Diskuse na téma Aplikace Tomikup

10. 05. 2015 | Prosím o radu

Otázka je jednoduchá, víte nebo spíše máte někdo zkušenost s touto aplikací?

Laugher 28.02.2017

Možná bude dobrá

Stanka225 24.07.2015

Jej, tak překvapení to bude rozhodně! O tom bych vůbec nepřemýšlela, protože ono je opravdu dnešní době tolik modelů a já nevím kolik druhů :)

Právě o ty blbosti jde, jako napsat si, že chci třeba žehličku, tak stejně nevím zda ji dostanu a jaký typ atd, takže to překvapení i bude.

Dankee 12.07.2015

My Tomikup používáme a je to fajn věc. Děti už jsou větší a nevyznám se v přesných parametrech jejich koníčků. Takhle nevyhodíme zbytečně pníze za nevhodný dárek. Taky je tam fajn sekce Nákupní seznam. Jednotlivé produkty vám to seřadí podle jednotlivých regálů v supermarketu...

Stanka225 11.07.2015

Nemyslím si, že by to člověk nějak moc potřeboval, ale na druhou stranu zase to není špatná myšlenka, občas sama nevím co koupit a tak kupuji blbosti, které stejně nikdo nevyužije…

Kaculka88 29.06.2015

No je pravda, že v tomhle je to super věc asi. Ale zase to už nebude takové překvapení, ikdyž ted jak nad tím přemýšlím, tak to překvapeni i bude :)

Dankee Kaculka88 12.07.2015

Překvapení to je, protože za celý rok se shromáždí ve wishlistu hodně věcí a obdarovaný neví co dostane :-)

Marie 26.06.2015

slyšela jsem o ní v práci a docela se tom spolupracovnici libilo, ze pokazde dostane něco co třeba ani nepotrebuje a ze tohle usnadni vsem rozhodovani

Nedávno jsem se přímo dívala na tu stránku tomikup.cz a docela mě to zaujalo, zkušenost s tím nemám, ale přemýšlíme nad tím doma..

Dan Mončičáček 02.03.2016

*14* Celkem me pobavila ta predstava, ze doma sedite v kruhu a premyslite o aplikaci :-) Asi bude jednodussi ji vyzkouset, nez o ni premyslet :-D

Beáta Dan 18.10.2018

My nepřemýšlíme, používáme a doporučuju :-)

Kaculka88 25.05.2015

Jo asi to bude ono a ty jsi někde o tom četla nebo tak něco?

Kaculka88 25.05.2015

Jo asi to bude ono a ty jsi někde o tom četla nebo tak něco?

Je to ten wishlist? Jakože třeba na stránce si to hodíš, že to chceš a máš to nasdíleno s rodinou?

Dankee Mončičáček 12.07.2015

jj, na webu můžeš používat Tomikup tlačítko: http://www.tomikup.cz/stat/tomikup-tlacitko


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat