Diskuse na téma Svatební cesta

26. 04. 2015 | Svatba

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a stvořeny pro novomanžele?

Lucka 22.10.2018

ahojky, hele ja muzu doporucit cestovni kancelar yachtwedding jsem hodne spokojena jak maji vyresne delagaty v zahranici a celkove komunikace s nimi byla velmi prijemna a vzdycky opravdu se vsim pomohli domyslet. <3

Tatana 10.07.2018

Holky, ja bych rozhodne volila Mauricius. Tam je to nadherny. :) A cestovni kancelar, jedine yachtwedding.cz

Kamila Tatana 16.07.2018

Take souhlasim, yacht wedding rozhodne jednicka ! Mame velmi dobrou zkusenost se svatbou na Mauriciusu.

Ivana 19.06.2018

Ahojky prosim nejake odporuceni na Recko ci Italii na destinace kde je hezky a jsou hezke plaze na svatbeni cestu popr i na svatbu? Diky *4*

Tereza33 Ivana 23.06.2018

Já se nedávno vrátila ze Zakynthosu, řecký ostrov v Ionském moři. Jedním slovem-nádhera. Azurové moře, nádherné pláže, úžasní domorodci. :)

Laugher 08.02.2017

www.nasesvatebnicesta.cz

Martaa 03.08.2016

Za mě Korsika - krásné moře i hory.

vivi11 26.07.2016

Všude kde je bezpečno :-)

konatovka 12.07.2016

To je dobře, že se dnes jezdí na svatební cesty, za nás (starší generace) to tak nebylo.*1*

Dáša 30.05.2016

Ahoj holky, 21. srpna se vdávám a chtěla bych vypadat co nejlépe. Našla jsem na internetu pilulky na těchto stránkách www.superprsa.cz které mají zpěvnit prsní tkáň. Máte s tím někdo zkušenosti??

Vlaďka Dáša 01.06.2016

Sestra to používá, tak já se ji zeptám ju?

Vlaďka Vlaďka 01.06.2016

Ahoj tak sestra používá SUPERPRSA a moc si to chválí, prí se ji i upravila menstruace

Dáša Vlaďka 24.06.2016

A tu štíhlou línii má také vyzkoušené? Dívala jsem že teď to mají v 50ti % slevě

Vlaďka Dáša 02.07.2016

o je s tím myslím dohromady, radši se ji ještě zeptám, já sem si teď objednala ty superprsa krém, tak už se moc těším =)

Mája Vlaďka 02.07.2016

Holky a kde se to dá koupit ty super Prsa?

Dáša 30.05.2016

Ahoj holky, 21. srpna se vdávám a chtěla bych vypadat co nejlépe. Našla jsem na internetu pilulky na těchto stránkách www.superprsa.cz které mají zpěvnit prsní tkáň. Máte s tím někdo zkušenosti??

ivuska 23.05.2016

Ahojky, prosim svatba v zahranici mate nekdo nejake doporuceni na nejaky web?

patricie 25.01.2016

holky ja byla na svatebni ceste na Maledivach a musim rict ze je to opravdu raj na zemi... :-) nadvodni vily-to jsem opravdu cucela. krasne bile plaze, uzili jsme si to opravdu na plne obratky :-) a musim rict ze i za moc dobrou cenu az jsem byla mile prekvapena

Dada patricie 05.02.2016

pres jakou cestovku jste jeli?

patricie Dada 09.02.2016

Vse jsme zarizovali pres yachtromance.eu :-) opravdu spokojenost a navic tam to prostredi te lasce jen prospiva :-)

Dada patricie 16.02.2016

no tak my se na ne urcite obratime. i ta jejich nabidka a fotecky co maji na strankach nas hodne naladily :) dekujeme moc napisu pak kdyz vybereme nejakou destinaci jiz na pevno

rmarci patricie 14.09.2016

doufam tze se me bude toto tema pristi rok take tykat, take mame vyhlidnute Maledivy :)

Verca 06.08.2015

nepremyslel jste nekdo nad spojenim svatby v zahranici a svatebni cesty dohromady?nevite ktera firma-cestovka to dela? diky

sarkanova Verca 11.08.2015

Ahoj Verco, já jsem to tak měla. Měli jsme krásnou svatbu na Mauriciusu a pak jsme tam zůstali a mělito jako svatební cestu. je to tam opravdová nádhera a krásná krajina. Přesně jsme byli na pláži Royal Palm. :) Já jsem to nechala vše na agentuře yacht wedding. Sama bych do něčeho takového nešla. Kam by jste měla představu vyrazit vy? :)

Verca sarkanova 13.08.2015

tyjo na Mauriciusu to musi byt prekrasny to vam zavidim :-) podivam se pak na nejake fotecky z te plaze nebo to tam maji rovnou na tom yacht wedding v nabidce? :-) sama to zarizovat urcite nehodla, jen zjistuji ruzne informace o destinacich atd.. mne by se libilo neco asi jako Karibik nebo Dominikanska rep. :-)

sarkanova Verca 24.08.2015

ano maji tam jak fotecky tak nabidku :) kdyby vas zajimaly nejake informace ktere tam nemaji napsane tak staci je zkontaktovat jsou velmi mili a profesionalni na vse vam radi odpovi :) dominikanska republika je taky velmi zadana kamaradka tam byla na svatebni ceste :) tam to musi byt taky velka nadhera

Janula T. 18.06.2015

V Trogiru ji měli. A můj osobní názor je, že je ideální přelom srpna a září.

Kamila 31.05.2015

To měli teda štěstí, že zrovna agentura mohla. A kde v Chorvatsku svatbu měli?

Janula T. 30.05.2015

Kamilo, souhlasím s tebou, není uplne easy mít svatbu v zahraničí, a jak si někteří lidé myslí, že si to zařídí sami, není to legrace. Známí dopadli tak, že na poslední chvíli v Chorvatsku sháněli pobočku, která je zachrání a všechno domluví, protože si mysleli, jak nejsou schopní a domluvili si svatbu na místě, kde to není platné. Myslím, že svatba by měla být pohodová a veselá záležitost a ne stresováním, jestli vše dopadne OK. Kdyby se rovnou obrátili na agenturu, zárověň i ušetří

Kamila 29.05.2015

Ahoj ráda bych se přidala do diskuze. Svatbu v zahraničí teprve chystáme, ale letos nám to asi nevyjde, protože dostavujeme domek a využili jsme hodně dovolené na stavbu. A co jsem zatím pozjišťovala, tak je agentura lepší v mnoha věcech. Záleží teda ještě na tom, jaká je to země. Určitě je lepší v tom, že obřad je zajištěný se vším všudy, mohlo by se vám totiž stát, že nebude v Česku platná, pomůžou vám s ubytkem, které taky není všude pěkné a hlavně zajistí výzdobu, hostinu a podobné věci. Já bych se sama do toho nepouštěla, když to tam neznám. Jedna z agentur, na které jsme se dívali, byla práve Yachtwedding.com, našla jsem ji doporučenou na diskuzi a zaujala nás.Jak tu píšete myslím si taky podle všeho, že s Tchibo spolupracují. Ale teprve je budeme kontaktovat, pro více info, co nabízí, cenu a tak. Který měsíc byste na svatbu u moře doporučovali, abychom se mohli koupat, ale zárověň nebyl hic?

jita Kamila 14.07.2015

taky bych rekla ze zari je na to asi super :) prave se poohlizim po nejake svatbe v zahranici tak se mrknu na to yachtwedding asi, moc by se mi to libilo .. tady v cesku na tech zamcich a uz docela vykoukanych mistech mi to prijde uz takove kycove ..

Markéta S. 20.05.2015

Zdravím vás,mám takovou otázečku. v čem si myslíte, že je lepší mít agenturu na svatbu v zahraničí, než když si ji člověk zařizuje sám?dá se to vůbec zorganizovat svépomocí?

Katrina 19.05.2015

Nevěla jsem o tom, ale bvypadá to, že spolu spolupracují :-)

Týna 14.05.2015

Prosím tě, koukala jsem, že k nim patří Yachtwedding a našla jsem Tchibo-Yachtwedding. Oni spolu nějak spolupracují nebo je to shoda názvů?

Katrina 01.05.2015

dobrovskou nabídku má CK Yacht Romance. Určitě se podívej. Já je znám, protože s nimi byla sestřenice na svatební cestě a ukazovala mi fotky a vyprávěla, moc se jim tam líbilo. Byli na Mauriciu


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat