Diskuse na téma Olivy

Máte rádi olivy? Raději zelené nebo černé? Kde kupujete?

anonym 03.05.2023

marmara birlik-dogal salamura siyah zettin

Laugher 07.01.2017

Olivy máme taky moc rádi. Hlavně plněně se sýrem

heenna 20.07.2015

olivy - paradni zalezitost a hlavne dietni!! :D<3

konatovka 20.07.2015

Já mám radá i tmavé a hlavně s mandličkou mi chutnají, ale i s papričkou.:-P

JanaU 16.07.2015

Já mám ráda černé i zelené. Manžel má raději zelené, ideálně s mandličkou :-). Když přijde návštěva, rychleji mizí zelené plněné. Kupujeme je u nás v Albertu. Dokonce nám je tam teď zlevnili, takže spokojenost ve všech směrech :-)

konatovka 14.07.2015

Také mám ráda olivy a to jakékoliv.<3

jitkakytka 26.06.2015

mám ráda zelené i černé olivy, bez pecky, i plněné

Janča 24.06.2015

My kupujeme obojí - zelené i černé. Ty zelené máme rádi s mandličkou. Kupujeme ty velké v řeckém obchodě na Praze 7. Cena je trochu vyšší, ale čas od času si je odtamtud dopřáváme. Častěji pak kupujeme ty klasické za nižší cenu v Albertu. Když jsem byli na dovolené v Řecku, pokaždé jsme si odtamtud přivezli tento mňam "suvenýr".

moniika 17.06.2015

Koupila jsem olivy s tuňákem a byly výborné.

Kaculka88 29.04.2015

Nikdy jsem taky nemohla přijít olivám na chuť, ale teď si ráda dám, ale nejvíce zelené bez pecky….

Marinak8 27.04.2015

Já jsem třeba nikdy neměla olivy ráda :D nakonec mi zachutnali a přišla jsem jim na chuť :D rodiče objednávají olivy z umporto.cz, kde kupují i černé a zelené bez pecky a můžu říct, že jsou opravdu moc kvalitní a chutné :) a cenově je pravda, že jsou taky velice přijatelné :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat