Pro šikovné ruce

Pro šikovné ruce. Zařídit, přestavit, koupit, vytvořit, uplést, vyšít, uháčkovat, rady a tipy jak na to.

Křížkové vyšívání4 příspěvky

Co si myslíte že to je? jak se to dělá? Co se používá,;-)*1*:-):-p<3:-P:-D

nazdar 20.02.2022
Kdysi jsem straně ráda vyšívala. Ale dnes už to nefrčí. Škoda. Pokračovala bych dál.

Máte šikovné ruce?91 příspěvků

Naše maminky a babičky byly ženy devatera řemesel. Umíte i vy vyrobit nějaký pěkný výrobek? Krajkovo...

Sabina 27.07.2022
Pustila jsem se taky do toho šití bot nakonec a je to skvělý :-))

Velikonoce11 příspěvků

Máte doma zajímavě upravený velikonoční stůl? Už máte napečeno? Nebo dokonce namalovaná vajíčka? Poš...

nazdar 20.02.2022
Už to doma nijak zvlášť neřešíme. Stejně jsem většinou v práci :-((

nové dveře6 příspěvků

jsme starší manželé a rozhodi jsme se ještě předělat trošku dům. manžel si spoustu věcí dokáže vyrob...

Terka 31.10.2018
Ahoj všem, prosím o rady. Potřebuji si dovybavit byt. Konečně mám trochu času, tak bych se do totho ...

Jen a jen moje koupelna20 příspěvků

Tak konečně jsem si po dlouhých hodinách sezení v bance a vyřizování papírů koupila svůj byt.Je krás...

EvaLesa 25.03.2024
Já ho doma mám a šmouhy se na něm nedělají :)

Jak vymalovat dětský pokoj18 příspěvků

Zdravím vás všechny předělávám sakum prdum:-) dětský pokoj a chci ho nějak hezky vymalovat. Máte něj...

Laugher 26.01.2017
https://www.living.cz › Fotogalerie › Dětský pokoj fotogalerie

Renovace koupelny41 příspěvků

Už dlouhou dobu jsem se hodlala předělat koupelnu k obrazu svému a konečně se chci do toho pustit, t...

Alča 25.03.2024
Nene najdete tam spoustu a spoustu partnerů a možnosti využití. Jinak kartička je to tato https://ww...

Dětská postel s přistýlkou 11 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. CHtěla jsem postel, co má přistýlku i úložný prostor. Dívala jsem ...

Monika 03.11.2021
My jsme nakupovali vybavení do dětského pokoje na okay. Dcera si pak přála k posteli ještě skluzavku...

nábytek do koupelny z masivu7 příspěvků

Zdravím, máte někdo doma nábytek do koupelny z masivu? Já jsem si ho pořídila a je bezvadný. http://...

Renča 05.09.2021
Máš s nimi osobní zkušenost ?

Jaké barvy v bytě máte nejradši?20 příspěvků

Asi už je to u mě posedlost, ale vždycky na podzim, když se blíží Vánoce, chci kromě úklidu i malova...

SimonaKrátka23 25.03.2024
Taky jsem se na jejich stránky dívala a některé doplňky mě zaujaly. Musím říct, že jsou velmi origin...

Tipy pro krásný domov224 příspěvků

Ahoj holky, co byste mi poradily, aby byl můj byteček útulnější? Jsem napnutá jak kšandy :-) D...

Karla 30.10.2023
My jsme si od nich prvně nechali dělat na plátno z polyesteru a potom jsem vyzkoušela na to sklo, to...

Krásné samolepky na zeď16 příspěvků

Zdravíčko Máte zkušenosti jak to drží na zdi? Nevím, z jakého obchodu je koupit. Děkuji

Adéla 03.12.2018
Ahoj, mám zkušenosti jen s https://www.velkesamolepky.cz/ a tam to bylo v pohodě, malé zádrhely zpoč...

Inspirace pro bydlení150 příspěvků

Hledám stránky s fotkami, kde bych se mohla inspirovat. Chci to mít doma hezký. Poradíte? *1*

diana27 15.04.2024
Podívala bych se na eshop Bakly, tam mají podle mě to, co phledáš. Mohlo by se ti to líbit :).

Tvoření potisků8 příspěvků

Ahoj, taky vás baví být originální a možnost moci si vytvořit, co přesně chcete třeba na trička?*1* ...

Karolína 02.12.2018
Jojo nechala, bylo mi to i doporučeno kvůli potisku a jeho výdrži

Kinetický písek2 příspěvky

Zdravím čtenářky, všimla jsem si tématu: Pro šikovné ruce a tak bych chtěla zmínit i věc, která ...

Laugher 26.01.2017
Dívala jsem se na video a výtvory jsou opravdu úchvatné

Designové radiátory1 příspěvek

Zdravím. Máte někdo zkušenost s designovými radiátory? Jaké máte doma, jak fungují, jaké se Vám líbí...

Laugher 26.01.2017
S designovými radiátory zkušenost já osobně nemám, ale má ho můj bratranec a je velice spokojený

schody2 příspěvky

ahoj, potřebuju celkem rychle sehnat vytahovací schody. přestěhovali jsme se na trvalo na chalupu a ...

Laugher 26.01.2017
www.designovecentrum.cz/stahovaci_schody

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Hello Dear kwesi67@hotmail.com, I'm karine i saw your profile and i love it, i think we can make it...

Virtual gallery - vystavte své dílo1 příspěvek

Pokud rádi kreslíte, malujete, fotografujete a chcete se o to podělit s ostatními, vystavte své dílo...

Laugher 26.01.2017
Je to nádherné

nákupy v internetových obchodech62 příspěvků

Jaké máte zkušenosti s nákupy v e-shopech? Chystám se nakoupit nějaké potřeby na tvoření, ale nerada...

EvaCh 25.03.2024
Máma má konvici a je pravda, že ta voda se mi pak pije líp :D Až se narodí malá tak ji začnu taky po...

rolety/žaluzie24 příspěvků

Doporučení rolet žaluzií či závěsů :-)

MartketaK21 13.09.2017
Jo látkové rolety jsou nádherné. Pokud dokážeš sladit barevnost tak jsou moc in.pokud žaluzie, tak d...

Kamenný koberec32 příspěvků

Zdravím všechny. Máte někdo kolem domu, nebo na terase kamenný koberec? Můžete mi napsat vaše zkušen...

Martinka 25.07.2017
Nám se také osvědčila právě firma presstone. Teď uvažujeme, že zase využijeme jejich služby na poklá...

Kuchyně43 příspěvků

Ahoj,prosím nevíte někdo která dobrá firma dělá rustikální kuchyně,aby to bylo cenově dostupné,ale i...

Hildegarda 13.04.2024
Za mě doprava proběhla v pořádku. Zboží přišlo nepoškozené, hezky zabalené a vypadalo přesně tak, ja...

závěsy6 příspěvků

ahoj holky chtela bych si nechat usit zavesy ty co mame doma uz jsou vybledle a v obchodech se mi ni...

Laugher 26.01.2017
Nejlepší je Dante.cz

Latexové matrace4 příspěvky

Ahoj, chtěla bych se zeptat...Jaké zkušenosti máte s latexovými matracemi? My teď uvažujeme o koupi ...

josef 30.08.2023
Paměťovou pěnu už nechci.Teď jsem někde četl v diskusi,že paní připadalo jako by jí ta pěna chtěla v...

Gelové nehty doma17 příspěvků

Ahoj všichni, chtěla bych si zkusit udělat doma gelové nehty a nevím kde začít v nákupu uv lampy a p...

snegurka 07.07.2017
Nebyla jsem spokojená. Jeden nehet hned onemocněl.

podlaha-mramorový koberec12 příspěvků

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s vlastnoruční pokladkou mramorového koberc...

Laugher 26.01.2017
Mramorový koberec je moc nádherný, ale zkušenost opravdu nemám

Pletení pleteníčko6 příspěvků

Ahojky holky, co nejcasteji pletete? Nejak mi uz dochazi inspirace, a z jake vlny nejcasteji?

Laugher 26.01.2017
Já nepletu vůbec, protože není čas

Fixy na keramiku3 příspěvky

Milé ženy (možná i muži), koupila jsem si fixy na keramiku (opravdu fixy, ne barvičky), na kterých ...

Laugher 26.01.2017
www.brydova.cz

Skrytá kamera3 příspěvky

Ahoj, nevíte do čeho všeho se dá skrýt kamerka?

Emil 06.07.2017
To je odposlech v prodlužce, nebo myši od pc, to je něco

Fibaro32 příspěvků

Nemá tu prosím někdo vybavení od Fibara ? Především by mě zajímal jejich Hme Center Lite.

Dana 31.12.2018
pro nás co mají tu chytrou domácnost je to skvělý doplňek, který se hodí, navíc když to vše mám na j...

Domácí vinotéka16 příspěvků

Ahoj všem :) Prosím o radu ohledně domácí vinotéky... Manžel si ji moc přeje a já bych mu ji ráda ko...

Kristy 31.05.2023
Mně by stačil jenom nějaký stylový a praktický stojan na vína na pultík v kuchyni. Máme to teď nově ...

Odvlhčení domu5 příspěvků

Nemá tu někdo zkušenost s odvlhčením domu ? Nebo byl by aspoň někdo schopný poradit jestli je nutné ...

Daniela 25.02.2018
Já mám výborné zkušenosti s firmou Osmodry :). Dopředu nic nechtějí a konzultace je zdarma

Zabezpečení domu4 příspěvky

Nemá tu prosím někdo zkušenost se zabezpečením domu ? Dají se pořídit i kamery s nočním viděním ?

Lilianna 02.02.2019
Pěkný den, já bych ěla k tomu zabezpečení taky dotaz. My uvažuje, že si necháme ještě víc zabezpečit...

Rekonstrukce koupelny 9 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se poradit ohledně rekonstrukce koupelny, která nás čeká a já mám docela problém v...

MilenaMazurová 20.11.2023
My doplňky do koupelny a všeobecně do domácnosti kupovaly na BAKLY, mají tam toho hodně a i originál...

Jiffysteamer2 příspěvky

Ahoj, prosím o vaše zkušenosti s parními žehličkami zn. Jiffysteamer. Jsou to kvalitní kousky? A jak...

Jiřina 03.09.2018
Jo? A postačí ta pink? Já si nebyla jistá, protože jinak mají v nabídce přímo stanice...

Prodejna nábytku Praha17 příspěvků

Dobrý den všem, chtěla bych poprosit o radu. Je v Praze nějaká prodejna nábytku? Ale jde mi o takovo...

Tami 30.12.2018
Mám doma ze sedačky nábytek tuto sedací soupravu https://sedacky-nabytek.cz/produkt/1540-maria a se...

Čištění mikrovlnné trouby1 příspěvek

Chtěla jsem se zeptat, jak čistíte mikrovlnou troubu? Mám tam zaschlé skrvny od omastku a nejde mi t...

Fufinka333 31.12.2018
Ano, tento postup dělám také, jen hned po otevření musím ještě houbičkou s odmaštovadlem ( Jarem ) c...

Jak ušetřit za topení 0 příspěvků

Mohla bych poprosit o doporučení jak se vám daří uspořit za topení ? Hodně jsem četla o termostatick...

Krb do bytu4 příspěvky

Dobrý den, prosím nevíte někdo, jestli se dá do bytu dát krb?

Katka Liny. 30.11.2022
ano, jde my máme postavený na stole na biolih

Krb v bytě4 příspěvky

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti s krbovou vložkou v bytě? můžu si ji nějakým způsobem do b...

Pherenike 15.02.2019
My jsme si dělali krb v paneláku (4 patrovej) bydleli jsme v druhém patře . Ale měli jsme ho naved...

Krb do bytu bez komínu3 příspěvky

Zdravím, nedával jste náhodou někdo krb do bytu, kde není komín? lze to nějak?

Michal 06.03.2019
Dělá je firma krby-bef, podívejte se na https://vytapeni.tzb-info.cz/kotle-kamna-krby/17878-luxusni-...

Klimatizace nebo ochlazovač vzduchu1 příspěvek

Jakou zkušenost máte s ochlazovačem vzduchu ? Váhám jestli je lepší klimatizace nebo ten ochlazovač ...

Irena 06.07.2021
Tak teď na léto je rozhodně lepší klimatizace. Ochlazovač vzduchu je dobrý v tom případě, že umí vzd...

Osvětlení do bytu1 příspěvek

Dejte mi prosím tipy na eshopy, kde mají hezký výběr moderního osvětlení ? :)

Alča 02.07.2021
Kdo má hezký výběr, tak elusia.cz. Líbí se mi to jejich moderní a avantgardní osvětlení.

Tapeta0 příspěvků

Chtěli bychom do obýváku tapetu tak sbírám tipy odkud vybrat a jaké máte zkušenosti? Líbí se mi nabí...

Originální doplňky do bytu 14 příspěvků

Sdílejte prosím tipy, kde jste sehnali stylový doplňky do bytu, hledám něco originálního co nemá dom...

Bety-tyna 22.11.2023
Tak se podívej https://www.kliklap.cz/inspirace/. Jsou plastové, kulaté. Mají i přípojky na usb a da...

Vysavač4 příspěvky

Ahoj, přemýšlím, že bych si do domácnosti pořídila pomocníka a to ten robotický vysavač. Jaký na to ...

Veronika Písecká 01.03.2023
Máme doma roombu i7 a nedám na ní dopustit, máme psa, tak maká každý den.

E-shop s potřebami do interiéru8 příspěvků

Dobrý večer, poradíte - zrovna se zařizujeme a chtěla bych tip na spolehlivý e-shop, kde mají velký ...

Hildegarda 13.11.2023
Ano, mají tam krásné věci. Já tam naposledy kupovala talířky značky Bitz z kameniny https://www.bakl...

Fotky6 příspěvků

Čau holky, prosím o tip na rámování obrazů a fotek, kde a jakou technickou? Tisk a rámování nebo tis...

Oplatka 22.01.2024
Ano souhlasím. Poslední obraz co máme z fotoobrazů z plátna je na recyklovaném saténu a to je teda b...

+2349047018548]]]¶√√∆%. Where to join Illuminati occult for money ritual in Nigeria..௵0 příspěvků

+234 703 998 1974__+234904 701 8548***Many of us believe that the age of “Money Rituals” is over, bu...

Dekorace do interiéru2 příspěvky

Ahoj, ráda bych obměnila doplňky v kouelně a dívala jsem se na internet na různé eshopy, ale je tam ...

MilenaMazurová 18.01.2024
Souhlasím, já tam taky nakupuju a jsem pokaždé spokojená, jak s výrobky, tak s doručením. Vždy všech...

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Praní pro alergiky2 příspěvky

Holky, celý život trpím na nějaké vyrážky. Nejvíce mi to tedy vadí u praní, protože nemůžu používat ...

miška4 29.02.2024
Ecohaus neznám a vlastně mě ani nenapadlo dívat se na něco takového. Moc děkuji! No co jsem si tam č...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

Spíž a technická místnost1 příspěvek

Zdravím všechny, dáte mi nějaké tipy jak jste si zařizovali spíž a technickou místnost? Nějaké rady,...

Klára 21.03.2024
Co nejvíc poliček, šuplíků, krabic (plastové, papírové, apod). Osvědčily se nám hlavně regály, máme ...

Tyčový vysavač3 příspěvky

Zdravím, maminky vy, co máte tyčový vysavač - jste s ním spokojené? Vyplatí se pořídit?

Ella789 25.03.2024
Tady máte odkaz na ten, co mám doma já www.domo-elektro.cz/p/domo-do42101sv-tycovy-a-rucni-vysavac-l...

WWW.KINGTRUST.TO CashApp, Western Union,PayPal Transfer,ATM Clone Cards, Dumps, Credit Card,CVV,Fullz!! Welcome to the forum0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO CLONED CARDS High Valid Rates - DUMPS TRACK 1&2. Buy HIGH PAYPAL CASHAPP....

WWW.KINGTRUST.TO FULLZ DEAD UK SSN MMN DOB DL BANK LOGINS CLONING CARDS ATM CARD CLONE GOOD CASHOUT DUMPS PIN 201 1010 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO CASHAPP TRANSFER PAYPAL TRANSFER WORDWIDE DUMPS PIN 201 CLONED CARDS ATM BANK TRANF...

WWW.KINGTRUST.TO Buy Dumps With Pin | Cloned Cards | Cashapp | Paypal | Dumps Shop legit Track 1&20 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Wellcome to Best CLONED CARDS ATM PIN PAYPAL CASHAPP Dumps Shop : Private Dum...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat