Diskuse na téma Vaření z brambor

Ahoj :) co takhle si udělt diskuzi o receptemch, radách a tipech o vaření z brambor? Neboli brambory na všechny možné způsoby :) Můj první typ je na pečené brambory s cottage cheese a salsou :) Tady je recept včetně postupu: http://svet-zdravi.cz/recepty/pecene-brambory-s-cottage-cheese-a-salsou

Laugher 07.01.2017

My máme rádi Americké brambory a Brambory se sýrovou náplní

heenna 06.08.2015

my pestujeme vlastni brambory, cukety, patizon, takze tuhle smesku okorenim, poleju trochou oliv. oleje soupnu do trouby a ňamka je na svete :) <3

glady heenna 17.09.2015

to je super mňamka. taky to dělávám*1*

konatovka 19.07.2015

Asi tomu nebudete věřit, ale já jsem si velice oblíbila bramborovou kaši se zeleninou. Uvařím brambory, udělám kaši, já přidávám místo kravského mléka sójové (mám dělenou stravu) a do hotové kaše přimíchám orestovanou zeleninu, a to jakoukoliv, kterou mám v lednici.*2*

marienka34 15.06.2015

Ahoj holky, ráda bych přispěla svou troškou do mlýna ;-) souhlasím, brambory si také pořizuji na trzích. K tématu vaření z brambor tu pro vás mám jeden supr recept, který jsem si v poslední době moc oblíbila. Jedná se o bramborovou kaši a ragú z mletého masa, to celé zapečené s chedarem a cherry rajčaty. Výborně to chutná, doma toho udělám kotel, přesto to zmizí do minuty a zbudou jen vylízané talíře :-D narazila jsem na tento recept, když jsem chtěla vyzkoušet nového pomocníka při vaření - šťávy od Knorru na maso. Mrkla jsem tedy na kanál šéfkuchaře Roberta Bezděka pro inspiraci... nu a tady vám házím odkaz na přesný recept a vřele doporučuji vyzkoušet https://www.youtube.com/watch?v=NWIyDL8O-uo ¨ ...a jaké máte recepty vy?

olga.polka 05.05.2015

dobry den ano je to ono a doporucim vam taky reznictvi v pankrackem rynku nasla jsem tam super kousky :) a taky uplne jina kvalita nez ze supermarketu :) jsem tam vzdy maximalne spokojena dokonce jsem tam byla o vikendu i a obidku a moc dobre :)

dobry den, moc dekuji :) ja bych prave chtela take zacit vice nakupovat kvalitni ovoce a zeleninu z overeneho zdroje nejlepe :) divala jsem se hledala nejake info a je to tohle ano? http://www.pankrackyrynek.cz/novinky/item/67-ovoce-a-zelenina-z-farmy-krenek to s emi moc libi ten trh tak tam urcite zajdu !:) byla jste se vsim spokojena ano?

dobrý den, recept vypadá opravdu dobře:) mě by spis zajimalo kde brambory nakupujete? jestli davate prednost bramboram dovezenym z farmy ci nakupujete normalne v supermarketech? co si budeme vykladat ze supermarketu to neni vzdy uplne to prave orechove *2*

olga.polka martina.marna 16.04.2015

dobrý den ja tedy nakupuji zeleninu a mnohdy i ovoce z farmarskeho trhu :) v praze je docela hodne tech farmarskych trhu ale ja jsem ted v utery byla v pankrackem rynku a moc se mi to tam libilo :) dovazi to tam z farmy krenek :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat