Diskuse na téma Zahradní nábytek- tipy a rady

12. 05. 2015 | Zahrada a květiny

Manžel konečně dodělat zahradu a já si chci pořídit nějakej stylovej zahradní nábytek, nevíte kde něco pěknýho sehnat? :-)

Barča 31.08.2021

Taky bych ocenila nějaké tipy na eshopy kde bych si vybrala nějaké zahradní posezení a do čeho jsem se naprosto zamilovala, tak je ratanová "postel" tak se snažím ji sehnat za rozumný peníz.

Renča Barča 01.09.2021

Nedívala ses na gardenspace, tady si myslím, že něco takového mají :)

Zuzka Barča 08.09.2021

Já mám tady tuto pohovku, ale natáhnu se tam celá, takže by se to dalo brát i jako postel :) https://www.gardenspace.cz/zahradni-pohovka-portofino-royal-bila/

Hanka Barča 25.09.2021

Vydrží tady ten ratanový nábytek ? Váhám jestli ratan nebo spíš něco v kombinaci s kovem.

Zuzka Barča 04.11.2021

Vydrží, co by nevydržel :) ratan je hodně odolný a o kovu ani nemluvím :)

Alex 18.05.2021

Zajímalo jak ty hliníkové pergoly vypadají ? Není lepší dřevo ? Je přece jenom na pohled jemnější než hliníková konstrukce ne ?

Daniela Alex 23.05.2021

No vzhledem k údržbě a životnosti jsme zvolili hliník :) a vypadá to dobře, jde o moderní pergoly, což se nám moc líbilo

Sabča 31.03.2021

Taky vybírám, chci velký jídlení stůl a židle pro deset lidí ale je to docela problém sehnat něco kvalitního a hezkýho

Kika 30.03.2021

Sháním jídelní nábytek na zahradu, odkud máte?

Daniela 23.03.2021

Zajímalo vy co máte na zahradě pergolu, tak jaké firmě jste ji zadávaly ? Vzhledem k tomu, že bychom ji chtěli co nejdříve, tak budu ráda za doporučení, kdo je schopný nám ji udělat cca do dvou měsíců od zadání zakázky ?

Alena Daniela 14.04.2021

Kdo má velmi rychlé dodání, tak jsou Al pergoly, ale zase záleží na tom, jakou pergolu jste si vybrali :)

Daniela Daniela 21.04.2021

Vybrali jsme tady tu Escape https://www.pergoly-morava.cz/pergola/pergola-espace-61. Už je to celé v procesu, zatím komunikace perfektní. Udělali nám i 3D vizualizaci zdarma, což mě překvapilo, tak jsem zvědavá na výslednou práci.

Mirka Daniela 08.05.2021

My jsme se byli podívat přímo v Pohořelicích na tom jejich showroomu a díky tomu se nám podařilo vybrat. Pánové byli milí a bylo vidět, že se velmi dobře orientují a byli nám schopni udělat i 3D vizualizaci, abych měla představu, jak bude pergola vypadat zhotovená. Výsledek nás s mužem nadchl, takže jsme se hned domlouvali na spolupráci, protože i ta doba dodání se jen tak nevidí, když vezmu vpotaz to, kam jsme všude psali nebo volali a někteří nám nebyli schopni v tomto roce pergolu postavit.

Mnada 21.02.2021

My máme krásný od Nardi nábytek, vřele doporučuju kouknout na jejich e-shop, mají moc hezké a hlavně originální věci.

Marta Mnada 22.02.2021

Ty jo koukám tam na to houpací křeslo...to je parádní, takové mít na terase tak se z ní nehnu...:)

Mnada Mnada 24.02.2021

Jo na to jsem taky koukala, to bych si ráda pořídila letos na terasu.

Tana 22.01.2021

My jsme si teď koupili zahradní nábytek tady https://www.idea-dum-zahrada.cz/ a jsme moc spokojení, tak se zkus podívat, třeba taky vybereš :-)

miška4 Tana 24.01.2021

Tam se mi moc líbí jedny křesílka, konečně zase něco jiného než mají všude. Díky

miška4 21.01.2021

Hledáme moderní nábytek, který nebude z ratanu, nebo umělého ratanu, to se nám nelíbí a i kvuli údržbě bychom preferovali spíš nějaký odolný plast nebo něco podobného (ale nechceme žádný bílý obyčejný plast, ale něco stylového). Kdo taky takový hledal a našel, podělte se prosím o tipy. Díky

Hanka 11.05.2018

Dobrý den vážení, ráda bych se vás zeptala, jak to vidíte s nejlepší variantou povrchu venkovní terasy? Dřevo, beton, dlažba, WPC? A prosím ještě i o vaše info, proč konkrétní materiál...

olina 25.04.2018

Nazdárek zařizujem garážová vrata,chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s nějakou firmou?

Janička 10.03.2018

máme malé deti a velkou zahradu. Chceme jim koupit něco jako houpačku na záhradu. Našla jsem tuhle https://www.zeleneudoli.cz/zahradni-houpacka-san-diego-x18155 máte ji někdo doma?

Míša Janička 14.04.2018

nemáme tuhle,ale podobnou a hodně se používá. Nejlíp kdy jsou děti pryč a vypiju si tam svoje odpolední kafe

Janička Míša 19.04.2018

našla jsem tam parádní gril, kupovali jste ho tam někdo? tenhle se mi líbí https://www.zeleneudoli.cz/activa-halifax-plynovy-lavovy-gril-activa-s-bocnim-varicem-x17503 je naprosto luxusní.

Eliška 23.01.2018

Ahoj, prosím o radu... Jaký materiál byste zvolili jako vhodné řešení pro terasu? Dřvo? Plast? Beton? WPC? :) Děkuji za každý názor...

Martina Paclíková Eliška 05.03.2018

Ahojky, rozhodně WPC :) Podle mě je to nejvhodnější materiál, jaký můžete zvolit. Je protiskluzový, netvoří tříky, takže je vhodný k dětem. Má dlouhou životnost a snadnou údržbu... Pokud hledáš spolehlivou firmu, tak doporučuji Woodplastic - http://www.woodplastic.cz/

Erika Martina Paclíková 11.04.2018

Ahoj, taky nad WPC uvažuji a uvažuji právě i o Woodplastic. Oni nabízejí možnost samomontáže, že? Já jen, zda s tímto způsobem máš zkušenosti a pokud ano, tak jak je to náročné?

Bětka78 17.06.2017

nám stačí úplně menší zahradní plechový domek za cca 6 tisíc na sekačku a nářadí. Koupili sme ho na www.tipa.eu

Linda 34 14.05.2017

kde jsme byli nejvíc spokojení s výběrem zahradního nábytku, taj určitě na www.tipa.eu. Objednali jsme a zboží došlo včas, komunikace obchodu proběhla výborně.

Laugher 26.01.2017

www.mountfield.cz

Tichavka 26.11.2015

Zdravím, my jsme si koupili na zahradu kvalitní zahradní židle od firmy Design Outlet. Bylo to sice trochu dražší, ale zase lepší než dvakrát kupované. Navíc jsou pohodlné.

Pavlína 01.06.2015

Terasu už vybavenou máme, nakonec jsme dostali od tchána nábytek a děti si usmyslely, že chtejí houpačku...pořád něco

Laura 28.05.2015

Ahoj, omlouvám se, že vstupuji do diskuze, ale potřebovala bych od vás radu. Přemýšlím, že bych dětem koupila malé dětské hřiště na zahradu. Jen si moc nevím rady. Jsem s dětmi sama, takže hledám neco, né moc drahého a hlavně snadno smontovatelného, abych to zvládla i já :) Moc děkuji :)

Míša Laura 28.05.2015

ahoj Lauro, jediné co tak vím, tak je jugle-gym. Namontují ti prolézačky, houpačiky atd.. na místě a máš to i mylsím v ceně :). Tak se zkus podívat a třeba ti jungle-gym bude vyhovovat. Snad jsem pomohla :)

Laura Míša 28.05.2015

ahoj Míšo, mnohokrát děkuji :). Netušila jsem, že mi někdo tak rychle odpoví :) určitě se pokdívám a pak vám napíšu, jak a jestli jsem byla spokojena :)

Gita 24.05.2015

jo a mrkni se i na květináče ladily by ti s tím Combinem :) mám doma ;)

Gita 21.05.2015

pěkný! Jsem ti říkala, že mají designový nábytek :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat