee 27.12.2023
Taky radši nakupuju naživo, je to pro mě takový relax a do Harfy taky chodím ráda, mají tam moje obl...

Retro svatba7 příspěvků

Ahoj holky, moje kamarádka bude mít svatbu ve stylu retro. Nevíte, kde bych sehnala nějaké šatky neb...

Amanda 15.12.2016
Tak asi jsem se zamilovala. Tyhle šaty nemají chybu. http://www.retrosaty.cz/tea-dress-purple-floral...

Kde koupit bavlněný věci?8 příspěvků

Ahoj holky, potřebuju si koupit nějaké nové věci… Trochu jsem zhubla, tak si potřebuju obměnit šatní...

BáraDivá 23.10.2023
Já ji mám doma, je boží. Kvalita super, krásně hřeje, oversize střihy jsou hrozně fajn, hezky zahřej...

Vánoce0 příspěvků

Čau holky, prosím pomoooc! Fakt nevím, co letos chlapovi k vánocům... Uvažuju nad spodním prádlem. O...

Děrované džíny8 příspěvků

Dostala bych tady doporučení na obchod, kde mají takové ty roztrhané džíny co se teď tak nosí ?

Blanka 16.09.2022
levnedziny.cz, tam jich mají děsně :)

Tip na dárek 37 příspěvků

Ahoj sdílejte prosím tipy na dárky pro ženy, už mi nějak dochází inspirace.

Lea 22.12.2023
Super moc děkuji. Šálu potřebuju také a tátova přítelkyně má alergii na stříbro, tak bych jí tam moh...

Kabelka 8 příspěvků

Sdílejte osvědčené e-shopy s kvalitníma a stylovýma kabelkama, předem děkuju za tipy :)

Alizee 27.12.2023
Já si tyhle věci musím vybírat naživo, teď jsem si koupila krásnou v galerii Harfa v pražských Vysoč...

E-shop s moderním oblečením7 příspěvků

Ahoj, sdílejte vaše oblíbený e-shopy :-)

Alizee 27.12.2023
Tam to máme taky moc rádi, dá se tam super nakoupit, najíst a užít si zábavu i s dětma, byli jsme t...

Spodní prádlo11 příspěvků

Kde holky nakupujete nějaké rajcovnější spodní prádlo včetně podvazků, punčošek apod ?

Anička 04.01.2024
Moc ráda si kupuji spodní prádlo na Lucyto. Nemají tam teda vyloženě jako podvazky atd. Ale najdou s...

Náušnice4 příspěvky

Kde mají baby pěkné náušnice ? Chtěla bych i takové ty co jsou do jednoho ucha, ty půlkroužky apod. ...

Evina 20.05.2022
tak tu já třeba nemusím

Snubní prstýky10 příspěvků

Z čeho máte snubní prstýnky? Kde jste vybrali? Uvažujeme nad bílým zlatem, ale budu ráda za inspirac...

Blanka 16.09.2022
Bílé zlato je krásné, šla bych do něj.

Sluneční brýle8 příspěvků

Nemáte prosím vás některá sluneční brýle, co mají na luxbryle.cz ? Jsou kvalitní ?

Mariana 22.09.2023
Budu si taky muset zas nějaký nový pořídit, co mám už je děs.

Nakupování v Praze 5 příspěvků

Ahoj holky, kam chodíte nejradši nakupovat? Přistěhovala jsem se a tak ocením každý tip díky :)

milka77 25.01.2024
Jojo je to náš nejoblíbenější nákupák. Dětem se tam teď moc líbí to interaktivní hřiště :)

Boobie Tapes 6 příspěvků

Holky, někdo vyzkoušený boobie tapes? Drží to? Aplikace, sundávačka, chrániče bradavek? Díky.

Mariana 22.09.2023
Slyším úplně prvně tohle

+2349047018548]™ I want to join occult for money ritual in Africa0 příspěvků

+234 703 998 1974__+234904 701 8548 Are you a pastor, business man or woman, politician, civil engin...

Koupit falešný pas (Telegram:+12156109982), řidičský průkaz, VÍZA, ZELENÁ KARTA, DIPLOMY0 příspěvků

Koupit falešný pas (Telegram:+12156109982), řidičský průkaz, VÍZA, ZELENÁ KARTA, DIPLOMY Jsme nej...

შეიძინეთ ყალბი პასპორტი (ტელეგრამა:+12156109982), მართვის მოწმობა, ვიზები, მწვანე ბარათი, დიპლომები0 příspěvků

შეიძინეთ ყალბი პასპორტი (ტელეგრამა:+12156109982), მართვის მოწმობა, ვიზები, მწვანე ბარათი, დიპლომები ...

Купите лажни пасош (Телеграм:+12156109982), возачку дозволу, ВИЗЕ, ЗЕЛЕНУ КАРТУ, ДИПЛОМЕ0 příspěvků

Купите лажни пасош (Телеграм:+12156109982), возачку дозволу, ВИЗЕ, ЗЕЛЕНУ КАРТУ, ДИПЛОМЕ Ми смо н...

Купите лажни пасош (Телеграм:+12156109982), возачку дозволу, ВИЗЕ, ЗЕЛЕНУ КАРТУ, ДИПЛОМЕ0 příspěvků

Купите лажни пасош (Телеграм:+12156109982), возачку дозволу, ВИЗЕ, ЗЕЛЕНУ КАРТУ, ДИПЛОМЕ Ми смо н...

Kupite lažnu putovnicu (Telegram:+12156109982), vozačku dozvolu, VIZE, ZELENU KARTU, DIPLOME0 příspěvků

Kupite lažnu putovnicu (Telegram:+12156109982), vozačku dozvolu, VIZE, ZELENU KARTU, DIPLOME Mi s...

Купете лажен пасош (Телеграма:+12156109982), возачка дозвола, ВИЗИ, ЗЕЛЕН КАРТ, ДИПЛОМИ0 příspěvků

Купете лажен пасош (Телеграма:+12156109982), возачка дозвола, ВИЗИ, ЗЕЛЕН КАРТ, ДИПЛОМИ Ние сме н...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WHERE CAN I BUY COUNTERFEIT MONEY (‪whatsapp +447436442801)0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,dri...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat