Diskuse na téma podlaha-mramorový koberec

22. 09. 2015 | Pro šikovné ruce

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s vlastnoruční pokladkou mramorového koberce od piedry? Připadně jak to bylo nebo nebylo těžke? Beton už jsem třeba dělal ale nevim o kolik je tohle třeba složitějši dík :)

Laugher 26.01.2017

Mramorový koberec je moc nádherný, ale zkušenost opravdu nemám

Andrea 02.05.2016

Od www.piedra.cz máme doma na dvoře a terase udělanou dlažbu.

Magda 01.05.2016

Když se podíváš piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni, tak tam jsou nějaké ukázky vzorů. A není problém to nakombinovat, aby se to nebilo :)

Alena 30.04.2016

Tak to musí vypadat dobře.

Magda 30.04.2016

Není, máme jen o trošku světlejší na chodbě než v obývacím pokoji.

Alena 28.04.2016

Aha a není ten přechod divný?

Magda 27.04.2016

Víš co my máme v koupelně a na chodbě jednu barvu a v obývacím pokoji, kuchyni a ložnicích máme tmavší odstín.

Alena 26.04.2016

Dávali jste si ji kam chodba?

Magda 22.04.2016

Máme doma kamenný koberec od piedra.cz také. Je to krásné, mám konečně podlahu doma, která není úplně tradiční.

Petra.sek 26.12.2015

Mužu se zeptat uvažuji o pořízení kamenného koberce ale vůbec nevim jaka je o to potřeba peče. Navíc je to vůbec vhodné do koupelny? Zajimalo by mě i jak dlouho trvá pokládka a jak dlouho trvá než se po tom dá projit...

Martinka92 25.11.2015

O tomto typu podlahy jsem na youtube viděla video. Docela se mi to libí, ale není to moc drahé? A dělá to i nějaka firma v čechách?

Roksi 18.10.2015

Doporučuju podívat se na video kde o tom mluví člověk co se tím evidentně zaměstnává.https://www.youtube.com/watch?v=l9iekF81df0 případně na tohle https://www.youtube.com/watch?v=h2d_PqBoIQ4.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat